Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Laparoszkópos hasi műtét után használ(ható) hasszorító? fórum

Laparoszkópos hasi műtét után használ(ható) hasszorító? (beszélgetős fórum)


2022. szept. 23. 15:37
Szia,értem. Megkérdezhetem mit jelent a "zárt rendszer"?
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Tünci3)
2022. szept. 23. 13:38
Köszönöm 4,5x5 centis volt. Huszon éve volt többször elpukkant/felszívódott 3-5 cm közöttiek, de már "zárt a rendszer" ;-), ha elpukkan, akkor sem tudott volna távozni. Szövettan eredmény: más-más a tömlőről, más a cisztáról, voltak benne meszesedésnek induló részek is.
2. Tünci3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 23. 13:08
Szia,szerintem használhatod ártani nem ártasz. Nekem szerencsém volt,elpukkant a petefészek-cisztám. Norcolut gyógyszert adtak. Majdnem 5 centis volt. A Tied mennyi ha kérdezhetem? Jobbulást kívánok!
2022. szept. 23. 12:37
10 napja volt hasi műtét. Egyik seb nagyobb/érzékenyebb, mint a másik 3, orvos azt mondta azon keresztül vette ki mindkettő petefészket+cisztát. Kedden volt varratszedés, elfelejtettem kérdezni. Annyit mondott házimunka/emelés óvatosan, amennyi nem esik rosszul. Séta naponta emelni a távolságot, hogy erősödjek.Van ilyen "körbetekerős" rugalmas-gumis/tépőzáras csípőszorítóm, hasnál dupla gumírozással. Nem ártok ezzel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook