Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Körzeti oviba felvették, de agyrém a hely!!! Mit csináljon? fórum

Körzeti oviba felvették, de agyrém a hely!!! Mit csináljon? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. jún. 4. 11:41

Annak idején én sem a körzeti oviba vittem a gyereket. Már azért akkor is gondok voltak az elhelyezéssel.

Nem vártam meg míg betölti a 3 évest kort, és nem vártam meg a beiratkozás időpontját sem.

Elsétáltunk a gyerekkel az oviba, megkerestük az óvodavezetőt és elmondtam neki, hogy miért szeretném, ha idejárna a gyerek.

Egy szava sem volt, kitöltötte a papírokat és megbeszéltük, hogy, ha készen állunk rá, akkor előtte jelzem és jöhet a gyerek.

4 évig odajárt. :)

2013. jún. 4. 11:39

Szerintem késő :( a felvételek eldőltek, és ha eddig nem jelentkeztek a munkahely szerinti oviba, most már nem valószínű hogy felveszik... talán olyan ovit érdemes nézni, ahol vegyes csoportok vannak és nem túl sok a körzetben a gyerek. Pl. belvárosi kerületek Bp-en, de lakcím vagy munkahely mindenhová kell. A korosztályos, most induló kiscsoportok szinte biztosan be vannak töltve ilyenkor.


De lehet hogy marad egy évre a családi napközi és 4 évesen kérni a felvételét a munkahely szerinti oviba. De előtte minenképp utánamennék...


Sajnos elég későn kapott észbe az ismerősöd...

7. Papp Szilvia (válaszként erre: 4. - KoBeatrix)
2013. jún. 4. 11:37

Köszi,megírom neki...

Nagyon elkeseredtek:-(

6. kártyavár06 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2013. jún. 4. 11:37
szerintem ha ki is futott az időből, de ha "elköltözik" át kell, hogy vegyék!
5. Papp Szilvia (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2013. jún. 4. 11:37
Ma kapták meg a határozatot
4. KoBeatrix (válaszként erre: 2. - Papp Szilvia)
2013. jún. 4. 11:06

Szerintem próbálják meg a munkahelynél körzetes óvodát. Nálunk legalábbis a felvételkor nézték azt is, hogy valamelyik szülő munkahelye a körzetben van-e.

egy próbát mindenesetre megér.

2013. jún. 4. 11:00

Másik lakcímre ha bejelentkezik....

Mondjuk nem tudom nem futottak már ki az időből?

2013. jún. 4. 10:54

ISmerősöm lánya juliban lesz 3...nem körzetibe jelentkezett,mert az agyrém hely(nem részletezem,de ÁNTSZ évek óta nem járt arra pl)


felvették a körzetibe,mondván máshol nincs hely...


Érdemes fellebbezni? mit írjon?

munkahelye másik kerületben van...dolgoznak mindketten,és nem jön kistesó:)

dolgozni kell!

marada családi napközi?

2013. jún. 4. 10:53
Körzeti oviba felvették, de agyrém a hely!!! mit csináljon?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook