Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutyabarát szálloda - szállás; külföldön - belföldön egyaránt fórum

Kutyabarát szálloda - szállás; külföldön - belföldön egyaránt (beszélgetős fórum)


2012. márc. 30. 07:09

Köszi a linket. :)))


Mi belföldön már eljutottunk a Balatonra 2x is, de harmadjára már kicsit unalmas lenne... :)

2012. márc. 29. 11:13
Belföldön Szarvason tudok olyan helyet, ahová lehet kutyákat vinni.
2012. márc. 29. 11:12
itt nézelődj, hátha: [link]
6. 1246f1921c (válaszként erre: 3. - Panni58)
2012. márc. 28. 16:59
Megnéztem a honlapot, de sajnos csak a környező országokban van szállás, és tenger part közelében nincs. :( Horvátországban egyáltalán nem találtam például. :(
2012. márc. 28. 14:12

Panni köszi a tippet.

Bcicus elméletben lehet, de gyakorlatban nem egyszerű kivitelezni.

Legalábbis mi rengeteg elutasításba ütköztünk már. :/

2012. márc. 28. 12:55
Hát ez fura, mert nyugaton a legtöbb helyen már beengednek kutyákat.
2012. márc. 28. 12:40
Nézzetek körül az utazzkutyaddalponthun. :)
2012. márc. 28. 12:36
Ez engem is érdekelne:)
2012. márc. 28. 12:19

Sziasztok.

Érdekelne, tudnátok-e ajánlani kutyabarát szállodát, esetleg szállást, elsősorban külföldön.

Belföldön sikerül eljutnunk két kiskutyánkkal erre-arra, de a külföld igen macerás.

Legalábbis két éve, mióta velünk vannak, nem igazán tudtunk külföldre utazni.

Az első probléma, hogy kevés olyan hely van, ahol engedik a kutyát, főleg ha utazási irodával megy az ember lánya.

A második, ha nagy nehezen találunk is ilyet, akkor ki van kötve, hogy (egy kistestű házikedvenc hozható). Nekünk meg ugye kettő van. Mindkettő jól nevelt, nem tesznek kárt semmiben, de ugye hiába kezeskedem ezért, érthető a másik oldal is, amelyik nem ismeri a kutyákat és van egy általános véleménye.


Ezért fordultam hozzátok, hátha valamelyikőtök már nyaralt külföldön kutyussal. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook