Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Láttátok már idén a Horse Evolution Show-t, vagy a Magyar Nemzeti Cirkusz előadását? Hogy tetszett? fórum

Láttátok már idén a Horse Evolution Show-t, vagy a Magyar Nemzeti Cirkusz előadását? Hogy tetszett? (beszélgetős fórum)


2012. júl. 2. 15:09

Igen, a cirkuszt nekem is volt szerencsém látni, de sajnos megint csalódás volt - mármint nem a műsor, hanem az a része, hogy Flórián sajnos már idén sem szerepelt. :(

Viszont a Horse Evolution Show egy kissé drága nekem ahhoz, hogy "csak úgy" megnézzem. Bár ha jobban belegondolok, teljesen igazad van Bajaikriszta. ;) Már csak az lenne ciki, ha abban se szerepelne. :D

2012. júl. 2. 14:54
A cirkusz idei előadását láttam, nagyon tetszett.Végig szórakoztató volt.
2012. júl. 2. 14:49
Biztos jó. Flóri jó pasi :) A lovai is szépek, ő is ügyes, rossz már nem is lehet:)
2012. júl. 2. 14:36
Én a cirkuszba minden évben rendszeresen ellátogatok, viszont a Horse Evolution Show-t eddig csak egyszer volt alkalmam megnézni 2009-ben. Most viszont hallottam, hogy Richter Flórián szervezésével újra turnézik a lovas show is, és kíváncsi lennék, hogy aki esetleg látta, hogy tetszett neki, milyennek találta? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook