Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Laza kapcsolat, vagy komoly ? Egy válás után nem tudom mit szeretnék. fórum

Laza kapcsolat, vagy komoly ? Egy válás után nem tudom mit szeretnék. (beszélgetős fórum)


1 2 3
40. dad1f54482 (válaszként erre: 39. - Ágio8405)
2022. febr. 23. 13:15

Írta. Nem áll készen rá.

Van ilyen. Egy komolyabb szakítás után normális is. Lehet kell még 1-2 év.


Férfiként pedig úgy gondolom sokunknak előnyös az a partner akinek nem lehet gyermeke. Szerintem nem lesz gond a kérdezővel. Foga találni megfelelő férfit megfelelő időben.

39. Ágio8405 (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 23. 12:48
De miért? Mi alapján döntöttél így?
38. liliom10 (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 23. 11:34

Úgy érzem, ezt meg fogod bánni !!! Lehet, hogy most jött el az Igazi ! Az is lehet, hogy több ilyen férfi nem kerül az utadba soha többé. Még visszafordíthatod a dolgot !

A gyerektéma miatt szakítottál ?

Szerintem nagyon lehangolt vagy, remélem, ez nem depresszió ! Sajnálom a férfit, a kapcsolatotokat, és Téged is.

Drukkolok, hogy gondold meg magad ! :) Légy boldog ! Az ember társas lény. Szeretni és szeretve lenni a legjobb érzés a világon ! :)

37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Amaunet)
2022. febr. 23. 10:58
Szakítottam vele.
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Andi6020)
2022. febr. 23. 10:57
Megoldottam. Lezártam ezt a kapcsolatot.
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Sütikee)
2022. febr. 23. 10:57
Nem állok készen egy komoly kapcsolatra sajnos, erre pedig most jöttem rá.
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Birebora)
2022. febr. 23. 10:56
Már semmi.
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Pteri)
2022. febr. 23. 10:56
Én már azt hiszem döntöttem az idő helyett...
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Sanyinak)
2022. febr. 23. 10:55
Gondolkodtam és nem szeretnék egyelőre magam mellé senkit.
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Bichi)
2022. febr. 23. 10:54

Hát engem elég jól kivizsgaltak és mással sem lehetne gyerekem, szóval erre nem pályázok.

De azt hiszem, nem is vágyom arra, hogy valaki a mindennapokban a része legyen az eletemnek, sokat agyaltam rajta, és így tartom jobbnak.

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Michelle.r)
2022. febr. 23. 10:52
Ez mind szép és jó de nekem olyan genetikai mutációim és kromoszóma problémáim vannak ,hogy fix ,hogy semmiféle csoda folytán nem fogok spontan teherbe esni. még gobsolkodom, mit tegyek,mert a válás óta nem úgy rendezkedtem be, hogy akarok majd valakit magam mellé.
29. michelle.r (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 23. 09:05

Egyáltalán nem biztos, hogy csalódás lesz. Van a családomban egy házaspár, mindketten nagyon szerettek volna gyereket, de évekig nem sikerült. A lány akarta az örökbefogadást, a fiú nem. Azt mondta, nem hiszi, hogy képes lenne egy teljesen idegen gyereket szeretni. Elengedték a kérdést, úgy döntöttek, gyerek nélkül fognak élni. Aztán a lány terhes lett, pár év múlva újra, két teljesen egészséges gyerekük született természetes úton.


Ettől a fickótól nem veszel el semmit. Őszinte voltál, és ő így is téged akar. És szerintem tényleg semmi különbség, hogy szülted, vagy örökbe fogadtad azt a gyereket. Utóbbi egészen biztosan a választásod.

28. Bichi (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 22. 11:19
Nagyon sokszor van, hogy próbálkozik a pár mindenféle módszerrel, és sehogy nem jön össze, aztán az új párjával szinte egyből. Én biztos nem temetném el magam emiatt, élnék boldogan, ha van kivel, azt meg hogy mi lesz később, azt gyereket szülve sem tudnád...
27. sanyinak (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 21. 19:46

Ideje, hogy ismét rád köszönjön a boldogság, adj neki esélyt!


Attól nem kell elretteni, hogy valaki éppen téged akar!

26. pteri
2022. febr. 21. 19:45
Túl lelkis vagy. Ahogy én is. De én màr öregebb. Nem kell ezt túl gondolni. A legtöbb férfi nem is akar gyereket egyàltalàn, úgy làtom a fiatal ismerősök között. Te először pont olyannal talàlkoztàl, aki akart. Sok nőtàrsunk meg olyannal talàkozott, aki nem akart és mikor mégis jött a baba, otthagytàk őket egyedül gyerekkel. Engem is az első kidobott, mert nem lett gyerek. Aztàn talàlkoztam olyanokkal, akik sosem akartak gyereket, legalàbbis tőlem. Azóta màstól lett. Aztàn talàlkoztam az igazival, aki szeretett volna 2 gyereket. Meg is lettek. Utàna hàzasodtunk össze. Tehàt azért, mert az első férjed így bànt veled, nem olyan az összes többi férfi. Ha most talàlkoztàl egy rendes emberrel, ne hagyd ki ezt a lehetőséget! Majd az idő eldönti, hogyan tovàbb.
2022. febr. 21. 18:54
Előbb laza, aztán majd alakul.
24. Sütikee (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 21. 18:46
Nem olvastam végig a kommenteket, de erre az a véleményem, hogy fiatal vagy, és igenis jár neked a boldogság! Ne mondj le róla a volt férjed miatt, aki ezek szerint egy gyökér (bocs, de ez a véleményem róla), aki a sárba tiporta az önbizalmad és a női mivoltodat. Ez az ember, aki téged választott, megérdemel egy esélyt, ahogyan Te is megérdemled, és ne hezitálj, hogy jó ötlet vagy sem! Sok boldogságot! Bízd rá magad, és kívánom, hogy váljon valóra az álmod, mert az örökbefogadott gyermek is ugyanúgy saját gyermek lesz!
23. andi6020 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 21. 15:22

Nem veszed el. Akár 20 év múlva is lehet saját gyereke mástól.

A ma problémáját oldd meg, ne azt ami nincs, vagy lehet hogy lesz sok év múlva.

22. 37e1ff8723 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 21. 14:43
Nem veszed el a lehetőséget. Most írjam azt, hogy ő férfi, és akár tizenév múlva is családot alapíthat mással, ha akar? Ki tudja, mi lesz.
21. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 21. 14:40
Ha őt nem érdekli, hogy nem lesz közös gyereketek, téged miért érdekel? Szerintem élvezd azt, ami van.
20. Amaunet (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 21. 13:44

Ha elesel a biciklivel fel kell ülni rá újra. Ha ledob a ló újra meg kell ülni ahhoz, hogy később ne legyenek benned fenntartások.

Ne agyaljál annyit, élj, szeress! Aztán majd ha elmélyülnek az érzelmeitek majd megbeszélitek.

2022. febr. 21. 13:39
Köszönöm a sok kedves hozzászólást!
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Liliom10)
2022. febr. 21. 13:38
Köszönöm szépen.
2022. febr. 21. 13:36
Bevallom, félek egy újabb csalódástól. Tudom, ez 10 év múlva ha jön valaki is bekövetkezhet, de most még nagyon félek. És akkor is bennem van az, hogy valakitől elveszem a lehetőséget a saját család lehetőségétől.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Libikóka)
2022. febr. 21. 13:20
Nem vagyunk együtt ,pár hónapja ismerjük egymást
2022. febr. 21. 12:36

Nem írtad mennyi ideje vagytok együtt, talán nem régóta.

Ebben az esetben még rá érsz dönteni,,az hogy intim a kapcsolat még nem jelenti azt hogy rögtön össze kellene bútorozni.Aztán beérnek a dolgok és nem is kell "dönteni",,tudni fogod , hogy jobb vele mint nélküle:))

Lazíts,,élvezd a jót amit kaptál:))Megérdemled:))

2022. febr. 21. 12:34
Azt döntsd el szíved mèlyén te mire vàgysz. Ha kapcsoltra akkor ne hezitálj ha neked te is jól érzed vele magad, ha tetszik. főleg hogy tud róla mi a helyzet veled. Bár nem tudom mi az ok ami miatt nem sikerült de ritka manapság az akinek tényleg sehogy nem lesz és sok sok történetet hallottam ahol aztán mégis lett. Pedig azt mondták nem lehet. Nálunk 9,5 év után jött a meglepi kisfiam pedig nekünk is volt több sikertelen meddőségi kezelésünk. A férjed meg tuti nem volt a megfelelő társ. 😞 szépen leépítette az ő értékelésedet. Mèg ha így is dönt lehetett volna ezt szebben is. Előre amúgy ugysem lehet tudni mi lesz egy kapcsolatból. Vagy bele hacsak nem minden vágyad kalandozni aztán majd elválik mi lesz belőle. Azért sok férfi nem hagy ám el emiatt nőt. Az én férjem is mindig mondta hogy attól még nem hagyna el hogyha nem lesz gyerekünk és több ilyet ismerek. Bár én valahol a ferjedet is megértem. Van ismerősöm ahol a férfi teljesen terméketlen de nem is volt nyitott a kezelésre ők is elváltak. De te mindent megtettél.
2022. febr. 21. 12:18
Egy szerethető, teljes értékű ember vagy! Ő tud minden tényezőről, és ezzel együtt szeretne szeretni. Engedd meg neki, hogy ezt a döntést ő hozza meg, és ne te helyette. Aztán ha jól alakulnak a dolgok, örökbefogadtok. Ha meg nem, akkor vesztek fél tucat nagytestű kutyát, és így lesztek egy boldog család. De most ne a távoli jövővel foglalkozz, hanem légy boldog!
12. Amaunet (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 21. 12:11

Ez általában nem döntés kérdése. Az érzelmek vagy elmélyülnek vagy marad egy baráti kapcsolat.

Ne logikázz!

Mi a problémád? Hiszen ő már elmondta, hogy majd fogadtok örökbe és vállalni szeretne téged.

11. liliom10 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 21. 12:09

Erről a férfiről csupa jót írtál. Ebből lehet szerelem is ! :)

Elmondtad neki, hogy nem lehet gyereked, neki pedig ez nem probléma.

Szerintem rajtad múlik, hogy milyen komoly kapcsolat lesz ebből. Ha nem döntesz, akkor az idő fogja eldönteni.

Drukkolok, hogy légy boldog ! Hosszútávon, akár egész életedre ! :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook