Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Körömvirág olaj, női gondok... fórum

Körömvirág olaj, női gondok... (beszélgetős fórum)


2021. márc. 12. 10:46

Külső hüvelyi irritációmat szeretném enyhíteni. A gát felett már a nyálkahártyás részen, illetve a húgycső nyílás alatt piros, ég...

Mielőtt bárki támadna, voltam orvosnál. Százezreket költöttem a problémám miatt vizsgálatokra és orvosságokra. Pszichológushoz is jártunk a férjemmel, hátha lelki, de az orvos és mi sem látjuk így. Szóval kérem ne támadjatok, csak tanácsot szeretnék kérni... sosem voltam otthon kísérletezős fajta, mindig egyből mentem orvoshoz.. de már anyagilag belefáradtam és már nem is akarok több szintetikus anyagot odakenni... ezért gondolkoztam valami természetesebbel. Volt hogy hónapokig nem használtam semmit, de nem akar magától gyógyulni... itthon már minden is hipoallergén...


Arra gondoltam hogy kókuszolajban felmelegítek körömvirágot, esetleg még kamillát és ázni hagyom. Majd pár nap múlva leszűröm, egy kis tárolóba teszem, és azt használom. Van akinek bevált, vagy valamilyen más házi recept?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook