Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Látás - Van még esély a látásra? fórum

Látás - Van még esély a látásra? (beszélgetős fórum)


2011. szept. 29. 19:46

Szia!

Hogy mi a pontos diagnózis azt nem tudom, és a retina vizsgálatot sem tudom. Sztem igen, mert megszúrták az Apukám szemét, és valami felvételt is mutatott a doktornő, és magyarázta a dolgokat, de egyrészt oda sem tudtam figyelni, másrészt meg nem értek hozzá, és naiv létemre bízok a doktorban, hogy mindent vizsgálatot megcsinál amit kell....Nem akarom kérdőre vonni, hülyén jönne ki...De hnap ezekre rá fogok kérdezni. Lehet már elmondta, csak nem értettem.


A szemen belül hol rongálódtak meg az erek, arra gondolsz?

10. c33bd8536b (válaszként erre: 1. - Bogyóó)
2011. szept. 29. 19:37
Az, hogy az erek megrongálódtak, nem diagózis. Hol rongálódtak meg az erek? Mi a pontos diagnózis? Csináltak retina vizsgálatot?
2011. szept. 29. 19:25

igen tudom idő kell....


bár a doktornő azt mondta, hogy ha előbb bejut és elkapják a kialakulás 5 órájában akkor lehet, hogy több esély lett volna.....:(((


és igen, mindent megfogok mutatni a doktornőnek, amivel etetni fogom az Apukámat....


Köszönöm....

8. 91d4989ab9 (válaszként erre: 7. - Bogyóó)
2011. szept. 29. 19:20

előbb várd meg a vizsgálatokat



ez ma történt várj még adj időt...


és ha bármit szed azt közöld mindenképp a dokikkal, nehogy bajt csinálj

2011. szept. 29. 18:43
Találtam az Amway-től Multi-Karotin és Fekete Áfonya luteinnel, vitamint. A leírásban az érre és a szemre van jó hatással. Azt hiszem ez beletartozik a 2%-os esélybe, még ha a fizetésembe is fog kerülni!!!
2011. szept. 29. 18:41

Szia! Ez a SOKK, pont ma történt. Igen, tudjuk, hogy a vérnyomását kell beállítani. Az Apukám járt a körzeti dokihoz rendszeresen méretni, de ott azt mondták, minden rendben (mit ahogy legtöbbször megtörténik a baj)!

És igen, a rosszban is próbáljuk a jót látni, hogy csak az egyik szeme, és csak a szeme.....

A doktor nem akarja az apukámat hitegetni, ezért azt mondta, hogy ha visszajönne a látás akkor annak nagyon örülnénk....

A terápia annyi lesz, hogy kivizsgálják, milyen gyógyszert kell szednie, ez 5 nap.

5. zebracsikó (válaszként erre: 3. - Bogyóó)
2011. szept. 29. 18:12

nyilván a vérnyomását kell rendezni, ha az az oka a látásvesztésnek.

Nem tűnik soknak az a 2%, szerintem örülni kell, hogy csak az egyik szeme érintett! A doktor mit mondott? Mi lesz a terápia?


A szemnek egyébként főként az A és E vitamin segít, de hogy ilyen esetben van-e valami haszna, nem tudom.

4. Bogyóó (válaszként erre: 2. - 91d4989ab9)
2011. szept. 29. 18:01
Szia! Igen, azt mondta a doktornő, hogy az jó. Remélem az is marad!!
2011. szept. 29. 17:54
Bármilyen megoldás, tanács, vitamin érdekel...
2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Bogyóó)
2011. szept. 29. 17:03
a bal szemével lát?
2011. szept. 29. 17:01

Sziaztok....Én kétségbeesésembe fordulok Hozzátok, nagyon szeretném ha valaki tudna nekem segíteni.

Az Apukám bekerült a kórházba, mert felkelt és nem látott a jobb szemével. Kivizsgálták, és megállapították, hogy magas vérnyomás végett, az erek teljesen megrongálódtak. Ott azt mondták, talán 2% esély van hogy visszajöjjön a látás.

Szeretném kinyomozni, vagy segítséget kapni, hogy arra a 2% milyen lehetőséget vannak. Ilyenkor az ember a lehetetlenbe is belekapaszkodik!!!

Nagyon köszönöm a hozzászólásokat!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook