Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Külföldön élők! Ti fenn tudtátok tartani az otthoniakkal a kapcsolatot? fórum

Külföldön élők! Ti fenn tudtátok tartani az otthoniakkal a kapcsolatot? (beszélgetős fórum)

2013. aug. 9. 21:26
4 éve élek külföldön,családal erősebb lett a kapcsolat,barátok közül a fontosabbak megmaradtak.Mindig jó haza menni.
2013. máj. 17. 14:45
2 éve élünk külföldön,de akik fontosak azokkal megmaradt a kapcsolat:-)
7. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - Biácska)
2013. máj. 16. 12:53

12 éve élek külföldön és abszolút nem látszik meg a családi kapcsolataimon. Bár nyilván volt jó néhány olyan helyzet, mikor nagyon jó lett volna, ha néhány óra alatt a szeretteim mellett tudtam volna lenni és ez gyakran ki volt zárva. Lelkileg azonban sohasem távolodtunk el. Több kontaktusom, igaz telefonos, van és volt a családommal, mint sok másnak, aki fizikai értelemben sokkal közelebb van a szeretteihez.

Sőt, az igazán fontos baráti kapcsolatok is megmaradtak. Csak az morzsolódott le, ami nem volt igazán értékes kapcsolat. Telefon van, néha skype is, de levelezni is lehet az interneten, sőt én néha irogatok is.

6. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 1. - Biácska)
2013. máj. 16. 09:26

Nálam a skype, ill. az fb-n a chat van bekapcsova. Akkor hív, amikor akar. Ha vlami eszembe jut vagy történik valami, megírom, de mindig rá van bízva, hogy mikor keres. Alkalmazkodom hozzá, hiszen nem akarom 12 órás éjszakai mûszak lehúzása után nappal zavarni. Amikor még nem volt netem, akkor esténként vezetékes telefonon keresett, ilyen elôfizetése volt direkt. Mi gyakran még "fôzünk" is interneten.

Tegnap este a gépemet nézte át, ill. adminisztrációt intézett el.

2013. máj. 15. 22:05
En 2000-ben koltoztem ki kulfoldre akkoriban nem volt internet , skype, fb mèg sms is akkor kezdett elterjedni (ezek most nagyon megkonnyitik a kapcsolattartast) megis nagyon szoros maradt a kapcsolatunk es mindig nagyon vartak ,hogy hazajojjek (ez evente egyszer volt egy honap). Mostmar ujra itthon vagyok.
2013. máj. 15. 21:11
mindig kell keresni egymás társaságát, szerencse van facebook, meg minden jó ugyh tudunk beszélni.
2013. máj. 15. 20:08
én 3 éve.
2013. máj. 15. 20:07
Meg erosebb is lett,ha lehet ezt mondani. Minden nap beszelunk. Telefon,skype. 2004-ben jottem el otthonrol... Temkor jottel el?
2013. máj. 15. 19:59
Külföldön élek és egyre gyengül a kapcsolat a családommal. Lassan már nem is keresnek. A ti kapcsolatok ugyanolyan maradt a távolság ellenére? Köszönöm a vélaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook