Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Laparoszkópiás nőgyógyászati műtét utáni lábadozás fórum

Laparoszkópiás nőgyógyászati műtét utáni lábadozás (beszélgetős fórum)


4. ditke1965 (válaszként erre: 1. - Panka77777)
2019. szept. 24. 17:29

Kedves Panka77777!

Engem most szeptember 12.-én műtöttek, laparoszkópiás eljárással a méhemet távolították el mivel két mióma növekedett benne.

Műtét után a második napon haza is engedtek, onnantól kezdve sétáltam,sokat voltam kinnt,de pihentem is,kb 10 napot, most már dolgozom az igaz hogy rövidített munkaidőben.


üdv. Ditke1965

2019. szept. 21. 13:09

Nekem volt. A kórházban eltõltõtt 4 nap után, amint hazaértem, én mentem sétálni, hogy minél gyorsabban felèpüljek. Lassan igaz, minden nap egy kicsi tâvval többet. :)

Szépen helyre jöttem. :)

Jobbulást kívánok!

2019. szept. 20. 17:07

Saját tapasztalatom nincs, de nővéremet 6 éve műtötték gyerekfej nagyságú mióma miatt. Akkor császáros eljárárásban. Szerencsére nem kellett kipakolni mert kicsi volt a burjánzási felület.

Idén húsvétkor viszont hosszú halogatás után kórházba került köszönhetően a spirál miatt amit 5 év után nem cseréltetett (8 éve volt ugyan az fent) Olyan gyulladást kapott hogy 1 hétig csak antibiotikumozták infúzión keresztűl majd műtőtték. Ki kellett venni az egyik petefészkét a spirál miatt plusz feloldották az összenővéseket ezt mind laparoszkópiás eljárással. Nővérem majdnem 5 hétig alig bírt mozogni rendesen fájt mindene. Azóta jól van megszűnt minden baja ( menzesz, székelés)

2019. szept. 20. 13:54

Sziasztok!

Lassan két hete, hogy megműtöttek , volt egy nagy cisztám, és mivel elég méretes(9,5cm)volt azt a petefészkemet is kivették, és egy nagy miómám, ami miatt a méhemet is ki kellett venni sajnos.

Érdeklődni szeretnék, hogy kinek volt ilyen műtétje, mennyit feküdt , mennyit sétált, mikor kezdett el mozogni stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook