Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kretív segítséget szeretnék kérni: hogyan lehetne eltakarni ízlésesen a fotón látható kábelt és biztosítéskot? fórum

Kretív segítséget szeretnék kérni: hogyan lehetne eltakarni ízlésesen a fotón látható kábelt és biztosítéskot? (tudásbázis kérdés)


11. t.Ili
2010. máj. 16. 13:38

Wanda,a drapéria nem túl jó őtlet.De ha giccsesnek találod a művirágot,van egy ötletem.Nekem 1× egy kampót kellett eltakarnom.

Volt 1 kis maradék famintás tapétám.Készítettem egy hatalmas csokrot belőle.Olyan lett,mint egy dombormű.A Te esetedben,inkább bordűrszerű alkotást lehetne csinálni,mint egy futót-végig vezetni.Olcsó,és csak hajtogatni kell.

Ügyes légy!*=*=*=;%%%%%%;~*ˇ~*^~;ßßßßß;¤¤¤¤#####

10. syria (válaszként erre: 7. - Wanda2)
2010. máj. 16. 10:36
A művirágot máshová is magaddal viheted, jobban tudod variálni, tisztítani, mint a drapériát.
9. t.Ili (válaszként erre: 8. - Syria)
2010. máj. 15. 17:09
Mondom én,hogy elég a gombostű.
8. syria (válaszként erre: 7. - Wanda2)
2010. máj. 15. 00:15
Mucikám! Ha nem hosszú távra rendezkedtek be, akkor minimális erőforrást pazarolj erre a szépséghibára!
2010. máj. 14. 13:53
Az a helyzet, hogy nem fogunk túl sok időt itt tölteni, ezért tartottam elég jó ötletnek a drapériát, mert abból ki lehet fogni olcsót is...
2010. máj. 14. 08:25

Ha jól láttam ez egy panel lakás....mikor ki szedtük a beépített szekrényt,ugyan evvel a problémával néztünk szemben:S....a párom villanyszerelő,majdnem sokkot kapott mikor meglátta!

Mi a gipsz stukkos megoldást választottuk.....de ahhoz rövid volt a kábel!Úgy h azuram kicserélte a vezetéket egy hosszabbra,és így eltudtuk a mennyezet és a fal sarkában vezetni egy belülről üreges stukkoval!

Amúgy a művirágot megtartja...hiszen magát a tőt a doboz közelébe rögzíted,a szára meg pillekönnyű!

5. t.Ili (válaszként erre: 4. - Syria)
2010. máj. 14. 08:12
Szerintem elég a gombostű is.
4. syria (válaszként erre: 3. - 5e76004fb5)
2010. máj. 14. 08:06
Ez igaz. Akkor fel kell fúrni a vezetékek fölé csavarokat, amik megtartják a műfutónövényeket tartó drótot, madzagot, egyebet.
2010. máj. 13. 08:39

bocsi, hogy beleszólok, de mielőtt mindenféle kreatív ötlettel eltakarnánk a kábelt. felhívnám a figyelmet, hogy ez egy szakszerűtlen megoldás, mert a kábel a biztosíték dobozból csak úgy lóg!! ha ráterheljük, vagy megmozgatjuk, akkor esetleg kiszakadhat:((

erre filgyelj Vanda 2!!!

2. syria (válaszként erre: 1. - Caffi)
2010. máj. 13. 08:28

Ja!

És ha nem vigyázol, a "t. h." vetekedni fog a BUKICSUNÁJjal; az pedig nem semmi. :D

1. caffi (válaszként erre: 24. - Syria)
2010. máj. 12. 14:03
:DDD....részlet kérdés:)....De így lett!!:))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook