Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek gáz ha egy 18 éves lánynak nem volt barátja? fórum

Szerintetek gáz ha egy 18 éves lánynak nem volt barátja? (beszélgetős fórum)


1 2
57. Pottty
2011. jan. 7. 16:26
Engem nem zavar, egyszerűen nem kell még pasi:) elvagyok még...
56. cirmoss (válaszként erre: 55. - CsillagTM)
2011. jan. 7. 13:27
Jójó:) De ha véletlenül megsértettem a fórum inidítóját,akkor bocsi,egyáltalán nem ez volt a szándékom.
55. CsillagTM (válaszként erre: 54. - Cirmoss)
2011. jan. 7. 12:49
oké, csak ha pl. én lennék ebben a cipőben, akkor engem sértene, h "lefuriztak":) ennyi, nem akartam kukacoskodni.
54. cirmoss (válaszként erre: 53. - CsillagTM)
2011. jan. 7. 11:38
Ja,végülis lehet nem megszokott is. Nekem am furi ezt jelenti,de mindenkinek mást.
53. CsillagTM (válaszként erre: 52. - Cirmoss)
2011. jan. 7. 11:35
sztem még csak nem is furi...maximum átlagtól eltérő v. nem megszokott. ugyan miért lenne furi?!
2011. jan. 7. 11:12

Gáznak nem gáz,csak furi.

Nem is akarsz pasit vagy csak nem jön össze?

51. yousei
2011. jan. 5. 10:58

Szija!


Miután betöltöttem a 21. életévemet utána lett az első barátom. Szerintem egyáltalán nem gáz... Azt mondom, olyannal gyere össze, akit szeretsz.

50. Ailen Zia (válaszként erre: 1. - Pottty)
2011. jan. 5. 10:23

Ismerek egy 20 éves csajt, illetve lehet hogy 21 éves, de neki egy fia barátja nem volt még és nem is érdekli a dolog, azt mondja, ő nem ér rá. Ő inkább csak otthon van, tanul... Ő is mindenkit elutasított eddig.


De amúgy nem kell rögtön komoly kapcsolatba bele menned! Ha pár hónapos, azt nem olyan komoly! De ahogy gondolod végülis. Én 17 voltam, amikor összejöttem az exbarátommal és 2 évig maradtunk együtt! Én aztán pedig ettől rövidebbre gondoltam, de 2 lett belőle.

2011. jan. 5. 09:28
Én 19,5 éves voltam, mikor összejöttem az első barátommal. Elmúltam 20, mikor először szeretkeztünk. Nem éreztem sosem, hogy bármiről is lemaradtam volna, vagy, hogy kevesebb lennék emiatt a kortársaimnál. Nálam mondjuk ezt részben tudatos volt, addig a tanulás a hobbim teljessé tették az életem, nem vágytam másra. Az a szerelem (nem vagyok benne bizonyos, hogy valóban az volt) elmúlt, de most is boldog kapcsolatban élek (23 vagyok), semmiben nem gátolt sosem, hogy a korombeliekhez képest kevesebb kapcsolatom volt, és a tapasztalatszerzésben sem befolyásol semmit azt, hogy 18 évesen nincs kapcsolatod... szerintem.
48. CsillagTM (válaszként erre: 42. - Várhegyi Márton)
2011. jan. 3. 14:02

tudom, h a fiatalok erre érzékenyek, és te még nagyon fiatal vagy, de ne vedd magad ennyire komolyan, mert könnyen nevetségessé válhatsz (mint most)


:)

2011. jan. 3. 13:56

az én tesóimnak (hugim 20, öcséim 22 és 18) még nem volt kapcsolata, pedig hugim eszméletlen szép és csinos, az öcséim jóképűek, és mindhárman okosak, arik, jófejek, viccesek (nyilván nem tökéletesek persze:)).

nekem 16 éves korom óta mindig volt/van pasim (bár valszeg több nem lesz, mivel vőlegényem van:D), pedig nem hinném, h szebb/jobb lennék náluk, max. érettebb voltam anno.


sztem ez alkati kérdés.

2010. dec. 29. 22:21
Én 18 voltam amikor megismertem az első barátomat kb.3-4 hónap múlva elvesztettem a szüzességem,ma ő a férjem 2 gyerekünk van.Ismertem másokat is "úgy",mert volt egy kis gondolkodás köztünk majdnem 1 év.A nyomába senki nem érhetett ő a nagy ő,és evvel azt akarom mondani semmit sem vesztettem a késői kezdéssel.Ciki az lenne ha már lenne babád ennyi idősen.Vmikor én is azt hittem lemaradok,de van ki később érik be.Várdki ..meglesz..
45. 99c6cef036 (válaszként erre: 44. - Arnica)
2010. dec. 29. 22:11
ez szep,gratulalok!
44. Arnica (válaszként erre: 8. - Pottty)
2010. dec. 28. 13:03

Tudod az én lányom 22 éves. Gyönyörű szép, okos és csinos, szóval nagyon büszke vagyok rá. Szoktam mondani, hogy ő olyan, amilyen én mindíg lenni szerettem volna, de sosem sikerült.

Voltak fiúk körülötte, akik szerettek volna vele közelebbi kapcsolatba kerülni, de nem tetszettek neki, elhessentette őket. Volt olyan fiú, aki tetszett volna neki, de az annyira el volt telve magával (meg olyan jó barátok is voltak ők ketten), hogy nem vette észre, hogy a lányomnak már komolyabb elképzelései vannak kettőjükről.

20 éves elmúlt már, amikor megismerkedett Vele. Kicsit nehéz volt meghódítani a fiút, voltak gondok az elején, volt egy szakítás is, amibe szegénykém kishíján belepusztult lelkileg, de a fiú végül meggondolta magát, bocsánatot kért, s ma egy irigylésre méltóa, harmonikus, gyönyörű kapcsolat van köztük. Komolyan készülnek arra, hogy összekötik az életüket. S hogy még bíztatóbb legyen a történet: a lányom még szűz és ez semmiféle gondot nem okoz kettejük között, sőt a fiúban tiszteletet ébreszt. Így aztán teljes mértékben azzal tölthetik az időt, hogy emberileg minél jobban megismerjék egymást, minél jobbn megtanulják tolerálni egymás hibáit és csiszolják saját egyéniségüket. Nagyon boldogok együtt. Ugyhogy nyugi, még előtted az élet és igenis jöhet királyfi fehér lovon. Van ilyen!!! És ha jön örülni fogsz neki hogy ő az első és nem herdáltad el magad.

2010. dec. 28. 10:16
(És talán hozzá sem kell tennem, hogy nem kizárólag az számít, talál-e párt az illető, hanem az is, hogy tartós lesz-e, és még sok más egyéb.)
42. Várhegyi Márton (válaszként erre: 41. - GreenFairy)
2010. dec. 28. 10:12

(Ha már így figyeltél arra, hogy jól leírd a nevemet, mint anno nemecsekét, akkor válaszolok.)


"az ellenpéldák miért is irrelevánsak?"


Mert nagy mintákból mindig lehet találni az átlagtól lényegesen eltérő elemeket.


"egyébként az alkalmazkodást rengeteg más helyzetben is meg lehet tapasztalni/tanulni"


Így van, de a párkapcsolat az párkapcsolat, nem helyettesíthető más szociális kapcsolattal. A párkapcsolatban való életet csak ott lehet igazán megtanulni.


"amennyire én tudom, csak 30 fölött kezdenek el csökkenni és lányoknál 18-25 körül abszolút a csúcson vannak"


Nekem erről nincs pontos adatom, de természetesen nem arról van szó, hogy siralmas lenne a helyzet. (És valóban, a nők ilyen szempontból könnyebb helyzetben vannak.)


A korrektség kedvéért fölhívom a figyelmet arra, hogy az a valószínűségi függvény, amiről te beszélsz (ami 18 és 25 év között maximumot vesz föl), feltehetően egy átlag, sok kis függvény eredménye.

Inkább egy példát mondok, úgy könnyebben érthető: más valószínűségi függvényt [P(t)] kapunk (megfelelő n érték esetén) a következő két esetben:

1. nő, akinek nem volt barátja n éves koráig;

2. nő, akinek volt barátja n éves koráig.

Ebből következik, hogy adott személyre nem feltétlenül igaz az, amit írsz.

De fogok erről keresni egy statisztikát.

2010. dec. 28. 04:48

20 éves vagyok és ugyan volt már barátom, de igazán komoly kapcsolatom még sosem volt. El vagyok késve? Nem hinném. Én most már, ha beleszakadok is kivárom, amíg arra érdemest nem találok.

kedves várhegyi márton: az ellenpéldák miért is irrelevánsak? egyébként az alkalmazkodást rengeteg más helyzetben is meg lehet tapasztalni/tanulni (kolesz, lakótársak az albiban, közeli barátok, testvérek), nem feltétlen kell párkapcsolatban élni hozzá. a szingli emberek se bezárva élnek egy setét lyukban manapság. a párra találási esélyek meg, amennyire én tudom, csak 30 fölött kezdenek el csökkenni és lányoknál 18-25 körül abszolút a csúcson vannak, tekintve hogy a korunkbeli pasiktól egészen a negyvenesekig szinte mindenki a mi korosztályunkkal szeretne járni.

40. 9bbc382386 (válaszként erre: 30. - Várhegyi Márton)
2010. dec. 27. 22:29

Ha sértésnek veszed a te bajod,nem annak szántam.A véleményem írtam meg,és ennyi,de olvasd vissza,tudod:szövegértelmezés :)

A helyedben jobban fennakadtam volna más írásán,amit épp neked szántak.....

2010. dec. 27. 13:49
Dehogy gáz!:) Az a fontos, hogy jól érezd magad a bőrödben! Még csak azt sem gondolom, hogy éretlenség jele lenne.
38. 04e95f637a (válaszként erre: 35. - Pottty)
2010. dec. 27. 13:43

Én túl korán kezdtem az asszonyosdit! :DDD


14-22 éves koromig volt meg az első pasim :)

37. Szilvamama (válaszként erre: 8. - Pottty)
2010. dec. 27. 13:41
Szerintem ne aggódj ezen! Nekem sem volt barátom 21 éves koromig, valahogy nem érdekelt a dolog. Utána kezdtem élni, 29 évesen mentem férjhez, és még lehet, hogy az is korai volt! :)
2010. dec. 27. 12:41
Nem gáz! Nincs sehol megírva, mikor kell hogy barátja legyen valakinek! Ha úgy érzed, majd lesz!:)
35. Pottty (válaszként erre: 34. - 04e95f637a)
2010. dec. 27. 12:36
Úgy látszik nem csak nekem vannak ilyen családtagjaim:)) Amúgy neked sem volt még barátod vagy? (ha megkérdezhetem):D:D
34. 04e95f637a (válaszként erre: 8. - Pottty)
2010. dec. 27. 12:33

Jajjj,nekem is ezt szokták mondani!

Ez van!Majd lesz nekünk is! :)))

2010. dec. 27. 12:29
Nem gáz!Ne is kötelezd el magad hamar!
32. Várhegyi Márton (válaszként erre: 31. - Pottty)
2010. dec. 27. 12:27
Én ugyan nem veszekszem, nem én kezdtem sértegetni a másikat, amint azt magad is láthatod.
31. Pottty
2010. dec. 27. 12:27
Ne veszekedjetek légyszíve... Mindenki elmondta a véleményét.! Ahány ember annyi gondolat..
30. Várhegyi Márton (válaszként erre: 29. - 9bbc382386)
2010. dec. 27. 12:25

De, te elég szemét módon írtál rólam, de most ez mindegy is.

Mivel váltottam ki ezt? Mi nem tetszett? Mit kellett volna máshogy írnom vagy gondolnom?

29. 9bbc382386 (válaszként erre: 27. - Várhegyi Márton)
2010. dec. 27. 12:23
Nincs bennem rosszindulat irányodba.Viszont nem tetszhet mindenkinek a stílus,ahogy előadtad,magyaráztad a párkapcsolatokat,de csak azért,mert sok tapasztalatról még nem írhatsz.üdv!
28. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 1. - Pottty)
2010. dec. 27. 12:21
Ez nem gáz, ha nincs szükséged kapcsolatra, és így jól érzed magad, akkor nincs ezzel semmi gond. Majd ha itt lesz az ideje, az érezni fogod.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook