Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Konyhafőnök 2021. vélemények, beszélgetés fórum

Konyhafőnök 2021. vélemények, beszélgetés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
6. Napsugár8 (válaszként erre: 2. - Babyapocakban)
2021. nov. 16. 11:09
Egy vagy két évvel ezelőtt versenyzett az a kis csaj is, aki azóta már Jenő felesége... már akkor megmondták, hogy azért nem veszi be a saját csapatába Jenő, nehogy bárki is részre hajlással vádolhassa meg. Bízzunk benne, hogy most is hasonlóan járnak el.
5. andi6020 (válaszként erre: 2. - Babyapocakban)
2021. nov. 16. 11:05
Én meg azért, mert Szandi főz benne. Kiráz a hideg attól a nőtől.
4. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - Babyapocakban)
2021. nov. 16. 10:53
👍
2021. nov. 16. 10:48

Már a felkonfon felröhögtem, nem tudtam eddig, hogy az online főzés (szerencsétlenkedés) = FŐZŐMŰSOR. Ennyi erővel az is az, amit én a saját konyhámban csinálok. Többezer főzőműsorom van nekem is. 😋


Ehh, trashcelebkék. Műbalhé, műsírás, főzni meg nem tudnak.

2021. nov. 16. 10:47

Csak azért néztem bele, mert a Nojjjbi főz benne, ami egyébként nem túl fair, mivel a Jenőke barátja. Így nem tudom, mennyire korrekt a zsűri...

Egyébként meg a Bauko ezt is elpofázta és elém is került egy ilyen hozzászólás a facén, szóval már tudom azt is, ki nyer.

2021. nov. 16. 10:28

Ismét megkezdődött.

Visszakerestem az egy évvel korábbi fórumot, annak a végeredményével nem igazán voltam, voltunk megelégedve.

Remélem, az idei jobb lesz.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook