Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lányos anyukák ! Ti hogy éltétek meg hogy a lánynak barátja van? fórum

Lányos anyukák ! Ti hogy éltétek meg hogy a lánynak barátja van? (beszélgetős fórum)


1 2
28. szanád (válaszként erre: 27. - Macska1201)
2007. nov. 6. 20:57

Mi érint rosszul ?, nem értem...


16 múlt

27. macska1201 (válaszként erre: 26. - Szanád)
2007. nov. 6. 19:40
Látom rosszul érint,sajnálom!Hány éves a lányod?
26. szanád (válaszként erre: 25. - Macska1201)
2007. nov. 6. 19:30

szia..örülök hogy nálatok ilyen jó minden.

Nálunk most egyenlőre nincs fiú a láthatáron...az első fiúval beszélték hogy újra megpróbálják ,aztán a lányom miondta a srácnak ,hogy inkább ne.

Azt mondta hogy egy darabig nem kell fiú,

2007. nov. 6. 09:03
Sziasztok!Az én lányom 15 éves,és tök szerelmes,mostmár 7 hónapja,én nagyon örülök nekik,imádom nézni,hogy boldogok!
2007. nov. 6. 08:38
felhozom a topikot ,hátha valakinek van mondanivalója
2007. okt. 3. 07:29
nincs tapasztalat......
22. szanád (válaszként erre: 21. - Annyka)
2007. szept. 25. 08:10
A Te lányod jár valahová ? van barátnője ?
21. Annyka
2007. szept. 25. 08:08

Szia! Sajnos nekem nincs tapasztalatom még ez ügyben, az én lányom még csak 15 éves lesz. Most kezdte el a Gimnáziumot, de van egy fiú akivel kölcsönösen érdeklődnek egymás iránt. Valami kezd kibontakozni közöttük.

Így aztán engem is foglalkoztat az általad feltett kérdés. Jó lenne, ha írnátok lányos Anyukák!!

2007. szept. 23. 10:17

Nincs senkinek tapasztalata ?

bár most egyenlőre ,tárgytalan....de lehet hogy nem is baj...ráér még ,semmiről sincs lemaradva

19. szanád (válaszként erre: 18. - Monee1)
2007. szept. 14. 19:57
Szórkozzon ? soha nem jár sehova,hazajön a suliból és ki sem mozdul.hétvégén se megy sehová.Nincs barátnője,se senkije...csak msn.en van pár....hát így nehéz lesz..akárkit is találni
18. monee1
2007. szept. 14. 13:04
Talán ez így sokkal jobb, mint lekötni magát,és még nem is élt igazán.Mindenkinél eljön egyszer az igazi,addig csak szórakozzon éljen.Lehet, h az én lánykámnál is így kellett volna,félek egy kicsit ettől a hosszú kapcsoladtól...ha vége lesz nagyon nagy csalódás lessz azt hiszem.Pedig eltudnám képzelni a vejemnek:))
17. szanád (válaszként erre: 16. - Monee1)
2007. szept. 12. 13:46
elkülde ezt a fiút is.két hetente új fiú ? normális ez ...de azt mondta hogy egy darabig nem kell senki
16. monee1
2007. szept. 12. 12:07
?????
15. szanád (válaszként erre: 14. - Szanád)
2007. szept. 10. 20:24
Már tágytalan......
14. szanád (válaszként erre: 13. - Monee1)
2007. szept. 10. 12:08

Nem tudom,jól elvannak én úgy látom /messziről/,lehet.

de hogy kérdezzek rá,sajnos a lánnyal nem nagyon lehet beszélgetni mert gyorsan mondja ,hogy hagyjam békén...majd csak egyszer megnyílik...várok egyenlőre

13. monee1 (válaszként erre: 12. - Szanád)
2007. szept. 10. 11:18
Vagy még nem biztos a dolgába?
2007. szept. 9. 10:16

nem tudom ,mire vélni ,de mondom a lánynak hogy hozza el a fiút,de azt mondja hogy egyenlőre nem.Mert hogy túl félénk,és nem akar elrontani semmit a szűlők előtt.

A jövő héten a férjemnek meglepi bulit szervezek a szülinapjára.Mondtam a lánynak hogy hívja el,aztán úgy döntöttünk hogy mégse ...ha ténylag ilyen félénk akkor talán nem szerncsés rázúdítani a családot....ezért szerettem volna hogy előbb eljöjjön hozzánk,,,,de ha nem ,akkor nem

11. monee1
2007. szept. 3. 10:55
Nekem is 16éves a lányom, és az udvarlója 17.Már 1és 1/2 éve járnak.Az első perctől kezdve, megengedtem, h feljárjon a fiú,és ne az utcán,vagy ki tudja hol legyenek.Nem bántam meg,teljesen jó a lányomékkal a viszony nem "ellenségnek" tekintenek aki elől bújkálni kell,teljesen baráti a viszonyunk.Hálás gyerekek, sokat segítenek és ami fontos, tiszteletet megadják nekem.És ,hogy ne maradjon el a sluszpoén,kiderült,h fiú,gyerekkori barátnőm csemetéje,akivel ismét összejárogatunk és viccelődve nászasszonynak hívjuk egymást.:)
2007. aug. 14. 14:24
Töled függ hogy engeded-e ott aludni vagy sem.Megbizol benne vagy sem.Milyen a kapcsolat közöttetek?Mindenröl beszeltek altalaban vagy a kenyesebb tema tabu?En adtam eselyt a lanyaimnak,biztam bennük es ugy erzem nem bantam meg.Nagy csalodast nem okoztak.Ne izgulj annyira,biztos minden rendben lesz.
2007. aug. 14. 06:28

sziasztok

Nem tudom mit csináljak,a fiú ma eljön hozzánk.

A jövőhéten lesz a névnapja ,állítólag lesz egy kis buli,biztos hogy a lány el fogja hívni.

Az ottalvás az még korai lenne szerintem,igaz hogy az unokatesók ott laknak nem messze,de mi van ha a buli hevében ottmarad.

majd azért beszélgetek vele

8. tessay (válaszként erre: 3. - Szanád)
2007. aug. 12. 16:19

Én a lehető leghamarabb szeretném látni a fiút. Ugyanis, ez első benyomás nekem is fontos. Nem azért, mert nem bízom a lányomban, de szeretném mihamarabb megismerni azt a fiút, akivel együtt lóg. Sőt, nem is kell hívnom, mert a kislányom hozza fel.

Jó, mondjuk idáig 3 fiú volt aki jelentős volt neki. Őket szinte másnap be is mutatta. Akikkel meg csak egy délután lötyögtek el, az felejtős. Nagyon kritikus. Bár mondjuk a fiam is mindíg felhozta a lányokat. Talán ezért alakult ki ez nála, hogy bemutassa.

7. 4423e63349 (válaszként erre: 5. - Szanád)
2007. aug. 9. 19:18
Igen öt lanyom van:)es raadasul egyedül neveltem öket!Nem lattam en azt a fiuknal hogy csak megkapni akarjak a lanyokat,csak latni veltem.Ez volt a rögeszmem.Mindenesetre jo ha a lanyoddal(ugy mint baratnök)leültök beszelgetni.Biztositsd arrol hogy hozzad barmikor fordulhat,te mindenben ott leszel neki.Erezze azt hogy megbizhat benned,nem kell semmit titokban csinalnia.Ha mar kesz arra hogy barkivel lefeküdjön,ne felkeszületlenül tegye,keszüljön tudatosan a vedekezesre is,ebben te lehetsz a segitsegere.
6. Teráz (válaszként erre: 5. - Szanád)
2007. aug. 9. 18:57

Próbáld higgadtan kezelni a helyzetet,még véletlenül se bántsd meg a lányod.Ülj le vele beszélgessetek!Én mindig arra gondoltam,amikor én ennyi idős voltam .... milyen reakciója nem tetszett az édesanyámnak,mit hogyan gondoltam abban a korban.Amit írtam neked,én elmondtam neki mit látok abban a fiúban,engedtem,hogy ezt Ő maga is megtapasztalja.Nálunk jó félév után beigazolódott a megérzésem.Mint írtam,Ő az egyik szobában,én a másikban sírtam.Tudtam azt,hogy meg kell tapasztalnia a dolgokat.Mi sem hallgattunk senki véleményére anno.Nagyon nehéz volt nekem is,hiszen azt a lelki fájdalmat,amit a fiú okozott a lányomnak,már nem tudtam semmissé tenni.

A fájdalmát nem tudtam enyhíteni.Fél év után kiheverte .Azóta tisztán látja a körülötte zajló eseményeket,nagyon tanulságos volt számára a történet.

2007. aug. 9. 11:45

Szia

Öt lányod van? akkor neked kijutott rendesen.Lehet hogy egyébként én is csak túlreagálom az egészet ,de már volt jópár álmatlan éjszakám nekem is.

Azt honnan láttad hogy a fiú csak megakarja kapni a lányokat ?

Egyébként a srácot én már lecsekkoltam ,mert megnéztem az iwiw-en és a myvipen /itt le is buktam/.Ráadásul a férjem unokahugának ,a fiának a barátja ez a srác.Őket is rögtön megkérdeztem négyszemközt,azt mondták hogy nagyon rendes gyerek,remélem is hogy rendes lesz .Egyébként egyidősek ,16 múlt mindkettő.

Ha valami még esze3mbe jut akkor írok,de te is írhatsz bármiről ezzel kapcsolatban

2007. aug. 9. 10:20
Nekem öt lanyom van.Mar mind "elkelt":),de amig addig eljutsz hogy ez megtörtenik,bizony nagyon sok almatlan ejszakad lesz.Legalabbis nekem volt,lehet mert tul aggodos tipus vagyok,de minden fiuban akik a lanyaimhoz közeledtek,csak azt lattam hogy meg akarja kapni a lanyom es ettöl kesz voltam.Legjobb megoldas ha engeded hogy nalad talalkozzanak,ne (ahogy te is irtad)az utcan logjanak.Jobb szem elött tartani öket,persze ne erezzek ugy hogy ellenörizve vannak.Nehez,az biztos,de vannak apro kis trükkök amiket be tudsz vetni anelkül hogy barkinek sertened a szemelyiseget.Ha valamilyen kerdesed lenne meg ezzel kapcsolatban,szivesen valaszolok.
2007. aug. 9. 05:03
Pl.érdekelne ,hogy mennyi idő után lehet elhívni hozzánk a fiút ,hogy ne az utcán tekeregjenek stb
2007. aug. 9. 04:52
úgy látszik nincs senkinek tapasztalata
2007. aug. 8. 05:57
Fiús anyukák is írhatnak,hogy ők hogy élték meg
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook