Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Laza kapcsolat, vagy komoly ? Egy válás után nem tudom mit szeretnék. fórum

Laza kapcsolat, vagy komoly ? Egy válás után nem tudom mit szeretnék. (beszélgetős fórum)


1 2 3
70. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 69. - Sanyinak)
2022. márc. 16. 21:06
Sokkal!
69. sanyinak (válaszként erre: 68. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 16. 20:39
És most jobb neked?
2022. márc. 16. 10:37
Végül teljesen lezártam a dolgot.
67. liliom10 (válaszként erre: 66. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 2. 21:33

Dehogy ! Megértelek.

Az elején apám is normális volt, különben anyám nem szeretett volna bele. A helyzet fokozatosan ,- évek alatt - romlott.

66. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 65. - Liliom10)
2022. márc. 2. 11:46
Az elején még ő sem volt ilyen ám. Ezért akartam tőle ,majd utána már " magamnak" gyereket még ha ez így hülyén is hangzik.
65. liliom10 (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 2. 10:31
Ez borzasztó és elkeserítő ! :( Nem is értem, ilyen férjtől miért akartál gyereket. Alkalmatlan párkapcsolatra, és apának is !
64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 62. - Liliom10)
2022. márc. 2. 07:29
Amúgy a lelki bántalmazás a baba téma miatt volt főképp nálunk.
63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 62. - Liliom10)
2022. márc. 2. 07:29

Hát mert mikor indítottam a fórumot még nem tudtam mit szeretnék 🙂.

Köszönöm a hozzászólásodat!

62. liliom10 (válaszként erre: 61. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 1. 21:29

Persze ! Apám sem csak fizikailag bántalmazott,írtam.

Szóval... egyedül akarsz lenni. De akkor nem értem a fórum címét. Kifogytam az érvekből.

Gyógyuljon meg a lelked, légy optimista, hidd el, hogy leszel még boldog ! :)

61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 60. - Liliom10)
2022. márc. 1. 09:47

Nem csak fizikai bántalmazás létezik...

De nem szeretnék senkitől semmilyen kapcsolatot.

60. liliom10 (válaszként erre: 59. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 28. 22:37

Nem emlékszem, hogy bántalmazásról is írtál. Csak a babatémára.

Attól félsz, hogy ez a férfi - vagy másik - olyan lesz, mint a volt férjed ? Nem lesz olyan, ha megismered, és semmi nem utal ilyesmire. Ne költözz vele össze, még nem nyugodtál meg, hogy egy szelíd, nyugodt, türelmes ember !

Nekem apám volt iszonyú agresszív, rengeteget vert, pofozott, lelkileg megalázott bennünket. Nem is akartam férjhez menni. Nem jártam senkivel. Aztán megismertem a férjemet,(szerelmes lettem,) aztán az apját, aki sosem bántott senkit a családban, náluk ez nem volt szokás. És már évtizedek teltek el, és soha eszébe se jutott, hogy bántson. Tehát nem lehet általánosítani ! Légy boldog azzal, akivel megértitek, szeretitek egymást ! :)

59. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 56. - Liliom10)
2022. febr. 27. 02:40
Járok. Bár más miatt. De szerintem kevesen tudnának túllépni hosszú évek bántalmazásain két év alatt.
58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - C9155193c4)
2022. febr. 27. 02:38
Közben pár komment és nap eltelt,ha nem tűnt volna fel....
57. c9155193c4 (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 26. 21:55
A címben az áll nem tudod mit szeretnél. Alább beírod, hogy nem akarsz tőle semmit. Ha már döntöttél, mi minek kellünk? Megerősíteni az álláspontodat?
56. liliom10 (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 26. 21:53

"nagyon jól érezzük magunkat egymással (igen ,volt már szex is és senki nem figyelt így rám még ,mint ő szex közben),egy húron pendülünk"

Ilyeneket írtál az elején. Miért kezdtél vele kapcsolatba ? Szerintem pszichológushoz kéne menned, mert a válásod után a két évnek elégnek kellene lenni gyászidőnek. Nem érzed ezt ?

55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Liliom10)
2022. febr. 26. 21:48
De nem akarok tőle semmit. Most tehernek élem meg napról napra ,hogy beszélnem kell vele. Ezért mondom meg neki, hogy nem fog menni.
54. liliom10 (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 26. 21:46
Ne hitegesd, ezt nem írtam ! Sokszor lesz barátságból szerelem ! :)
53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - Liliom10)
2022. febr. 26. 21:32
Nem hitegetem őt,mert úgy érzem, most még nem szeretnék tőle semmit.
52. liliom10 (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 26. 21:22

Lehet, hogy fokozatosan barátkozásból szerelem lesz,vagy egyszer csak hirtelen jön a villámcsapás. Ilyen megértő, rendes férfi nem terem minden bokorban !!! Nehogy pl. 10-20 év múlva megbánd, hogy elengedted a kezét, mert ilyen sok idő alatt se találtál hozzá hasonlót !

( Gondolom, a volt férjed miatt vagy ebben a lelkiállapotban.)

51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Liliom10)
2022. febr. 26. 16:34
Hát nem tudom. Nem érzem azt a nagyon erős hű de vele akarok lenni érzést.
50. liliom10 (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 25. 21:47
Ez kicsit pesszimista mondat volt. Úgy kell gondolkodnod, hogy eddig a másik oldalt FOGTAM KI. DE a jövőben boldog leszek a nagy Ő-vel ! :) Talán épp őt találtam meg, talán ez a sors keze, elém tette őt. :)
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Liliom10)
2022. febr. 24. 16:38
Hát igen, vannak rendes pasik ,csak én mindig a másik oldalt fogom ki. Ezért is vagyok most óvatos.
48. liliom10 (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 24. 11:43

Kicsit megnyugodtam. :) Ez a férfi talán már beléd is szeretett,- inkább biztos, mint talán -, és kivárja, hogy rendbe jöjjön a lelked, és Te is beleszeress. Folyamatosan megismeritek egymást a barátkozással. Aztán idővel eldől, hogy mi lesz a kapcsolatból. Remélem, rájössz, hogy nem mindenki olyan, mint a volt férjed, vannak nagyon rendes, megértő férfiak is ! :)

Mikor elvetéltem az első terhességemet, nagyon megviselt, sokat sírtam. Kérdeztem a férjemet, mi lesz, ha nem születik gyerekünk ? Azt mondta, hogy ő nem ezért vett feleségül. Szeret, velem akar élni, és vagy lesz gyerekünk vagy nem. Ne filózzak ilyesmin !

47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Fizzy)
2022. febr. 24. 10:13

Nagyon köszönöm, kedves vagy és jól esik amit írsz. Sajnalom, hogy így alakult, de hiszem, hogy minden okkal történik.

Hát bár úgy lenne hogy egyszer spontán esnèk teherbe de a betegségeim miatt sajna ennek esélye egyenlő a nullával.aztan meg ki tudja.

46. Fizzy (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 24. 10:09
Szia, teljesen együttérzek veled. Én is elváltam, bár nekünk már volt egy közös (lombikos) gyermekünk akkor. Aztán megismertem a mostani páromat, akinek nincs gyereke. Lehet, sokan nem csinálnak ebből lelkiismereti problémát, de engem nagyon-nagyon bánt, hogy én már nem szülök neki gyereket 40+-osan, ő pedig nem élheti át az apaság örömeit. Ha fiatalabban ismerkedtünk volna meg, akkor még esetleg vele is bevállaltam volna egy lombikot, de már nem. Ráadásul az én kamasz fiamat így kétszer olyan nehéz elviselnie, mintha lenne közös is. De talán ennek meg a kamaszom inná meg a levét. Szerintem előbb-utóbb kibukik a gyerektelenség, ahogy téged is bánt, pedig nem tehetsz róla, őt is bántja. De lehet, hogy másképp látja a dolgokat, és örül, hogy egy olyan jó társra talált, mint Te, és meghozza azt az áldozatot, hogy nem lehet gyereke. Egyébként tudod, hány ismerősömnek lett gyereke, akire azt mondták, sosem lehet?? Még fiatal vagy, bármi lehet. Én drukkolok, így ismeretlenül!
2022. febr. 24. 09:41
Azóta beszéltünk. Barátkozunk, ezt beszéltük meg. Mondtam, hogy nem tudom, mit szeretnék még. Elfogadta. Azt mondta, van ideje várni rám.
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Liliom10)
2022. febr. 23. 23:27
Kedves vagy, köszönöm 🙂!
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Ágio8405)
2022. febr. 23. 23:26
Nem tudom. Az ösztöneim ezt súgtàk.
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - C9155193c4)
2022. febr. 23. 23:25
Nem kötelező elolvasni annak akit nem érdekel.szia
41. c9155193c4 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 23. 21:20

Neki van igaza, írnád le a lényeget. Nem a lustaságról van szó, mert Vigyefene már régi tag itt, aki sok fórumon segít a kérdést feltevőknek. Hanem arról, hogy nem mindenki szánna rád 10-15 percet, ami valljuk be sok. Ezért igenis fogd rövidebbre.

Én ugyan elolvastam felületesen, de mivel hosszú nagy katyvasz lett belőle és én sem értem.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook