Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lakhatási és utazási támogatás ügyintézésének mi a menete? fórum

Lakhatási és utazási támogatás ügyintézésének mi a menete? (tudásbázis kérdés)


6. Egomanyus2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 3. 22:46
Amennyiben minden nap utazol, azt fizetnie kell a munkáltatónak, attól függ mivel utazol, mármint a térítés összege. Gondolom tudta a munkahelyed, hogy hol laksz amikor fel vett. Munden nap bejársz, vagy csak hétvégén? Az albérleted számlás? Ma már nem válaszolok, ha írsz, de holnap délelőtt igyekszem.
5. Amaunet (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 3. 17:24
Ezek szerint az még tudsz ezzel a lehetőséggel élni? Vagy mivel már lezárult ne is próbálkozzon senki?
2022. jan. 3. 14:15
Hátha másnak is jól jön majd: 2021. dec. 31-ig tartott a program, az ügyintézési sorrend mindegy. A támogatás iránti kérelmet a munkahelyhez tartozó foglalkoztatási osztályhoz kell benyújtani.
2022. jan. 3. 13:02

Mindenképpen felhívom, köszi.


Csak sokan mondták, hogy ügyintézőtől is függ a dolog, és sajnos, én is tapasztaltam már ezt.

Volt, hogy vki elektronikusan nem volt hajlandó elintézni egy ügyet, más igen... meg a honlapon sem egyértelműek az infók.


Ezért érdeklődnék több helyről is.

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 3. 12:33

Úgy látom a dátumok alapján, hogy ezt csak hat hónapra írták ki.

Talán az a foglalkoztatási osztály tudna segíteni ahol regisztráltál. Hívd fel őket!

2022. jan. 3. 12:01

Sziasztok!


Lakhatási és utazási támogatás ügyintézésével kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.

Mindkét esetben azt láttam az nfsz honlapján, hogy a program 2021 végéig tart.

[link]


Álláskeresési járadékot kaptam, most sikerült munkát találnom a lakóhelyemtől 200 km-re. A munkaadó nem ad semmilyen lakhatási támogatást.

Igényelhető még a támogatás? Mikor és meddig?

Jelenleg még nincs albérletem, a munkaviszonyom viszont holnaptól kezdődik.

Előre is köszönök minden segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook