Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Köpölyözés fórum

Köpölyözés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Köpölyözés

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
693. jennyvagyok (válaszként erre: 692. - Edike1010)
2017. máj. 8. 23:12
Akkor szabad legközelebb köpölyözni, ha már nem látszik az előzőnek a helye. Ez általában egy hét.
2017. máj. 8. 19:33

Szia!

Aziránt érdeklődnék, hogy heti hány alkalommal érdemes köpölyözni, most vettem egy elektromos vákuumos készüléket.

Köszönöm válaszod.

691. jennyvagyok (válaszként erre: 690. - Sweet Harmony)
2017. márc. 20. 21:16
Halló! Én itt vagyok, ha még érdekel valakit a köpölyözés, szivesen segítek, ha tudok.
2016. júl. 5. 23:45
Csajok ;senki sem köpölyözik,valakinek valami jó tapasztalata nincs?Gumiköpölyözőt vettem könnyen boldogulok vele,a hasam tiszta lila de már kezd felszívódni.
2016. jún. 30. 10:37
na..senki sem jár erre ,mindenki becuppantott a köpöly? :)
2016. jún. 26. 21:55

sziasztok!


most készülök köpölyözőt vásárolni,tudnátok segíteni melyiket érdemes megvenni?

687. ritnik
2016. jan. 14. 09:27

Valaki le tudná írni, hogy hogyan kell pontosan használni a gumiköpölyt? Mi a technika? Irány, módszer, előkészület, nyirok csatorna megnyitás......

Ha valaki ért el vele szép eredményt cellulitiszben akár meg is oszthatná. :) Mennyi idő alatt, hogyan stb....

686. Safysz
2014. márc. 11. 13:44

Sziasztok!


Egy héten hányszor érdemes kezelni a kívánt területet?:)


Köszi a választ előre is!

685. Orsi0057 (válaszként erre: 683. - Apexlime)
2013. máj. 5. 16:16
Nekem van köpölyöző gépem,de elszeretném adni mert nem használom a neve Celluless MD elég erős szívóhatása van, több fokozat is van benne. A neten van fent róla sok információ ha érdekel írj nyugodtan és mindenre válaszolok! e-mail címem: orsi0057@freemail.hu
2013. ápr. 22. 23:35
Ja és én narancsbőrre használnám!
2013. ápr. 22. 23:34
Sziasztok! Én most szeretnék venni köpölyöző gépet csak sajnos nem tudom melyiknek tényleg (!!!) erős a szívó hatása. Tudnátok nekem segíteni??
682. mell (válaszként erre: 679. - B.sárika)
2013. márc. 26. 11:01
Szia! nekem egyenesen kínából vannak a műanyag harangok és még nem repedtek el, hátra használtam eddig, most nyaki csigolyára szeretném mert "banyapúpom" van! :-) esetleg valaki meg tudja mondani, hogy "babnyapúpra" hatásosan alklamazhatóe a köpölyözés?
681. Lola9
2013. febr. 7. 20:31

Szisztok!


Lenne egy- két kérdésem:


Az üveg köpölyöző nem forrósodik át, ha melegítem? Utána hogy fogom meg?:D (lehet hülyeséget kérdezek, mert vastag az üveg..köszi)


Másik: Köpölyözésről hol találok valami infot, pl a módszeréről, hogy hogyan kell, meddig,kell-e valamilyen előkészület a testnek, ilyenek.. (üveg köpölyözőt szeretnék venni)


Harmadik: kinek milyen eredménye lett? képeket valaki tud küldeni mailcímemre? Csak , hogy egyáltalán belefogjak-e..


Negyedik:nem sokat,de dohányzom, ez valamilyen mellékhatást szülhet?


Ötödik: amikor elindul a gyorsabb keringés, értelem szerűen távoznak a salakanyagok... ez a bőrön nagyon meglátszik? (eléggé pattanásos az arcom..vagyis inkább nagyon érzékeny)


K9szönöm.

2013. febr. 6. 07:33

Nekem gumi szettem van és teljesen rendben van.

Igaz nem sokat használtam 2 alkalommal....

2013. febr. 6. 00:02

Már 5 hónapja senki nem írt :(

Használt valakinek a köpöly?

Először nekem is 6 db os műanyag köpölyöző szett volt, de 2 hét alatt,elrepedtek a harangok..pénzkidobás volt :( Most a netről rendeltem üveget, szerintem könnyebb vele dolgozni, és strapabíróbbnak is tűnik.....

2012. szept. 20. 18:47
Igaz még csak 2 hete használom, és van is mit eltűntetni, de úgy látom, hogy nem hogy használna, de egyre rosszabb :S Eddig inkább nagyobb, de kevesebb gödröcske volt rajtam, ma meg nézem, hogy igaz, hogy kisebbek, de sokkal-sokkal több van, és így nem hogy jobban nézne ki, hanem még szörnyűbb :( Csinálom becsülettel, pedig nagyon fáj, és mégis...Most tök elkeseredtem, hogy feleslegesen kínzom magam, ha még ront is a helyzeten :( Ráadásul a legnagyobb harang már meg is repedt, pedig azt használtam legkevesebbszer, talán 3-4szer... hát most eléggé elkeseredtem...
677. yanesz (válaszként erre: 675. - Schmetterling89)
2012. szept. 18. 14:01

Én már lassan 2 éve használom a műanyag köpölyözőt.

Ez csak akkor törik ha az ember rálép,legalábbis az enyém ilyen.

676. yanesz
2012. szept. 18. 14:00

Sziasztok,

Én műanyag köpölyözőt használok,ami nekem bevállt,most annyira vált be,hogy most kaptam még egy köpölyöző szettet.:-))

Ha esetleg kell valakinek szóljon privátba.Megbeszéljük az árat,képet tudok róla küldeni.

2012. szept. 9. 15:21
Látom nem nagyon aktív a fórum, így hát úgy döntöttem, hogy a műanyagot veszem meg. Már ki is próbáltam, tényleg brutál fájdalmas, bár használat közben kicsikét enyhül, gondolom ahogy lazulnak fel a dolgok. Hát én is olyan foltos lettem, mintha egy hadsereg vert volna agyon, de igazából rájöttem, hogy a harangokban lévő belógó vas miatt, mert sok-sok pont szerű foltom lett, és látszik rajtuk, hogy az okozta. És emiatt a kis vas miatt is fáj még jobban, mert a vákuum eleve felszívja a bőrt, ez meg még pluszba belenyomódik jó erősen és az fáj csak igazán. De kiszedni nem merem, hátha úgy kevésbé hatékony, mert hát az biztos hogy az a kis vas töri össze rendesen a dolgokat! Később írok majd tapasztalatot
2012. szept. 6. 15:28
És vajon melyik fajta köpölyöző a legjobb? Műanyagot nem szeretnék, mert sokaknál olvastam hogy megrepedt, marad az üveg vagy a gumi. Kettő közül kinek mije van, mi a jobb? nem kezelhetőség érdekel elsősorban, hanem a hatékonyság
2012. szept. 6. 13:34
Én is el akarom kezdeni a köpölyözést, először masszőrnél, úgyis úgy tudom az eleje a fájdalmasabb, azt nem biztos hogy bírnám magamnak,aztán átállnék az otthonira. Pesten XX. XXI. kerület környékén keresnék helyet ahol végeznek köpölyözést, esetleg az is jó lenne ha elfoganák a SZÉP kártyát, tekintve hogy azért elég drága és jópárszor kell menni. Aki tud segíteni, írjon nekem címeket! Ha ezekbe a kerületekbe nem, de máshova tudtok jó helyet, az is érdekel. Nettel sajnos nem mentem sokra a keresgélésben.
672. arwen11
2012. jún. 19. 15:36
Sziasztok! Én Bp-en a Népszínház utcában vettem gumiköpölyt. Tudna esetleg valaki linket küldeni hogy hogyan kell szakszerűen használni? Előre is köszi
671. judyt640 (válaszként erre: 670. - Vilo)
2012. ápr. 26. 17:15
Szia a combtönél a ..lágyéknál.. máshogy nemtudom körbeirni.Elöször mindig ottkell megnyitni hogy a nyirokfolyadék meginduljon.Ha nemérzed jól a gyógyvizben magad akkor probáld meg a fluor pakolást,csak nemszabad hogy viz érje utánna.Jobbulást kivánok.
670. vilo (válaszként erre: 669. - Judyt640)
2012. ápr. 26. 10:48

kedves judyt640! köszönöm a jótanácsokat!

a baleset óta rendkívül jól viselem a fájdalmat, úgyhogy ez biztosan nem tarthat távol a köpölytől. :D

gyógyfürdőbe nem szeretek járni, egyrészt mert borzasztó unalmas naphosszat a vízben ücsörögni, másrészt pedig teljesen "kimerül" a lábam, alig van benne erő utána.

hol van a nyirok a lábszárban? próbáltam utánanézni, de nem találtam semmit.

669. judyt640 (válaszként erre: 667. - Vilo)
2012. ápr. 25. 14:50
Szia Lehet hogy a elöször masszört kellene keresned és az probálja meg fellazitani.különben a köpölyözés a lábon fáj a legjobban,és nehéz azt a erösséget megtalálni ami pont jo.Anyukámnak is elvolt törve maradéktalanul helyrejött de minden héten az Egerszálóki vizben áztattakb 1 évig.A gyógyviz a gyógyiszap /a fluor /pakolás jo ráde olyat válassz amit rendszeresen heti 2-3 alkalommal tudsz csinálni.A köpölyözést pedig a nyirok körül kezd és lehet hogy a dagadás is lejjebb megy.Nekem mütötték a gerincemet és a masször kb 1 év után mikor már zsibbadt a lábam is köpölyözni kezdte a letapadt izmokat és azota csak egy picit érzem a zsibbadást .Sok sikert.
2012. ápr. 24. 23:13
sziasztok ha valakit érdekel van egy új vagyis kipróbáltam ,de én lusta vagyok ezt magamnak csinálni :) szóval vákummaszzázs harang készletem
667. vilo
2012. ápr. 24. 21:29

sziasztok! végigolvastam mindent, évekre visszamenőleg. :) érdeklődtem egy helyi gyógynövényboltban, hogy egyedi megrendelésre tudnának-e szerezni nekem gumiköpöly-készletet, remélem, holnapra válaszolnak. nálam is a narancsligettel akadtak gondok, meg némi túlsúly is van a dologban. továbbá lenne egy réges-régi, 7 évvel ezelőtti dolog, amiben talán segíthet, de nem tudom, van-e tapasztalatotok ilyesmivel kapcsolatban.

7 évvel ezelőtt balesetet szenvedtem, többek között nyílt lábszártörésem is lett. a törés vonalában (de nem a hegnél) letapadt a bőröm, és ráadásul még kb.dupla olyan vastag is az a lábam az egészségesnél. 26 éves vagyok, szóval eléggé zavar. a bokacsontom még reggel sem látszik, nemhogy este... :(

érdeklődnék, hogy esetleg a sokéves letapadt bőrre is hatásos lehet-e a köpölyözés, valamint hogy a duzzanatot (amit talán vizesedés vagy nem megfelelő keringés okozhat) is csökkentheti-e?

hálás lennék a segítő válaszokért! :)

666. b892d196e8 (válaszként erre: 665. - Kismazzs)
2012. ápr. 21. 19:59
Ez engem is érdekelne:)
2012. ápr. 21. 18:29

Sziasztok!

Most szeretném elkezdeni a köpölyözést, valaki tudna adni egy linket, ahonnan könyvet, dvd-t tudok letölteni? Vagy esetleg átküldené valaki skype-on?

Előre is köszi a segítséget!

664. judyt640 (válaszként erre: 662. - B892d196e8)
2012. ápr. 6. 15:13
Hát nekem általában masször csinálta 1-1,5 óran keresztül has,fenék ,derék,a lábam nembirtam mert nagyon fájt de a többi elviselhetö a 3. alkalom után mert addig nagyon fáj az is, de én még nemvoltam se kék se lila.Most decembertöl hanyagolom de félek elkezdeni,pedig kellene.Nekem izomlazitásra is nagyon jo.Mütötték a gerincem és miota a derekamat is köpölyözi a masször elmult a zsibbadás a lábamban.Hát irj ha valami még érdekel.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook