Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiús anyukák! Letapadás után mivel kezeltétek hogy minél előbb meggyógyuljon? fórum

Fiús anyukák! Letapadás után mivel kezeltétek hogy minél előbb meggyógyuljon? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 31. 15:48
Körömvirág krém.
2011. aug. 31. 08:19
nekünk is csak kamillával kellett öblögetni,mi sem keptunk semmilyen kenőcsöt
2011. aug. 31. 08:17
Betadine oldat.
2011. aug. 31. 08:16
Nekünk is kamillával kellett öblögetni, krémet nem adtak, mert a doki szerint nem volt rá szükség. Tényleg nem, napokon belül rendbe jött. Mondjuk nekünk nem volt begyulladva vagy ilyesmi, én előre elvittem, mert hetekig nem ment feljebb és mivel az Apjának műteni kellett annyira beszűkült én ezt nem vártam meg.
2011. aug. 31. 08:14
Krémet írt fel rá adoki,és az szépen felhozta.
2011. aug. 31. 08:10
Kamillával.
2011. aug. 31. 08:07
Van már ebben a témában fórum. Olvass bele, biztosan találsz választ a kérdésedre.
2011. aug. 31. 08:03
Szia, mi kaptunk krémet és kamillás öblítést kellett csinálnunk. Minden képen szörnyű volt a dolog. Szerencsére a fiam már nem emlékszik, de én annál inkább. Azt hiszem két éves volt, amikor megcsinálták neki. A védőnő azt mondta, amikor hazahoztuk a kórházból, hogy nem kell vele csinálni semmit. Fürdetésnél csak annyira kell visszahúzni, amennyire megy, aztán egy idő után sárga váladék gyűlt be neki alá és ezért kellett feltépni. Most már szépen működik. :-D
2011. aug. 31. 07:59
Fiús anyukák! Letapadás után mivel kezeltétek hogy minél előbb meggyógyuljon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook