Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Köpölyözés fórum

Köpölyözés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Köpölyözés

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
633. Shila (válaszként erre: 632. - Lovelysss)
2011. júl. 1. 18:19

Hat en sem! :D De ugy tunik,ilyen is van!

Majd szamolj be kerlek,hogy mikor huzodik vissza es hogy erzed magad! Mesz meg azert masik kezelesre?


en azon morfondiroztam,hogy veszek magamnak :)

2011. júl. 1. 17:53
értem:D lehet. de mondom tapasztalatokat ilyenformában még nem hallottam:D
631. Shila (válaszként erre: 630. - Lovelysss)
2011. júl. 1. 16:22
Lehet,hogy nem kozvetlen utana? Hanem vissza kell allnia es majd azutan? :D Ja ezt jol megfogalmaztam,de erted,ugye? :D
2011. júl. 1. 12:51
Ja és persze nem is értem a dolgot. Hiszen mindenki arról ír h milyen feszes lett a bőre utána, meg keményebb meg stb.. :(
629. lovelysss (válaszként erre: 628. - Shila)
2011. júl. 1. 12:48
Igen vele csináltattam. És az történt amit te is mondtál. Most nagyon nagyon várom h visszaálljanak. :S
628. Shila
2011. jún. 30. 22:01

Nem kopolyoztek engem meg sosem,sot nem sok belelatasom van a dologban,hiaba vagyok masszor. De el tudom kepzelni,hogy egyszeruen fellazultak a kotoszoveteid...ugymond fellazult a husid a csontodrol! :D


Remelem ertheto,mit akarok mondani!


A termeszetgyogyasszal csinaltattad?

2011. jún. 30. 21:53
Sziasztok. Remélem még látogat ide valaki és segít nekem:) Szóval én tegnap voltam köpölyöztetni a lábamat. Nincs sok naribőr a combomon szal nem is fájt nagyon, a paprikakrémet sem éreztem, van egy kis véraláfutás de az sem jelentős. Még aznap bizsergető zsibbasztó érzést éreztem a lábamban de mára már az is elmúlt. Viszont a jó kis kemény husom most elég plötyi lett.:( A természet gyógyász szerint egy két nap és helyrejön majd. Nektek is így volt? Meddig tartott nektek a dolog?
626. horvvik
2011. febr. 23. 13:39

Upsz, ezt elcsesztem. Az előző kommentem sztornó! :P Friss hoxás vagyok, sry.


De ha már itt vagyok...

Szeretnék venni egy köpölyözőt és meg szeretném kérdezni, hogy szerintetek melyik a legalkalmasabb: gumi, műanyag, üveg? Árban elég lényeges eltérések vannak. Mivel nincs tapasztalatom, így én az üvegre voksolnék, végül is ezt használták a kínaiak is elsőként, de biztosan nem tudom, hogy jó választás volna-e. Egyik bnőm szerint az a fontos, hogy minél nagyobb átmérője legyen, igaza van ebben?

Illetve milyen gyakran rakosgathatom majd magamra a búrákat? naponta? Vagy kétnaponta, hogy közben a bőr is kipihenhesse magát?


Köszi

Vik

625. horvvik (válaszként erre: 143. - Zstimi)
2011. febr. 23. 13:34
Engem is érdekelne a krém neve! :)
624. cicmic87 (válaszként erre: 623. - Mimi77)
2010. dec. 13. 21:58

Köszönöm,hogy válaszoltál!

Akkor ráveszem magam és elkezdem. Nekem paprika olajam van,de abszolút nem csíp. Pedig kellene, próbáltam,hogy többet teszek,de úgy sem volt semmi. Lehet csak nálam van ez így. Majd ha elfogy kipróbálom a fahéjolajat.

Ha majd lesz képed szivesen megnézem.

Jó éjt!

623. Mimi77 (válaszként erre: 621. - Cicmic87)
2010. dec. 13. 19:08

szia,


köszönöm szépen. Én is szeretem a meleget, s kezdetben fázom is, de megéri csinálni. Egyik lábamon kezdem. félig ülő helyzetben, lábam az ágyon. Bekenem a fahéjas krémmel,( hozzá egy kis olajat)ezt az elülső rész, s kezdetben csak ezt kezelem. Kiszívom a pumpával és csak húzogatom le-s fel, vagy körbe-körbe. Persze egy kicsit rá kell nyomni, de csak addig, hogy ne jöjjön fel a harang. Azt ki kell tapasztalnod, hogy a te körfogatodhoz melyik harang a legjobban illeszkedő. Majd felemelem a lábam , s hátul is megcsinálom. Bizony a fenekemet is szoktam. Oldalamra fordulok, mert csak úgy érem el kényelmesen és mindehol a hátsómat. Ha az egyik részem kész máris tekerem be fóliába, majd meleg takaróba bugyolálom, s csak azután kezdem a másik lában. (következő napon, vagy másnapon, ahogy van kedvem és időm a kezeléshez, akkor a másik lábammal kezdek) Ha mindkét lábam kész, és be van fóliázva, akkor együtt betekerem takaróba. Utána a hasam következik. Vagy fel-le, oldalra, vagy körkörösen, ahogyan kézre esik. A derekamat és a fenekem felső részét is csak oldalra fordulva tudom lekezelni, persze vigyázva, hogy a lábam még be legyen addig takarva. Majd ezt is körbefóliázom, s kicsit még a takaró alá bújok. Utána már csak a langyos-meleg vizes zuhany. Tudom kissé időigényes, de egy Tv híradó, s a VV alatt lezajlik az egész. :))))


Lehet csináltatok még képet. :)

Majd írd meg, hogy erre gondoltál-e, vagy ha még tudok valamiben segíteni, csak írj.

Szia

622. zsuzso100 (válaszként erre: 620. - Mimi77)
2010. dec. 7. 19:52

Ettől az életmódváltástól is sokat változhatott a narancsbőröd és minden együttes eredménye lett ez!

Én kíváncsi lennék, írd le! :)

621. cicmic87 (válaszként erre: 620. - Mimi77)
2010. dec. 7. 17:45

Szia!

Örülök,hogy használt neked a köpöly!

Én is használtam,de most mióta bejött a hideg nem alkalmazom vhogy nincs kedvem.

Annyit hagy kérezzek már,hogy te a lábadon,hogy csináltad? Mert sokan írtak különböző módszert.

És még egy kérdés,hogy te használtad a fenekeden is, ha igen ott hogy?

Szerintem még most sem késő képet készíteni magadról,ha szeretnéd.

620. Mimi77
2010. dec. 7. 16:12

sziasztok,

Én 3 hónappal ezelőtt kezdem el a fogyókúrát. Szénhidrátszegényen táplálkoztam, a lisztet, cukrokat teljesen mellőztem. Majd a fogyókúrám 2. hónapján olvastam itt a fórumon a köpölyözésről, s vettem is egy műanyag köpölyöző szettet. (4600 Ft volt, két cellulitisz masszázs ára) Kezdetben nagyon fájtak a kezelések, s kék-zöld foltos volt a lábam, de a narancsbőröm már két hét után rengeteget változott. A combomat, hasamat és derékrészt kezelem kb. 5-ször alkalmanként másfél órát. A masszírozáshoz vettem zsírbontó fahéj krémet, amihez babaolajat is keverek, így jobban csúszik a műanyag harang. Egy-egy testrészt kezelés után befóliázom, s meleg takaró alatt még fél órát hagyom hatni a krémet is. Mikor csak olvastam itt a fórumon a hatásokról nem gondoltam volna, hogy ilyen látványos lesz a változás. Sajnálom, hogy nem csináltam előtte-utána fotót, mert most biztos büszkén mutogatnám. A mai napig szénhidrátszegényen táplálkozom, de egy-egy kis édesség már belefér a mindennapokba, s így is kéthetente le tudok adni további egy kg-ot. 70 kg-ról indultam, s most 60 kg vagyok. Még 5 kg és már csak megtartani kell majd. Ha valakit érdekel, leírom milyen ételeket ettem, eszem, vagy én hogyan is csináltam. A lényeg soha nem éheztem, nem hajtottam magam az edzőteremben halálra. Azonban kitartásra a mai napig szükség van. De azt hiszem egy örökös fogyókúrázónak ez nem újdonság.

Szóval én a vakuummasszázst csak ajánlani tudom.

619. Poci44
2010. okt. 28. 03:28
Sziasztok! Próbálta valaki a házi poharas vákuumozást? Bekened a problémás testrészt krémmel, hogy csússzon, egy whiskey-s pohárba teszel egy kis vattát majd meggyújtod és a ráteszed a bőrödre(nem fogsz meggyulladni). Ez is vákuum hatás lesz, hisz a láng elszívja a levegőt. Én a jövő héten kezdem el. Remélem másnak is van ezzel tapasztalata, ha nem, kipróbálom és írok. Veszíteni vele nem birok, hisz ingyen van :)
618. virkina
2010. okt. 13. 21:23
Miskolcon hol lehet köpölyöztetni és mennyibe kerül?
617. cicmic87 (válaszként erre: 616. - Yanesz)
2010. szept. 13. 23:02

Szia!

Nekem folt nem volt csak másnap azért érezem olasmi volt mintha izomlázáam lett volna.

Én az olajat Herbáriában vettem,de nekem egyáltalán nem csíp és nem is éget!

616. yanesz (válaszként erre: 615. - Cicmic87)
2010. szept. 13. 20:28

Kicsit lehet érezni,pár napig látszódik is.

Hol szoktad venni a paprikakrémet?

Akinek kell köpölyöző könyv írjon privátot.Feltöltöttem a datára.


üdv.

2010. szept. 7. 18:07
Köpölyözés után még egy jó ideig nektek is szokott fájni? Én ma csináltam,de annyira fájt és most ha hozzáérek még mindig. Paprika olajat használtam előtte,de nekem nem csípett! Pedig nem keveset tettem,lehet nekem nem hat!
614. yanesz (válaszként erre: 613. - Bett001)
2010. aug. 14. 10:15

Szerintem el lehet tüntetni(pár hét alatt javulás látható),én a feleségemet szoktam nyúvasztani(ő meg engem:-))és anti-cellulitisz olajat használok.

Nekem vákumos van (12 szettes),mágneses rudakkal.


köpölyöző dvd,vagy pdf-et tud valaki honnan tudok letölteni?

613. Bett001
2010. aug. 4. 20:11

szerintetek el lehet tüntetni teljesen a narancsbőrt???

1-2 hónapja heti kb 2x használom,de úgy tapasztalom a combom fogy de a naribőr marad:(

nyaralásra nem ártana ha eltünne,már csak 3 hét van addig.

Messzy neked milyen a köpölyöződ???én gumit vettem,de messze jobb mint a műanyag volt!

612. zsuzso100 (válaszként erre: 611. - E03208917f)
2010. júl. 8. 13:27
Reméljük beválik. Majd számolj be, akár az első élményekről!
2010. júl. 8. 12:33
Sziasztok! Én most kezdtem el a köpölyözést! Uh. ha sikerrel járok szívesen beszámolok! Sajna az ülő munkavégzéstől és a genetikai hajlamtól nagyon sok a naribőröm a combjaimon, a popsimon és a pocimon! Tavaly nyáron nagyon jó eredménye volt a rendszeres infraszaunának és a cellulitmasszásnak! Idén nincs rá módom h eljárjak a masszásra, így a köpöly mellett döntöttem, mert így egy massz. árából megúsztam a szettet és nem vagyok sem időhöz, sem a pénzhez kötve! Hiszem, hogy sikerrel járok ezzel is, mert az elve ua.: a kötőszövetek rendellenesége miatt kialakult "zsírcsomócskák" széttördelése!!!!
610. zsuzso100 (válaszként erre: 608. - Tempest)
2010. jún. 19. 22:04
Hát én nem Bp-n lakok. És egyébként félő, hogy ha a műanyaggal nem csináltam, azzal sem fogom!
609. Tempest (válaszként erre: 608. - Tempest)
2010. jún. 19. 19:09
Jó kis bolt, van minden olajak , krémek, többféle köpöly stb. és nem túl drága.
608. Tempest (válaszként erre: 606. - Zsuzso100)
2010. jún. 19. 19:08

Bp-en a Népszínház utcában vettem. Ott van egy masszázsbolt.


[link]

607. Tempest (válaszként erre: 605. - Bett001)
2010. jún. 19. 19:06
Paprika olajat használok, de sztem. bármilyen masszázsolaj jó.
606. zsuzso100 (válaszként erre: 604. - Tempest)
2010. jún. 19. 16:59

Hol vetted?

Nekem pumpás műanyag van.

605. Bett001 (válaszként erre: 604. - Tempest)
2010. jún. 19. 15:54
akkor érdemes beruházni rá??:) és használsz valami olajat hozzá????mert az elektromoshoz nem kellett,csak azért kérdezem...
604. Tempest (válaszként erre: 603. - Bett001)
2010. jún. 19. 15:43
Nagyon klassz, nekem olyan van, strapabíró, könnyű használni, és tisztán tartani, szerintem jó, én nagyon szeretem.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook