Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lanyok, Asszonyok segitsetek! fórum

Lanyok, Asszonyok segitsetek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2007. okt. 29. 12:10

nos, a beszelgetes egy katasztrofa volt. mondhatnam ugy is hogy nem igazan az en stilusom volt amit erotetni probaltam, nem is jott be.

miutan elmondtam amit gondoltam, magam is ereztem hogy nem ebben a stilusban kellett volna, szoval elegge bena voltam. probaltam nagyon karakan es sziklaszilard lenni.

viszont megint tanultam valamit es rajottem, hogy miert tortent ami tortent. nagyreszben O a bunos, de en is elcsesztem az elmult 9 evet. folyamatosan a sajat karrierem helyeztem eloterbe, soxor nem figyeltem ra, kiakadtam ha nem ugy lett vmi ahogy elterveztem es o racionalisabban latta, nem nagyon adtam pozitiv visszajelzest neki, stb... elmondta, hogy o folyamatosan tamogatott mindenben amit kitalaltam (termeszetesen volt benne jo sok hulyeseg is)....

most amikor nehez helyzetbe kerult, volt egy megerto, kedves, pozitiv ember a kozelben, aki pont a fenn elmondottak ellentetje.

azt mondtam erre "igen, en is nagyon konnyen tudok konnyen bokolni es kedveseket mondani masnak, akit nem ismerek". aztan rajottem hogy megint hulye voltam. miert nem tudtam ezt vele is megcsinalni?

mindez persze nem mentseg,tudom, elismerte o is es oriasi lelkiismeretfurdalasa is volt/van.

anno elindult egy erzes benne, amit most lezartnak tekint. remelem.

amikor azt mondtam hogy nem tudok idot adni azt valaszolta: "en 9 evet adtam Neked, miert nem tudsz par hetet adni arra, hogy ujra szeresselek. ha egyutt leszunk minden megvaltozik,erre azert nagyon-nagy az esely."

kertem, hogy ha valoban szeretne ezt az egeszet ujra, jelezze hogy erezzem. azt mondta, hogy o jelzett de en nem, vagy nem mindig fogtam az adast, de jobban odafigyel majd.

ennyiben maradtunk. nagyon megnyugodtam es most mar ugy erzem ha el is akar hagyni (azert nem hiszem, mert vasarnap is jol ereztuk magunkat egyutt, elmentunk ebedelni, setalni, baratokhoz, kicsit vasarolgatni egyutt, settaltunk kezenfogva...) sokkal konnyebben fel tudom dolgozni. vegulis uygerzem ezt akartam elerni, hogy ne kuzkodjek az erzeseimmel.

2007. okt. 29. 11:19
mizújs kutyaful?
2007. okt. 28. 15:47
csak holnap reggel (hetfon) tudok irni, de jelentkezem akkor.
134. 0c97fbb607 (válaszként erre: 133. - Kutyaful)
2007. okt. 28. 14:21
?
133. kutyaful (válaszként erre: 132. - Vivaespanya)
2007. okt. 28. 10:49
jovok nemsoka...
2007. okt. 28. 10:30

Kutyaful, mi tortenik?

Szerintem is a legfontosabb a turelem, az oszinte beszelgetes es utana "hagyni foni" egy picit a dolgokat. Szerintem helyre lehet hozni egy kapcsolatot, ha 2 ember nagyon akarja. Ami nekunk bejott: a nosztalgiazas, az emlekek, a mosoly, az odafigyeles (amit egyikonk sem erez tehernek), az oszinte beszelgetes (minden/ki kizarasa), es soha semmit nem hanytorgatunk fel. Uj fejezetet kezdunk, vagy nem?

Jelentkezz! :)

2007. okt. 28. 09:40
Kutyafül??
130. fe20557d00 (válaszként erre: 128. - Cskata)
2007. okt. 27. 20:57
Szerintem inkább kérdések fogalmazódtak meg mintsem győzködések....de ezek szerint nem mindenki látja úgy;))
2007. okt. 27. 20:49

"De Kutyafül,ezeket a döntéseket neked kell meghoznod,ezekre a kérdésekre csakis tőle kapod meg a válaszaid,senki mástól!

Te pedig dönts bárhogyan is,csak saját magadra hallgass!!


(rám ,se:D)"



Szerintem,Kutyafül fenőtt ember,nem taknyos kölyök ,nem kell félteni:D.

128. cskata (válaszként erre: 127. - Fe20557d00)
2007. okt. 27. 20:49
csak néha a vélemény-nyilvánításnak győzködés szaga van innen-onnan..;)))
127. fe20557d00 (válaszként erre: 125. - Cskata)
2007. okt. 27. 20:45
Véleményt kért itt mindenki elmondja a véleményét,tapasztalatait,esetleg tanácsot ad.És nem azért írjuk le(legalább is én),mert tudom a megoldást!!Hanem ennél sokkal egyszerűbb a válasz,segíteni próbálok!Úgyhogy szerintem ne gondold ezt,hogy itt mindneki jobban tudja kutyafulnél...:)))
126. cskata (válaszként erre: 124. - 0c97fbb607)
2007. okt. 27. 20:45

szerintem itt nem a munka miatti együttmaradásról van szó, hanem az új/jobb élet reményében történő együttmaradásról.. hiszen a feleség nem zárkózik el a családi béke helyrehozásától, nem mondta le a költözést (itthon is gondolkodhatna a továbbiakról, nem "kötelező" költözni)..


Na mindegy, én nem akarom más (ismeretlen!) emeberek érzelmi életét, vágyait és igényeit boncolgatni és a kialakult helyzeteket elemezgetni, véleményezni.. - attól tartok, többet ártunk, mint használunk az ügynek!:S

125. cskata (válaszként erre: 123. - Fe20557d00)
2007. okt. 27. 20:40

nekem nem kell az érzelmi hullámzást bemutatni két ember kapcsolatának a végén..!:)

De az tény, hogy egy csomó ilyen-olyan vélemény, egy érzelmileg labilis embert (és ebben a helyzetben mindenki az lenne) még jobban összezavar és olyan irányba visz/vihet el, amikor esetleg kapkodni fog - miközben lehet, hogy éppen nem kellene.. vagy lehet, hogy igen.. ki tudja? Kutyafülön kívül úgy tűnik, hogy mindenki más..:S

(és erre nem ér a "kívülállóként könnyeb a lényeget észrevenni" szöveget írni!:) - ez most nem az a helyzet, szerintem!:))

124. 0c97fbb607 (válaszként erre: 122. - Cskata)
2007. okt. 27. 20:28

Ez igaz,viszont én úgy gondolom,hogy ha a munka miatt marad csak együtt a család,az nem két ember döntése lesz,hanem lehet, hogy egyikrészről kényszerű együttlét,mert a körülmények így hozták.

Szerintem jogos a vágy arra,hogy tiszta lappal indulhassanak tovább ,vagy együtt vagy külön,még azelőtt ,hogy egy ilyen komoly utazásnak nekivágnának.

123. fe20557d00 (válaszként erre: 122. - Cskata)
2007. okt. 27. 20:26

Igen tudta kutyaful mit akar(???)szerintem,meg tipikus helyzet aki volt ilyenbe nagyon tudja egyik nap holt biztos leszel valamibe másik nap romokba heversz...és ehhez nem kell fórum...anno akkor még számítógépem sem volt a saját gondolataim csapongtak.És legalább addig eljutott kutyaful,hogy kimondat:idézem:"en szeretem, de nem birok arra varni, hogy kibokje X honap mulva:

"mostmar ujra szeretlek" vagy

"mostmar tenyleg nem szeretlek"

mindegy... tulbonyolitom az egeszet."

Szóval végre magára is figyel nem csak a nő érzéseire!!

122. cskata
2007. okt. 27. 20:18

uhh, ez az ultimátum téma (="most dönts, de azonnal, mert különben..!") sosem szokott jól elsülni..!:S

Kutyafül! Úgy emlékszem azt írtad, jövőhéten költöznek Hozzád mindenestől, végleg.. Akkor miért lenne szükséges ma este eldöntenie mindent kettőtökről? Hiszen hamarosan egyébként is kiszakad a kolléga bűvköréből, de még a városból és az országból is.. már írtam, hogy ez a költözés (szerintem) a legjobbkor jött ebből a szempontból - én ezért nem sürgetném a dolgokat ma/holnap/holnapután..

A családod szeretnéd újra teljes egységben tudni, időd végülis van (gondolom..), nem maradsz le semmiről, ha vársz pár hetet - akkor hová rohansz most...?


Ezért rossz, ha fórumot nyitsz magánéleti problémákkal kapcsolatban: előbb-utóbb a rengeteg vélemény és "okosság" maga alá gyűr, és már teljesen másként cselekszel, mint ahogy eredetileg tervezted.. hiszen tegnap délután még szó sem volt arról, hogy ma este monológot adsz elő neki a továbbiakról és a jövőről..:(

Ettől függetlenül remélem, (ha megvolt) jól sült el a beszélgetés!

2007. okt. 27. 18:11
Miben is kell segitenem? Drukkolni? Oké,mindent bele!
120. Jenka
2007. okt. 27. 16:55

Ahhoz képest,hogy tudtad mit akarsz a fórum elején....Most már nagyon meg vagy kavarodva.....Vagy csak MOST tudod igazán:)

Olvaslak titeket folyamatosan:)

Nagyon drukkolok Neked!:)

Myly-nak(is) igaza van,állj a sarkadra!

2007. okt. 27. 16:32

Kedves Kutyaful.

Nagyon érdemes megfontolnod azokat amiket myly írt!!!

sok sikert:)

2007. okt. 27. 14:57

hogyne lennek beljebb!

en szeretnem ha a csalad egyuttmaradna. pont. reszemrol nincs kerdes!!

a dontest amit neki kell meghoznia az az, hogy akar-e tenni azert, hogy egyuttmaradjunk vagy nem. ha nem akar es idot ker az nalam nem mukodik. magyaran beljebb vagyok, mert akkor itt most ennyi es kesz.

ha akar tenni erte, akkor mutasson valamit.

2007. okt. 27. 14:51
....mégis...:D
116. fe20557d00 (válaszként erre: 113. - 0c97fbb607)
2007. okt. 27. 14:51
így van!Igaza van Mylynek.Te dönts!
2007. okt. 27. 14:50

:DD

Kutyafül!

Evvel most nem lettél beljebb egyel....

114. fe20557d00 (válaszként erre: 111. - Kutyaful)
2007. okt. 27. 14:49
:D ügyes légy.Egy ember lelke sem játékszer ami nem megy neked nem megy és kész!!Csak erős légy,bárhogy dönt!
113. 0c97fbb607 (válaszként erre: 111. - Kutyaful)
2007. okt. 27. 14:49

Nem!!!!Rosszúl közelíted meg a dolgokat!

NEKED KELL DÖNTENED.

112. 0c97fbb607 (válaszként erre: 109. - Fe20557d00)
2007. okt. 27. 14:49
elgondolkodtattál:))))Számos előnnyel járna:)
2007. okt. 27. 14:48
ezt probalom meg ma este. irtam egy szep monologot kozben, ahol egyertelmu valasztas ele allitom es dontenie kell.
110. fe20557d00 (válaszként erre: 109. - Fe20557d00)
2007. okt. 27. 14:44
bocsi.nem járnék-e jobban
109. fe20557d00 (válaszként erre: 108. - 0c97fbb607)
2007. okt. 27. 14:44
tudom:))no de most gondolkodóba ejtettél nem -e járnék jobban...:D
108. 0c97fbb607 (válaszként erre: 107. - Fe20557d00)
2007. okt. 27. 14:43

:DDDDDD kuka!


Kugyafülnek szántam:)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook