Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Baháí vallású nőket keresek, szeretnék ilyen vallású lányokkal, asszonyokkal beszélgetni fórum

Baháí vallású nőket keresek, szeretnék ilyen vallású lányokkal, asszonyokkal beszélgetni (beszélgetős fórum)


11. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 10. - 0c0354cc5a)
2011. aug. 15. 22:36
Szia, nehéz lehet, hogy ilyen különleges az érdeklődési köröd, megértelek:) És nagyon örülök, hogy szereted Indiát, egyáltalán: hogy tudod, miről beszélek. Mert a hinduizmus is nagyon réteg-érdeklődés. Írtam neked én is privit, puszi!
10. 0c0354cc5a (válaszként erre: 9. - B3dbbde2e9)
2011. aug. 15. 21:40

Szia!

Te annyira aranyos vagy, annyira jólesik, amiket írtál.

serébe elárulom, hogy én nagyon szeretem Indiát, az indiai embereket, biztosan nagyon fogsz ennek örülni.

Indiában kb. másfél millió baháí hitű ember él.

Lehet, hogy igazad lesz te aranyhiperke, és nem fogok itt találni baháí hívőket, de azért néha idenézek, hátha mégis jönnek ide ilyen emberkék.

Mindjár kapsz tőlem privit.

Üdv: Napirai

2011. aug. 15. 21:21
szia, szerintem baháí hitűeket nem fogsz itt találni.... nagyon szűk körben ismert vallás. Én hinduista vagyok, és a hindu hit minden vallást elfogad, úgyhogy akár baháí is vagyok... de te nyilván nem erre gondolsz. Olvasott ismereteim szerint a kérdéseidre a válasz: nem. Nem baj, ha belevigyorogsz az emberek képébe. És ha puszikat kapsz-adsz. Hiszen örömet okozol, szexuális tartalom nélküli szeretetet közvetítesz. Márpedig,ha jól értettem, a baháí hit Istenének is a szeretet a lényege...
2011. aug. 15. 16:35

Csajok, nagyon aranyosak vagytok, de tényleg az lenne a legszuperebb, ha baháí hitűek írnának ide.

Üdv: Napirai

7. rinike (válaszként erre: 6. - 0c0354cc5a)
2011. aug. 15. 14:54
Ahogy én ránéztem a kiírt linken elérhető tartalomra, azt vettem le belőle, hogy éppen fontos lényege a tanításuknak az, hogy mindenki maga keresi az igazságot.
2011. aug. 15. 14:12

Sziasztok!

Eszembejutott az első gyakorlati kérdésem, amit fel szeretnék tenni ide.

Kedves baháí hitű lányok!

Ha valaki baháí lesz, akkor szabad-e művelni az alábbi dolgokat:

1. belevigyorogni ismeretlen emberek, főleg férfiak képébe,

2. szabad-e hagyni, hogy egykori osztálytársam (ő férfi), amikor találkozom vele nagyritkán, örömében a nyakamba ugorjon, és összevissza puszilja az arcomat. Tudom, hogy a srác örömében puszilja meg az arcomat, de ha ez bűn, akkor ha már baháí leszek, akkor nem fogom hagyni, hogy ez az ismerősöm megpuszilja az arcomat. Az súlyosbít-e a dolgon, ha egykori osztálytársam az utcán puszilja meg az arcomat, és egy csomó ember látja, akik arramennek?

Nagyon szeretek vigyorogni, mint a tejbetök, és nagyon élvezem, amikor mutogathatom az embereknek, hogy hú, nekem mekkora nagy gödröcskék vannak az arcomon, mekkora mosolyt tudok varázsolni az arcomra. Egyszer ezt egy pasi félreértette sajnos, és azt hitte, hogy ki akarok kezdeni vele, pedig nem, és alig bírtam magamról levakarni a fickót. Baháí hitűként erről a szokásról le kell-e szokni? Ha igen, akkor biztosan nagyon nehéz lesz, mert annyira szeretek az emberek képébe vigyorogni.

Lehet, hogy kicsit idiótán hangzik, amit írtam, de ez a valóság. Vagy csak ismeretlen embereknek ne vigyorogjak a képébe, ismerősöknek lehet?

Üdv: Napirai

5. 0c0354cc5a (válaszként erre: 2. - Kijózanító)
2011. aug. 15. 08:57

Sziasztok!

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat.

Második válaszoló, te baháí hitű vagy?

Megnézem, írt-e valaki privit.

Üdv: Napirai

2011. aug. 14. 21:41
//www.bahai.hu/
2011. aug. 14. 21:40
nem ismertem ezt a vallást, de mert érdekel minden teológiai megnyilvánulás, utána néztem... szép és jó hit... híve vagyok, ahogy minden hitnek, ami istentőlvaló...
2011. aug. 14. 21:39

Bahá’u'lláh szerint az emberiség mára elérte az érettség korát. E fejlettség szintjén minden ember új képességek birtokába jutott. Minden embernek joga van az igazság önálló keresésére. Ez nem vak elfogadása más tanításainak, hanem saját ítélőképességével a dolgok alapos megfontolása és döntéshozatala. Mivel mindenki felelős saját maga lelki fejlődéséért, nincs szükség arra, hogy más ember magyarázza el a vallási tanításokat.


“Minden dolgok közül első előttem az Igazság szeretete. Ne fordulj el tőle, ha Engem keresel, és ne hanyagold el, hogy bízhassam benned. Az Igazság majd segít, hogy saját szemeddel láss és ne a másokéval, hogy saját tudásodra támaszkodj, és ne a másokéra. Mérlegeld szívedben, milyennek kell lenned. Valóban, az Igazság az Én ajándékom és szerető jóságom jele. Tartsd hát ezt szem előtt.”


Bahá’u'lláh: Rejtett szavak,

2011. aug. 14. 21:09

Sziasztok!

Nagyon érdekel engem a baháí vallás, annyira, hogy tanulmányozom ezt a vallást, és e vallás felvételét fontolgatom. Kereszténynek születtem, és szeretnék áttérni baháí hitre. Szeretnék baháí hitű lányokkal, asszonyokkal beszélgetni vallásról/hétköznapokról, stb. Remélem, vannak itt ilyen vallású hölgyek.

Remélem, jókat fogunk dumálni.

Üdv: Napirai11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook