Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Körmeid elárulják egészségi állapotodat fórum

Körmeid elárulják egészségi állapotodat (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

8. f206ecdc8b (válaszként erre: 1. - Venes)
2016. okt. 5. 17:16
Szivesen elolvadtam volna a cikket, de sajnos már nem aktív. (Pedig alig több mint 10 éve nyitottátok ezt a fórumot.)
2006. júl. 29. 22:25
szerintem is tanulságos a cikk
2006. júl. 28. 15:13
Nagyon tanulságos ez a cikk.
2006. júl. 13. 12:31
Valóban sok igazság van benne, és saját tapasztalataim is igazolják, hogy a köröm sok mindent megmutat. Mielőtt életmódot váltottam egyszerűen nem tudott megnőni a köröm, betöredezett, vékony volt...(ennek oka valószínű, h nem táplálkoztam jól, sok édesség, cukor...kevés zöldség gyümölcs, tejtermék) Mióta kerülöm a cukros és finomlisztes dolgokat, helyette rengeteg tojást, joghurtot(natúr), zöldség-gyümi féléket eszem, megerősödtek a körmemim, szép nagyok és egészségesek:):):) Egszóval nem mindegy a körmünknek sem, hogy mit eszünk!
2006. júl. 10. 15:24
sok igazsag van benne ,tettszik a cikk:)))
2006. jún. 30. 13:33
Igy van.Szerintem is tanulságos cikk.
2006. jún. 8. 22:29
a mikor végig olvastam a csikket bizony magam is meglepődtem,hogy mi mindent mutat meg a köröm a kézen és a lábbon nagyon hasznosnak találom a cikket.Bizony sokat meg értem de ezeket én sem tudtam érdemes el olvasni és oda figyelni saját magunkra.
2006. jún. 1. 08:00
Az ápolt megjelenés legtermészetesebb szabályai közé tartozik a kéz és láb körmeinek gondozása. Kezünk a gyakorlott szemlélö és a képzett orvos számára a legfeltünöbb helyen árulkodik egészségi állapotunkról. Színe, formája és állaga, esetleges hibái; foltok, barázdák, gödrök diagnosztikai útmutatóként szolgálnak.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook