Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lányok egymás közt.. fórum

Lányok egymás közt.. (beszélgetős fórum)


2009. márc. 2. 18:53
hihi... huppsz ezt hogy csinaltam? hehe varázslat !! XD
70. Bosziii (válaszként erre: 69. - Hfhrena)
2009. márc. 2. 18:51

jól tetted;



jól tetted ... ;)

69. hfhrena (válaszként erre: 68. - Bosziii)
2009. márc. 2. 00:42
Bíztam benned!:D
68. Bosziii (válaszként erre: 67. - Hfhrena)
2009. márc. 1. 23:13
Bőven elég ;)... tökéletesen kielégített ennyi is... :P :P :P
67. hfhrena (válaszként erre: 66. - Bosziii)
2009. márc. 1. 19:05
Jól jártam, meg nevettem egyet, legyen elég ennyi!:DDD ;)
66. Bosziii (válaszként erre: 64. - Hfhrena)
2009. márc. 1. 18:34
meséj máááááááár :) kifúrja az oldalam a kiváncsiság :)
65. Bosziii (válaszként erre: 63. - Hfhrena)
2009. márc. 1. 18:33
ez így igaz... látod, okos lány vagy te ;) :)
2009. márc. 1. 13:40

Na de én meg hogy jártam a hétvégén!!! Az év vicce volt!!!!ASDassASSSSSSSD:DX::


hehehe

63. hfhrena (válaszként erre: 62. - Bosziii)
2009. márc. 1. 13:40

A kisregény öszzejött! :D

Na az nem biztos, hogy valami a kapcsoltaukban nincs rendben, mert vannak olyan pasik, akik tartanak egy állandó csajt, és mellette száz másikat. Ezek a kapcsolatokat le sem szarják, csak azért van, hogy legyen kihez hazamenni...Ismerek ilyet sokat.

De lehet neked van igazad, vagy egyszerűen csak ellaposodott az a kapcsolat...Nehéz így segíteni, mert nem ismered egyik félt sem!

62. Bosziii (válaszként erre: 56. - 36bb1d921a)
2009. márc. 1. 12:41

Minden amit nem normálisan reagálsz le,megdöbbenést kelt.Ha valóban rajtakapnám őket,én biztos megkérdezném hogy beszállhatok-e harmadiknak? :D Na ezen lezsibbadnának mindketten :D

Komolyra fordítva:A bizalom nagyon érdekes kérdés,asszem nem lehet,sosem,senkiben.Csak magadban.Akárhogy is nézem,arra lyukadok ki: Túl kell élni,mindig mindent.És menni tovább :)

Egyedül is,erősnek lenni :D és csak élvezni az életet. :)

Minden fejben dőlik el.A te döntésed hogy szenvedni akarsz,vagy inkább akár kínodban is,de pofánröhögöd az életet :D

Én azt mondom,ha úgy érzed szersd azt a pasit,bízhatsz is benne,de ne ess kétségbe ha megcsal.Ha mégis megtörténik annak oka van.Azt jelzi nincs rendben valami.De nem szabad félni tőle,mert pont azért következik be.Élvezd a kapcsolatot amíg tart,és közben nyitott szemmel járj.Meg fogod érezni,ha valami megváltozik.Minden nő megérzi,csak nem mindenki akar hallgatni rá :) Egy szerelmes férfi csodálja a kedvesét,istennőként bánik vele! :D Rajongásig szereti.Mindig meglepi valami aprósággal,programokat szervez,foglalkoztat...

Ki se fejtem jobban,a végén még kisregényt írok ;)

2009. márc. 1. 11:59

Na figyu lánykák,az van... :D Én sem voltam mindig L.De a pasik lúzerek.Erre már az első kapcsolatom után rájöttem.A nők romantikusak,míg a pasik csak szex,szex,szex.A nők valami többre vágynak.Ezért nő és férfi sosem értheti meg egymást.Egy lány pl.nemtud teherbe ejteni egy másik lányt. Pasikkal szemben viszont ez mekkora para :D Főleg ha a lány még tapasztalatlan,és mitsem tud a védekezésről.Elcseszheti az egész életét.A magabiztos karrerista nők,sok művész,mind-mind L-ok.Erősnek lenni jó."A férfiaknak életük van,a nőknek sorsuk."De mért kell hogy így legyen?A nőknek is lehet életük.Mindig lázadtam minden ellen amit valaki leszögezett.Egy igazság azonban létezik:mindenkinek a magáé. :D

Ha nem lennék aki vagyok,ennyi ésszel már biztos hogy csak olyan pasival járnék aki a tenyerén hordoz.Mindig a férfinak kell jobban szeretni.Ezt ne felejtsétek L.Részemről maradok a lányoknál :D Egy női test számomra sokkal esztétikusabb,szebb,és vonzóbb :P. És a lelkiségük is közelebb áll hozzám,hisz én is nő vagyok.Tudom hogy működik a női test és lélek ;)A pasikat meg nagyívbe... :D

Tehát mindent összevetve:"Ne vedd túlságosan komolyan az életet,úgysem éled túl." ;)

Remélem helyre tudtam rakni egy kicsit a lelketeket :D

2009. márc. 1. 11:36
Üdv a klubban :) :D :D :D
59. hfhrena (válaszként erre: 58. - 36bb1d921a)
2009. febr. 26. 15:47
Ez nekem sem újdonság! Lehet jobb volna, ha mi is azt csinálnánk a pasikkal, amit ők mi velünk, ha érted a célzást! ;)
58. 36bb1d921a (válaszként erre: 57. - Hfhrena)
2009. febr. 26. 11:47
Nemtudom, de szerintem én már ilyen maradok, pedig annyira kűzdök ellene. Az a baj, hogy sokat csalódtam és már abban sem bízom, akiben lehet, hogy kellene.
57. hfhrena (válaszként erre: 56. - 36bb1d921a)
2009. febr. 25. 15:00

Én nem igazán tudom ezt már leküzdeni, és pont ezek miatt. Én is gyakran jártam így. Mire megbíztam benne, addigra megcsalt. Nem értem a pasikat.

Szerintem, ha igazából meg kell bízni valakiben, akkor az jön magától. Vagy nagyon butaságot mondtam most?

2009. febr. 25. 11:43
A párommal 1 éve vagyunk együtt és úgy érzem ő az első pasi, aki igazán szeret és bár féltékeny természetű vagyok kezdek megbízni benne. Szerintetek hogyan lehet lekűzdeni a féltékenységet? Eddig 2 pasim kaptam rajta, hogy megcsalt:(
55. hfhrena (válaszként erre: 54. - Bosziii)
2009. febr. 25. 11:39
Nem is érdekel, forduljon fel!!!
54. Bosziii (válaszként erre: 53. - Hfhrena)
2009. febr. 24. 23:38
Pff... NEMMONDOD?Doki,ez komoly? Szerintem csak beparázott :D fatökű... :s :D ;) Én tuti elmentem volna ;) Mekkora egy nyuszi :D Egy percig se bánd he-he XD
53. hfhrena (válaszként erre: 52. - Bosziii)
2009. febr. 23. 13:33

Már semmitől. Mert nem jött össze a randi, de nem az én hibám volt! Tipikus pasi duma: leestem egy állványról, agyrázkódást kaptam, és elrepedt két bordám! Ne haragudj, de nem tudok menni!

Blee! Hánynom kell!!!!!!!!!!!

52. Bosziii (válaszként erre: 51. - Hfhrena)
2009. febr. 23. 00:43
mitől félsz?
51. hfhrena (válaszként erre: 49. - Bosziii)
2009. febr. 17. 14:37
Nekem ezzel nincs problémám.Hétvégén elvileg randizni fogok, de nem tudom merjem-e megtenni. De más dolgok miatt félek, itt most nem a megszokottról van szó!
2009. febr. 17. 01:03
"
2009. febr. 17. 01:02

A férfiak vagy nők izgatnak fel erősebben?

Férfiak vagy nők iránt táplálsz erősebb érzelmeket, izgatóbb fantáziákat?

A férfi vagy női testet találod e vonzóbbnak?

Ha eljövendő életedről fantáziálsz, azt férfival vagy nővel tudod inkább elképzelni?

A heteroszexuális képek, jelenetek izgatnak fel inkább vagy a saját nemedről szólók? ÉN EZEKET MIND FELTETTEM MAGAMNAK... ÉS "MENTHETETLEN VAGYOK :D ANNYIRA NEM IS BÁNOM ;D

2009. febr. 17. 00:43
Nálam nem erről van szó.De örülök hogy beláttam :) Jobb késöbb mint soha ;)
47. hfhrena (válaszként erre: 46. - 70a5a27405)
2009. febr. 14. 19:09
Most ilyen a formánk, rá kell tudni! :D
46. 70a5a27405 (válaszként erre: 44. - Hfhrena)
2009. febr. 14. 18:05
Én nekem se megy csak úgy....azért sincs nekem se már jó ideje...
45. Kern (válaszként erre: 44. - Hfhrena)
2009. febr. 14. 15:29

Kedves Renáta,


Xenderrel most már ketten is biztatunk a jóra! ;-)

Ha pedig már begyűjtötted a kellő tapasztalatokat, akkor azt is tudnod kell, hogy most, ebben az állapotban mi minden jóról mondasz le... meg hát így az esélyeidet is szűkíted, hogy belebotolj Életed Pasijába!

Take it easy, Reni, take it easy! ;-)

44. hfhrena (válaszként erre: 43. - F242343012)
2009. febr. 14. 14:58

Az biztos.:)

Az a bajom, hogy nem tudok csak úgy ágybabújni valakivel! :D

Ezért nincs senkim ennyi ideje. Azért a kellő tapasztalatot begyűjtöttük! ;)

43. f242343012 (válaszként erre: 42. - Hfhrena)
2009. febr. 14. 14:55

Hihetetlen !!!!!!!!!

Egy ilyen szép testű lánynak gondjai vannak?

Ajánlom,hogy különösen ne válogasson,ha egy kicsit is tetszik a srác,tessék összebújni,és utána lehet ejteni,vagy ujabbat keresni. A keres

az talál,különben is akkor tud különbséget tenni

férfi és férfi között,ha rutint szerez,meg hát ké-

sőbb 3 gyerekkel a szoknyája mellett ,lesz mire

emlékezni. Gyorsan szaladnak az évek...

42. hfhrena (válaszként erre: 41. - Kern)
2009. febr. 14. 13:38

Szia!

Köszönöm ezeket a kedves szavakat! Én sem tudom mi történik velem. Nem hiszem, hogy túl visszautasító lennék, esetleg lehet, hogy csak kétszer meggondolom kivel vagyok. Próbálok én randizgatni, dehát mindenkiben találtam eddig számomra visszataszító hibát. Sajnos ez van, és pedig az elvárásaim sem nagyok!!!!!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook