Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lanyok, Asszonyok segitsetek! fórum

Lanyok, Asszonyok segitsetek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
47. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 46. - 0c97fbb607)
2007. okt. 26. 15:38
Ahogy a te hozzaszolasaid is tipikusak. Szinte le tudnam oket irni anelkul, hogy elolvasnam, mit irsz ;)
46. 0c97fbb607 (válaszként erre: 44. - 1a50c86bb0)
2007. okt. 26. 15:37
Tipikus:)
45. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 37. - Cskata)
2007. okt. 26. 15:26

Hozzateszem a noci meg szerencsesnek is mondhatja magat, az en ferjem ha hasonlo helyzetbe hoznam, kicsit mashogy jarna el, de abban egy csepp koszonet sem lenne.

Nem vagyunk egyformak. Mindenkinel masok a jatekszabalyok.

44. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 37. - Cskata)
2007. okt. 26. 15:22

Na igen, noi szolidaritas, de ettol fuggetlenul sem ertem, hogy a gyereket varja egy ferfinek, es egy masikat magahoz kozel enged, erre hogyan kepes? Mikor, ha nem akkor all egymashoz legkozelebb 2 ember, amikor a kozos gyerekuket varjak??

Ezert is irtam le burkoltan kutyafulnek, hogy ne szamitson sok "jora". Ha a no nem szereti, csak esetleg ragaszkodik, mint emberhez (a megszokas, biztonsag stb nagy ur), akkor elobb vagy utobb, de felre fog a no ujra menni. Szegeny kutyaful tragediaja a 2 gyerek. De ha jozanon gondolkodik, fel fog tudni erre keszulni, es vegul nem biztos, hogy az erzemektol fuggetlenul, neki kell majd koppannia. Figyeljen a szamitogephasznalatra, kerjen reszletes telefonszamlat, ezekrol a felesegenek sem kell tudnia, de azert a gyanakvasa ne aludjon el, nehogy egyszer a csaladjat ne talalja az otthonaban.

Viszont ebbe sem latunk bele.

43. 0c97fbb607 (válaszként erre: 33. - Mimus)
2007. okt. 26. 15:14

Ne légy naiv!Harcold ki a valódi választ!Ha valóban kiváncsi vagy rá!:)))

Ha nem akkor fogadd el azt ,amit mondd.

2007. okt. 26. 15:10

Ismertek!Tudjátok mi a véleményem a megcsalásról meg ezekről a témákról!

Nem akarom folyton ismételni magam.

A lényeg.Emberek vagyunk!Változunk napról napra.Teszünk dolgokat ,hibázunk,amiért vállalni kell a következményeket.

Mindenki úgy reagálja le a dolgokat ahogy a maga érzelmei diktálják.

Valaki így,valaki úgy!

Ebben a témában NINCS jó válasz!Vagy döntés,csak döntés van és következmények.

De Kutyafül,ezeket a döntéseket neked kell meghoznod,ezekre a kérdésekre csakis tőle kapod meg a válaszaid,senki mástól!

Te pedig dönts bárhogyan is,csak saját magadra hallgass!!


(rám ,se:D)

41. 0c97fbb607 (válaszként erre: 39. - Kutyaful)
2007. okt. 26. 15:05
Könyörgöm!Beszéld meg VELE!:D
40. 0c97fbb607 (válaszként erre: 37. - Cskata)
2007. okt. 26. 15:02
Ha ez megnyugtat, én a férfiakkal is objektív vagyok:DDD
39. kutyaful (válaszként erre: 37. - Cskata)
2007. okt. 26. 14:59

koszi, nagyon kivancsi voltam mikor jon ez elo (noi szolidaritas).

sok fajo pont kozott az egyik: "ha ilyen komoly problemaja volt, miert nem velem beszelte meg.

(szinte) minden este hivtam oket.

miert engedte hogy a masik kozeledjen. cask azert mert az "nyomult" es a kozelben volt.

miert engedte hogy bami is kialakuljon"?

erre a valasz az volt, hogy azert mert biztonsagra volt szuksege es ez az ember pont olyan.

en meg egy izgaga f*sz, hogy mindig azt keresem hogyan tudok jobb korulmenyeket teremteni a csaladnak. lehet, hogy most tullottem a celon.

de konyorgom, egyutt hoztuk meg a dontest.

38. b2076ec79b (válaszként erre: 37. - Cskata)
2007. okt. 26. 14:55

Volt/van egy ehhez hasonló fórum, ahol pontosan arról van szó, hogy szegény kismamát megcsalta a férje, miközben ő otthon terhesen..stb. Erre felvetettem ennek az ellenkezőjét is, miszerint nekünk van egy barátunk, akinek idén márciusban született meg a lánya. A kismama kb 4 hónapos terhesen lépett félre. Én ezt nem tudom tolerálni és azóta sem tudom "normálisan" nézni a lányra.

Hát mit mondjak, nem voltam túl népszerű a fórumon :D

37. cskata (válaszként erre: 31. - 1a50c86bb0)
2007. okt. 26. 14:52

nekem meg az jutott eszembe az eset kapcsán, hogy hány fórumban olvashatjuk a panaszkodó anyukákat, akik elmesélik, hogy a terhességük alatt a férjük megcsalta őket.. akkor mindenki egy-emberként ugrik és szidja a galád férjeket..

..most itt az ellenpélda: a várandós kismama kacsintgat(ott) más irányba..


És erre vajon mi itt - szinte - mindenki reakciója..???

- terhesen nagyobb figyelmet igényelt, nem tehet róla

- egyedül érezte magát, nem tehet róla

- beteg lett az édesanyja, nem tehet róla


Nem akarok senki felett sem ítélkezni, de ez a fajta kimondatlan "női szolidaritás" nem tudom mennyire engedi meg, hogy a többség objektíven szóljon a témához..

36. fe20557d00 (válaszként erre: 33. - Mimus)
2007. okt. 26. 14:46
Te ismered őt....talán erre a kérdésre te jobban tudnád a választ.Egyáltalán akarod tudni a válszat,miért iylen most a párod?Ha igen akkor tegyél meg mindnet hogy kiderítsd miért van ez a helyzet...ha meg nem akkor ne foglalkozz vele.A legnehezebb időszak szerintem amibe most vagytok a pici babus idődszak sok házasságot próbára tesz....persze az örömök mellett!!
35. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 30. - Mimus)
2007. okt. 26. 14:46

Valami nem stimmel vele.

Hogy mi, azt mi nem tudhatjuk. Lehet a szules valtoztatott meg a szemeben. Bent volt? Latta?

Lehet koptak az erzelmei, vagy van valakije. Lehet valoban faradt, bar ennyi idosen ennyire... .

Milyen akkor, amikor megis van valami szex? Ezekre te tudod csak a valaszt. Ha belul ugy erzed, hogy gond van, akkor erdemes utana menned es kideritened.

34. Mimus
2007. okt. 26. 14:45
írjatok,majd visszaolvasok,csak felébredt a kislányom,mennem kell
33. Mimus (válaszként erre: 32. - Fe20557d00)
2007. okt. 26. 14:43
de mit csináljak?
32. fe20557d00 (válaszként erre: 30. - Mimus)
2007. okt. 26. 14:41
Tipikus férfi reakció.Egy ideig tuti nem lesz még őszínte hozzád....ahhoz gyávák!!Légy kicsit rafkós és okos,de semmiképp ne tűrd tovább ezt a megalázó helyzetet.
2007. okt. 26. 14:36

Egy nonek hogy jut eszebe terhesen mas ferfi fele kacsingatni? Ez volt az elso gondolatom, a masodik meg az, hogy kutyaful jobbat erdemelne.

Szerintem elobb vagy utobb, de ebbol valas lesz.

Az ember fiatalon keptelen beerni azzal, hogy szerelem nelkul elje le az eletet.

Ragaszkodhat emberileg barmennyire a ferjehez, szeretheti, de a szerelem, az mas, az elobb vagy utobb de jonni fog az eletebe, ha egyszer ebben a kapcsolatban mar megszunt.

30. Mimus (válaszként erre: 29. - 0c97fbb607)
2007. okt. 26. 14:34

én már próbáltam,de kiakad,és azt mondja,hogy ne gyanúsítgassam mert szarul esik neki,mert nincs senkije és engem szeret

de két év után nem így kéne viselkedni

29. 0c97fbb607 (válaszként erre: 27. - Mimus)
2007. okt. 26. 14:29

Hát nem érted!?

Valami nincs rendjén és ezt nem nyomozással,vádaskodással kellene kideríteni!

Az Isten áldjon meg,álítólag együtt éltek és nem mersz vele őszintén beszélni?

Nem azt mondtam ,hogy támadd le!Mert akkor persze ,hogy nem őszinte.Állj elé,és kérdezz rá,mi a fene baja van veled?

Tudni akarod,bármi is az igazság!

28. 0c97fbb607 (válaszként erre: 25. - Kutyaful)
2007. okt. 26. 14:26

Játszmázni akarsz???:)

Hát jó!Egy nő szereti,ha féltékenyek rá,bizonyos szintig.Szereti azt is ,ha neki is van félnivalója,mert akkor izzik a tűz csak igazán!

Ha megbántott akkor légy távolságtartó,néha mondj nemet neki,hogy harcolhasson érted!:DDDD

Ilyenekre vagy kíváncsi?:)

27. Mimus
2007. okt. 26. 14:20
olyat úgysem fog mondani,mert lhagyni nem fog tuti.imádja ezt a kis gyönyörűséget.de én még csak 25vagyok és nekem szükségem van a szerelemre
26. 0c97fbb607 (válaszként erre: 23. - Mimus)
2007. okt. 26. 14:18

Akkor nem őszinte hozzád!Ezt tudod te is.

Valami baj van,valamiért nem kíván téged.

Beszélj vele,kérdezd meg,de ne fogadj el kibúvó választ,mondja el mi bántja,mondja el ,hogy miért nem kíván,bármi legyen is az ok.

De mindezt úgy kell megkérdezned,hogy tudja bármit is mondd,te meg fogod érteni,mégha olyasmit is mondd ami neked rosszúl esne!

25. kutyaful (válaszként erre: 19. - 0c97fbb607)
2007. okt. 26. 14:16

igen, szeretem.

a kiiras arra szol, hogy hogyan cselekedjek? hogyan viszonyuljak egy nohoz ilyen esetben.

legyek kimert, huvos, tartozkodo es duzzogo, hogy latszodjon hogy engem megbantotaak es most tessek megvigasztalni, vagy legyek nagyon kedves, rendes, mintha mi sem tortent volna.

ezek a szelsosegek es valoszinuleg a kozeput lenne a jo megoldas, de Ti, nok, mit gondoltok errol, na ez erdekel!!!

24. kutyaful (válaszként erre: 16. - Ea9c78b99a)
2007. okt. 26. 14:13

konkret "felrekefelesrol" nem tudok, nem kerdeztem es nem is fogom.

a pici meg azelott fogant, mielott kimentem es akkor meg ugy gondolom minden rendben volt. akartuk es terveztuk.

mas alkalomrol nem tudok, hogy ilyesmi tortent volna -> "megingas".

A bizalom most elveszett ami szornyu erzes, ezt mondtam is neki, de ez nem tarthat orokke.

ugy erzem, ha a korulmenyeket tekintem annyit megertek, hogy tamaszt keresett. ez a modja azonban valoban elfogadhatatlan es sajnalatos.

csak remelem, hogy minden visszazokken az eredeti kerekvagasba.

erdekes modon en abban a pillanatban meg tudtam neki bocsatani, ahogy elmondta a dolgot. nem haragudtam, nem voltam duhos, a megoldast kerestem es a vegtelensegig szomoru voltam. soxor magamat okolom azert ami tortent, de valoban, ha racionalisan gondolkodom, nem en vagyok a fo "bunos".

de megint visszautalok az korabban leirtakra:

mit tudok csinalni? en meg akarom menteni a csaladot, van ra egy esely, ferfiui dacbol nem engedhetem csak ugy el.

23. Mimus
2007. okt. 26. 14:13

már beszéltünk

azt mondja szeret,nincs semi baj

de nekem nagyon gyanús

akkor kéne néha szexelni is

de mindig visszautasít

22. 0c97fbb607 (válaszként erre: 21. - Mimus)
2007. okt. 26. 14:09

Nem válaszoltál a kérdésemre!

Miért nem beszélsz vele erről!??

21. Mimus
2007. okt. 26. 14:07

Szerintem van neki valakije,mert amúgy is olyan utálatos sokszor velem

meg mindig ezt a szar netet nyomja,de az az érdekes,hogy este,mikor hazaéra munkából és én már alszom

20. 0c97fbb607 (válaszként erre: 18. - Mimus)
2007. okt. 26. 14:04

Mimus!


Beszéltél már vele erről???

Miért nem?

19. 0c97fbb607 (válaszként erre: 16. - Ea9c78b99a)
2007. okt. 26. 14:03

Kutyafül!


Ha te úgy érzed,ahogy érzel ,akkor ne érezz másként,csak, mert az lenne a bevett szokás ,hogy ilyenkor fújogni,köpködni kellene .

Nem is értem az egész fórum kiírást,hisz te már döntöttél mit teszel,teszed is folyamatosan.Szereted azt a nőt akit elvettél,feltétel nélkül!:D

18. Mimus
2007. okt. 26. 14:03
szia!mi már egyszer beszélgettünk.Igen,megváltoztatja,de itt más is van.szerinted mért nem akar vlem lefeküdni?állítólag fáradt.na de két hétig sem?azt mondja,hogy látja,hogy én is milyen fáradt vagyok.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook