Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Krisztiánom születése fórum

Krisztiánom születése (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2011. jún. 25. 20:55
Nagyon szépen köszönöm a gratulációkat! :)
9. vberni01 (válaszként erre: 3. - Művésznő79)
2011. jún. 25. 20:52

Szia,


igen könyörögtem. Az orvosom el is ment szólni az aneszteziológusnak, de mint írtam hétvége volt, műtétek, és nem volt "kóbor" aneszteziológus, aki ott áll mellettem és figyeli, hogy hat-e az EDA, vagy nem stb... legalábbis nekem így mondta a dokim. De azért túléltem. :D

8. művésznő79 (válaszként erre: 4. - Bettike2007)
2011. jún. 25. 18:25

Persze,hogy kibírja az ember,de ha van egy ilyen lehetőség,akkor miért nem élnek vele a kórházak???

Vagy nincs rá pénz?!

2011. jún. 24. 21:11
gratulálok a pici fiadhoz nagyon édes,és szép kis mama voltál,és kivánok nektek még egy jo pár ijen édes kisdrága babákat
2011. jún. 24. 21:06
Gratulálok, sok boldogságot!
2011. jún. 24. 18:18

Berni!!


Hát nagyon szép sztori kerekedett Krisztián Úrfi születéséből.

Gratulálok, bár már megtettem.

Tetszett a "cikk".

4. bettike2007 (válaszként erre: 3. - Művésznő79)
2011. jún. 24. 12:51
nem újdonság,itt nálunk nincs lehetőség EDA-ra csak császárnál,enélkül szültem én is itt mint mindenki és kibírtam.
2011. jún. 24. 12:16

Szia!


Gratulálok a kisfiadhoz! :-) Igazán ügyes voltál!

De egy valami megütötte a szememet...Azt írod,könyörögtél EDA-ért és nem kaptál???!! Úristen, ilyen van? Ezt hogy engedhetik a 21-ik században?

Ne érts félre,sokan inkább EDAnélkül szülnek, saját választásból, tök érthető. De aki tényleg akar, az mért nem kaphat?!

2011. jún. 24. 10:32

Gratulálok a kisfiatok születéséhez,nagyon jó egészséget és sok boldogságot Nektek!

A történet pedig nagyon szép,jó volt olvasni! :)

2011. jún. 24. 10:08
Mikor megtudtam hogy babát várok, hirtelen fel sem fogtam hogy anyuka leszek! Kérdés nem volt hogy megtartom! 2011.05.18-ra voltam kiírva drága Krisztiánommal. Rögtön rákattantam a netre, barátnőm ajánlotta a Hoxát. Sok szüléstörténetet olvastam, tudtam, hogy majd én is megírom az enyémet. Nos, íme!

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook