Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lanyok, Asszonyok segitsetek! fórum

Lanyok, Asszonyok segitsetek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
107. fe20557d00 (válaszként erre: 106. - 0c97fbb607)
2007. okt. 27. 14:40
:))nincs feleségem:D
106. 0c97fbb607 (válaszként erre: 105. - Fe20557d00)
2007. okt. 27. 14:36
Mint ahogy a feleségednek is adtál választási lehetőséget,ez neked is megjár.Te is tehetsz pontot a végére,ha úgy gondolod.
105. fe20557d00 (válaszként erre: 103. - Kutyaful)
2007. okt. 27. 14:34
Akkor ne várj X hónapot!!!!Ha nem tudsz várni ne várj!!!Ha megérzi hogy tiszteled a saját lelkedet és arra figyelsz és nem rá....akkor ő is talán máshogy tud viszonyulni.
104. 0c97fbb607 (válaszként erre: 103. - Kutyaful)
2007. okt. 27. 14:34

Nem,egyáltalán,ez most végre valami volt!

Nem kell várnod semmire.Zárd le a feleségeddel,mondd meg neki is ,hogy nem bírsz várni.Ez nem azt jelenti,hogy a közös gyerekeiteknek is hátatfordítanál.

103. kutyaful (válaszként erre: 100. - 0c97fbb607)
2007. okt. 27. 14:31

en szeretem, de nem birok arra varni, hogy kibokje X honap mulva:

"mostmar ujra szeretlek" vagy

"mostmar tenyleg nem szeretlek"

mindegy... tulbonyolitom az egeszet.

102. fe20557d00 (válaszként erre: 98. - Kutyaful)
2007. okt. 27. 14:28

Szerintem már most bebukott a tisztel annyira,hogy ne csaljon meg feltevés:((

Szeret ő persze,de nincs olyan hogy lángoló és nem lángoló szerelem.A szerelem az egy és ugyanaz!!Félre nem érezhető....mindent elsöprő!!!

Figylej ő lehet már nem szeret,csak két gyerek után és ennyi év után ezt piszok nehéz kimondani neki.Nagyon szenved ő is mert nem akar bánatni hisz szeret,de nem úgy ahogy azt te szeretnéd!!!Érted?

Adj időt neki,ne akard őt!!!!!Érezze,hogy nem akarod őt...hogy te saját magadnak fontosabb vagy és nem hagyod hogy tönkre tegye a lelked!

101. 0c97fbb607 (válaszként erre: 99. - Kutyaful)
2007. okt. 27. 14:24
:))))Jaj,nem is ezt mondtam.
2007. okt. 27. 14:23

Kutyafül!

Olyan egyszerű ám az egész.

A feleséged nem biztos az irántad való érzéseiben.

De nem is ez a fontos,hanem az,hogy te mit érzel.

99. kutyaful (válaszként erre: 96. - 0c97fbb607)
2007. okt. 27. 14:23

nem tudok nyilatkozni, soha nem volt meg 2 gyerekem :)

biztosan nehez, de azert nem hiszem hogy minden 2 gyerekes csalad boldogtalan.

98. kutyaful (válaszként erre: 97. - Fe20557d00)
2007. okt. 27. 14:22

igy nem. de en azt irtam hogy szeret (nem feltetlenul vad, langolo szerelemmel) de szeret es tisztel.

tisztel annyira, hogy ne csaljon meg. akkor igen.

97. fe20557d00 (válaszként erre: 95. - Kutyaful)
2007. okt. 27. 14:20
Megfordítom a kérdésedet.Kutyful!Tudnál olyan emberrel élni akiről tudod nem szeret...csak tisztel...és folyton másra vagyik?Gondolj bele!!Mert ebbe tönkre lehet menni.
96. 0c97fbb607 (válaszként erre: 95. - Kutyaful)
2007. okt. 27. 14:18
Ez nem így van!Soha nem szült még boldog házasságot két gyerek!
95. kutyaful (válaszként erre: 94. - 0c97fbb607)
2007. okt. 27. 14:16

az ertelme a 4.5 eves fiunk es a pocakjaban levo 5 honapos magzat.

racionalitas vs. erzelmek!

most ugy gondolom, hogy inkabb elek olyan hazassagban egy emberrel akit szeretek es tisztelek (nem feltetlenul szerelmes vagyok bele!!) harmonikusan, mint egy langolo szerelem mellett csonka csaladban (...es ahogy mindannyian tudjuk a szerelem az idovel ugyis megkopik)

94. 0c97fbb607 (válaszként erre: 92. - Kutyaful)
2007. okt. 27. 14:09

"az erzelmeket nem lehet befolyasolni. szerintem lehet, csak erosnek kell lenni."


...de mi értelme???

93. fe20557d00 (válaszként erre: 92. - Kutyaful)
2007. okt. 27. 14:07

Avval hogy az apja hogy fog viszonyulni...nem a te terhed!!Az ő élete...ő akart szeretni mást...ő akart eltávolodni,nehogymár még a kellemtelen részét is a válladra vedd!!


Mielőtt a férjem megcsalt ő is mindig azt hangozatatta számára én jelentem a női nemet!!Ha én megcsalnám akkor ő nem csak bennem hanem minden nőben csalódna.Na erre ő lépett félre:),no persze mosolygok ezen,mert azóta sok víz lefolyt a Dunán....és azthiszem sokat tanult ő is,de el kellett menjen vándorútra.

Az érzelmeket tényleg nem lehet befolyásolni max a tetteket!!

2007. okt. 27. 14:01

viszont ha most elengedem, mindez kiderul mert en hazudni senkinek nem fogok es az elete teljesen megvaltozik. az apja pl. sztem soha tobbe nem fog szoba allni vele.

szornyu csak belegondolni is.

korabban a leghusegesebb asszonynak tartottam a vilagon. regebben meselt errol-arrol, hogy ki-kit csalt meg, ki-kivel allt ossze es hogy az milyen undorito...

most azt mondja, hogy az erzelmeket nem lehet befolyasolni. szerintem lehet, csak erosnek kell lenni.

91. fe20557d00 (válaszként erre: 89. - Kutyaful)
2007. okt. 27. 13:33
Nincs mit!!Mindenképp írj,mi van veled!Gondolunk rád:))
90. desstiny (válaszként erre: 87. - Kutyaful)
2007. okt. 27. 13:26

Elég bonyolult ez az egész. Rosszul gondoltam eddig az egészet.


Így, hogy a kollegája az illető egészen más a helyzet. Valószínű, hogy még nem zárta le azt a kapcsolatot, vívódik kettőtök között. Talán azért kért időt, hogy eldöntse melyikőtöket szereti. De ez csak az én véleményem.


Mennyi időt kért? Mert nem lehet szerintem ezzel sokáig várni, hiszen te szenvedsz a legjobban.

89. kutyaful (válaszként erre: 88. - Fe20557d00)
2007. okt. 27. 13:24

koszonom ezeket a sorokat, megfontolom.

most epp dolgozik. azt fogom csinalni, hogy leirom magamnak amit mondani szeretnek neki, osszeszedem a gondolataimat.

ha hazajon munka utan beszelek vele.

88. fe20557d00 (válaszként erre: 87. - Kutyaful)
2007. okt. 27. 13:08

Olyan jó,hogy nem írtam le hanem most te!!!Mert távol áll hogy bántsalak...csak tapasztalatból tudom...amíg az ézréseit és gondolatait más ember "uralaj" nem fog tudni hozzád közelebb kerülni...:(

Az hogy lezárta a másikkal nem jelent semmit az érzelemeknek meg pláne nem!!!!Sőt lehet még szenvedélyesebben gondol rá....:(((

Ezért mondja ő is hogy majd kialakul....,mert ettől teszi függővé a másik embertől???Mert fél fél a saját érzéseitől,attól ha téged elveszít mi lesz?És egy csomó mindentől.....,gyáva nem mer őszínte lenni mert fél!!!,még saját magához sem!

Tudom keményem hangzik én elnegedném....,hogy vissza találhasson hozzád!

87. kutyaful (válaszként erre: 85. - Fe20557d00)
2007. okt. 27. 13:02

annyit szeretnek hogy O is akarja es latnek vmi keszseget reszerol.

a kes a szivembe akkor hatolt, amikor a "szeretned-e a kapcsolatunkat rendbehozni" kerdesre azt valaszolta, hogy "majd kialakul. ha nem tudom kiverni a masikat a fejembol akkor..."

de ez mar regebben volt, meg a "bevallas" napjan.

azutan azt mondta, hogy lezarta az ugyet a masikkal (aki egyebkent kollegaja, szoval mindennap lathatja) es jon utanam kulfoldre ahogy azt eredetileg terveztuk.

86. kutyaful (válaszként erre: 84. - Desstiny)
2007. okt. 27. 12:55

nem hoditasra var, ezt biztosan tudom mert probaltam.

irtam verset (soha eletemben elotte), kuldtem neki viragot (na jo, csak emailben) es vmi hatso erzestol indittatva megkerdeztem zavarja-e.

azt mondta, hogy ebben a szituban igen es ez most sok neki.

idot kert, nem "nyomulast" reszemrol. ezt egyertelmuen kinyilvanitotta.

85. fe20557d00 (válaszként erre: 81. - Kutyaful)
2007. okt. 27. 12:50

:((Tudom,hogy meg vagy nagyon kavarodva....átérzem miket élsz át...hasonló helyzetben voltam már!Színte napról napra változik az ember érzései és teljesen széthúllik!!Újra össze kell magadat is tenni ahhoz,hogy a kapcsolatotokat is új alapokra helyezzétek.Hát a két gyerek???ajjjjaj még kivűl állóként is szörnyű belegondolni,mert ugye ők az asszonnyal maradnak...ha ti különválnátok:((

Annyira friss az ügy még tényleg idő kell,szerintem egyelőre ne akarj semmit,ne várj semmit....mármint a feleségedtől érzelmi szinten,mert nem fog villanásszerűen rendeződni.

Nehéz ügy nagyon!!!

2007. okt. 27. 12:48

Szia kutyaful!


Szerintem még helyre lehet hozni a házzaságotokat, bár ez a feleségeden is múlik.


Azt írtad, hogy volt valakije és hogy nem tudja beléd tudna e szeretni újra. Szerintem szeret még téged csak eltávolodott tőled, valószínűleg megviselte az egyedüllét amíg te kint voltál. Ott van a kisfiatok és ráadásul terhes is.


Nekem is van egy másfél éves kislányom és most 18 hetes terhes vagyok, a párommal mostanában mi is eltávolodtunk egymástól,néha nekem is eszembe jut hogy ez így nem mehet tovább, de tudom hogy szeretem és minden rendben lesz.


Talán arra vár a feleséged, hogy hódítsd meg újra.

Hozd újra elő az érzelmeit. Egyedül érezheti magát...

83. Szűcs Erzsébet (válaszként erre: 82. - Kutyaful)
2007. okt. 27. 12:41
Szia! Még csak most kapcsolódtam be. Ő most a feleséged?? Én is az vagyok már pár éve. Hidd el, ha van valakije és nem mondja el akkor várnod kell arra, hogy mi lesz belőle.Ha nem tudod rávenni az őszinteségre,akkor vagy asztalt borítasz vagy vársz. :) Tapasztalatból mondom. Szorítok neked!! Írj majd, mi történt!
82. kutyaful (válaszként erre: 80. - Fe20557d00)
2007. okt. 27. 12:32

a visszatalalas mar megtoretent egyszer. de akkor meg nem voltunk hazasok. en foiskola utan videkre kerultem dolgozni, o meg tanult pesten. a tavolsag es a kulonlet miatt azt mondta hogy nem ugy erez irantam mint elotte. szakitott velem.

ezutan ujra osszejottunk, lekoltozott hozzam es minden ment szepen tovabb.

a mostani eset kisertetiesen hasonlit a fentire, de itt mar sokkal bonyolultabb a szitu.

81. kutyaful (válaszként erre: 80. - Fe20557d00)
2007. okt. 27. 12:19

most teljesen meg vagyok kavarodva.

osszevissza gondolatok jarnak a fejemben, mi lenne a jo?

oszintenek ismertem meg, ugy erzem tudja, hogy meg egy igaztalan allitas es vege. de a bizalom az nincs meg.

nem erzem hogy megbanta amit tett, nem pedalozik. azt mondja, ido kell neki hogy visszatalaljon hozzam. sajnos nem latom semmi jelet hogy egyaltalan probalna.

no ez azert nem igaz, mert mult heten mar vmi alakult, de most megint olyan mintha idegen lennek.

legszivesebben itthagynam az egeszet... csak a 2 gyerek...

2007. okt. 27. 11:53

Szerintem nem őszínte az asszony!Keményen küzd az érzéseivel,mert van valakije.....

Kutyaful,úgy érzem nagyon szereted,így úgyis küzdeni fogsz érte,csak sok szerencsét kívánok hogy sikerüljön egymásra találnotok újra!(Bár sokszor az újbóli egymásra találás csak akkor következik be,ha el tudjuk engedni,megjárja a köreit és vagy vissza talál vagy nem)

79. 9778ca1817 (válaszként erre: 77. - 0c97fbb607)
2007. okt. 27. 10:23
Elismerem, hogy ílyen szituációk is léteznek egy kapcsolatban, de ílyen esetben egyik fél fejében se fordul meg, hogy a másiknak lehet valakije.
78. 867f9adc74 (válaszként erre: 71. - 9778ca1817)
2007. okt. 27. 09:48

Sziasztok!!!

Árva Galambnak teljesen igaza van!!!!

Nekem sem fér sehogysem a fejemben, hogy terhesen vagy egy kisbaba mellett hogyan képes valaki megcsalni a férjét!!!

Nemhogy lelkileg, de fizikailag is elég morbid szerintem!!!

Nehéz lesz rajta túllépni, az biztos.Fordított esestben én nem biztos, hogy meg tudnám bocsátani, h így megaláztak....

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook