Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lakásfelújítás egyedül, hogyan? fórum

Lakásfelújítás egyedül, hogyan? (beszélgetős fórum)


2016. febr. 16. 02:28
en egyedul biztos nem vagnek bele!
2016. febr. 14. 14:11

Ajánlom ezt az oldalt azoknak, akik szakembereket keresnek.


[link]


Anno, innen sikerült az ajtó- és ablakrácsok elkészítésére szakembert találnom.

2016. febr. 5. 15:02
Igaz, hogy "régi" a topik, de szeretnék én is szakembereket "kérni" Gárdonyba egy 30nm nyaraló újítására, hogy 4 fős család ( mi:) ) oda költözhessünk.Bővíteni kellene és a bővített részekbe bevezetni a gáz,villanyt stb. Építési engedélyt is kell kérnem, ezért olyanok is szóba kerüljenek,akik biztos elvállalnák.
3. Akzsert (válaszként erre: 2. - Hné80)
2015. máj. 12. 22:25
Szia! Budapesten élek. Ha valóban tudnál küldeni címet nagyon örülnék neki. Legfontosabb a vizes lenne. Ha priviben küldöd azt sem bánom. Bocsi, hogy csak most válaszolok, de a melóban nincs net, le van tiltva. :)
2015. máj. 11. 20:31
Szia! Én 1 éve estem át ezen :) Egyedülálló anya 1 kicsivel, helyileg hol kellene ezeket elvégezni, mert mindenben tudok címet vagy telefonszámot adni! Rengeteg árajánlatot kértem mindenhonnan, szerencsére sikerült a közép árasban jó szakamberekkel csináltatni :) ha kell referencia tudok küldeni neked 1-2 képet a lakásról :)
2015. máj. 11. 18:56

Abban kérek segítséget, hogy vén fejjel (50 év felett) kerültem most olyan helyzetbe, amilyenben még eddigi életem során nem voltam. A történetem röviden: férjem elhagyott, a közös lakást a fejem felöl, lábam alól eladta. Vettem egy kis garzont, ami sajnos nagyon lepusztult állapotban van. Több, mint 20 éve nem nyúltak a lakáshoz. Minden, de szó szerint értsétek, hogy minden le van amortizálva, és nem is kicsit.

Most, hogy a devizahitelesek visszakapnak egy kisebb összeget, én is várományos vagyok. Sajnos csak szeptember után, mert a hitelt folyósító bank, elsőnek az élő szerződéssel rendelkezőket fizeti ki, és ha ez megvan, akkor jönnek azok, akik visszafizették már a hitelt.

A kérdésem ezekkel összefüggésben az lenne, hogy van-e ma MO-on olyan iparos, esetleg vállakozás ami több területet felölel (vízvezeték szerelő, kőműves, burkoló, stb.)aki nem vág át egy egyedülálló nőt????!!! Vagy kézzelfogható a referencia, azaz beszélhetek személyesen azokkal, akiknél dolgoztak! Tud-e valaki nekem ebben segíteni, van-e ilyen címe. Nem kell kiírni, jöhet priviben is.

Előre is köszi, ha van

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook