Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Körömgomba ellen gyógyszerrel fórum

Körömgomba ellen gyógyszerrel (beszélgetős fórum)


nov. 16. 20:09

Amennyiben valakit érdekel a téma, itt létező megoldásokat talál:

[link]

Szomszédomnak is volt körömgombája. Ő 10%-os ecettel törölgette a körmét naponta 2x, A köröm alá is cseppentett ecetet, és ecetes vattát ragasztott a körmére. Teljesen rendbe jött neki.

okt. 31. 23:44

Mindenki figyeljen!

Kb 8 éve próbáltam megszabadulni a lábamon 2 körmön levő gombátol. Amit csak lehetett kipróbáltam.. escstelők... lakkok..... házi készítésű csodaszerek..... Nagy humbuk az egész!!!!!! Nem múlt el!!!!! Bemérgettem... elmentem a háziorvosomhoz, megkértem vessen rá egy pillantást..... és mondtam, eszébe se jusson ecsetelős meg kenegetős szarokat felírni. Adjon valamit ami tényleg jó. Felírta a Mycosyst kapszulát. Teljes vérkép után. Elsősorban a májfunkciót nezték. Ebből a kapszulából, heti 1 szem kell! A dobozban 4 szem van. Kb 4 hónapja szedem, és szépen gyógyul a körmöm. Addig kell szednem amig teljesen le fog nőni. De működik!!!!!!! Szóval szarjatok le mindeféle gyógynövényes cuccot... meg kencefincét..... Irányár az orvos! És el fog múlni!

2022. jún. 19. 15:32

Ez engem is érdekel, hasonló cipőben...

Esetleg van azóta valaki tapasztalattal?

Illetve Veled mi lett azóta?

Köszönöm.

2022. ápr. 28. 15:11

Sziasztok!

Olyanoknak szeretném kikérni a véleményét, akik szedtek bőrgyógyász által felírt gyógyszert körömgombára.

Én már hajlok rá,hogy beveszem, mert a természetes gyógymódok semmit nem használnak + a körömsánc is gyulladt (igaz nem fáj, de akkor is csúnya)

Köszi, hogy megosztjátok a tapasztalataitokat!

KM

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook