Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Konyhafőnök 2021. vélemények, beszélgetés fórum

Konyhafőnök 2021. vélemények, beszélgetés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2021. nov. 17. 14:11
Ki a kedvenc séfetek?
2021. nov. 17. 14:05

R Timeáról nehéz elhinni, hogy valaha szépségkirálynő volt.

Hanem én a Nórán, azaz V Izabellán voltam kiakadva, eléggé megváltozott ő isv.Persze a szereplőknek az sem tett jót, hogy valószinűleg nyáron forgatták és mindenki tökre levolt barnulva.

34. Piroska52 (válaszként erre: 33. - Simple)
2021. nov. 17. 13:50
Nekem is az tünt fel, hogy nagyon el van torzulva.
33. simple (válaszként erre: 27. - Napsugár8)
2021. nov. 17. 12:13
Én nem a sminkjéről beszélek. Rettenetesen le van lakva, fel van püffedve, vagy 20 évvel idősebbnek néz ki, mint amennyi.
32. simple (válaszként erre: 28. - Babyapocakban)
2021. nov. 17. 12:12
Szegény. Megnéztem, még csak 51 éves. Ijesztő, ahogy kinéz.
31. Piroska52 (válaszként erre: 30. - Napsugár8)
2021. nov. 17. 11:38

Rajta hagyta a tányért a főzőlapon, és szétdurrant a kaja meg elesett róla, Jenő segített neki újra rakni, mert csak 10mp volt hátra.

Borzasztóan hisztis férfi létére.

30. Napsugár8 (válaszként erre: 29. - Babyapocakban)
2021. nov. 17. 10:50

Megtisztította, megabálta, összemixelte, tojással, fűszerekkel begyúrva leveles tésztába töltötte és megsütötte.

Valamit még rakott mellé a tányérra... arra már nem emlékszem. Persze mindezt Ákos javasolta neki, magától nem jött volna rá.

Ha jól emlékszem, tálaláskor viszont összetörte a tányért. Ezt a pillanatot éppen én sem láttam, csak beszéltek róla.

2021. nov. 17. 10:17
Mi lett a Csonka Picivel meg a vesével? Nem néztem, csak a hisztiig.
28. babyapocakban (válaszként erre: 26. - Simple)
2021. nov. 17. 10:16
Túltolta a "kezeléseket"
27. Napsugár8 (válaszként erre: 26. - Simple)
2021. nov. 17. 10:04

Szerintem rossz volt (nem oda illő) a sminkje. Hatalmas, vérvörös száj, öregítően fekete szemhéj, szempilla.

És valahogy olyan érzésem volt, mintha az egész nőt felfújták volna, mint egy lufit.

26. simple
2021. nov. 17. 07:21
Rába Tímea vajon mitől van ennyire lepukkanva? Úgy néz ki, mint a saját nagyanyja.
2021. nov. 17. 07:02
A tegnap esti részben viszont már tetszett amit Varga Iza összehozott, és Gézukám is meglepett a jártasságával. Bízom benne, hogy lesznek még hasonló képességű versenyzők többen is.
24. Napsugár8 (válaszként erre: 23. - A4e7cf9021)
2021. nov. 17. 06:59
Persze hogy kell! Nem véletlen, hogy az első részben az a szőke démon ott szerencsétlenkedett, még a konyhát is majdnem felgyújtotta... ő csak a műsor dekorációja volt, és nem lesz a verseny esélyese.
23. a4e7cf9021 (válaszként erre: 22. - Napsugár8)
2021. nov. 16. 19:17
Szerintem azért hosszú előkészületek kellenek hozzá. Ha valaki nem rendelkezik gasztronómiai ismeretekkel, vagy nem főzött semmit, csak bundáskenyeret egész életében, annak semmi esélye nincs a versenyben. 2-3 év intenzív főzőtapasztalat alsóhangon kell a versenyben való jó teljesítéshez.
2021. nov. 16. 19:14

Nem hiszem, hogy nagy mutatványt, hatalmas teljesítményt kellene tőlük várni, elvárni, hiszen életük nem a tűzhely körül forog. A nap 24 órájának legnagyobb részében fellépnek, hakniznak, utaznak, próbálnak, rohannak, szerepet tanulnak, gyakorolnak... ne csodálkozzunk azon, ha bénák.


De hogy olyan valaki nyerje meg a fődíjat, aki valóban a konyhaművészet terén mutatja a legjobbat és ezen a téren segítse a munkáját a megnyert jutalom, azt szeretném ha így lenne.

Nem örülnék, hogy ezek a botcsinálta művészlelkek közül tenné zsebre valaki a fődíjat.

2021. nov. 16. 19:07
Én is úgy gondolom, nézni fogom. Az igazság, hogy ezeket az emberkéket egyébként nem igazán szoktam egyéb műsorokban látni, mert azokat a műsorokat nem nézem, nem tartoznak a kedvenceim közé. Így gyakorlatilag nem igazán vannak rám hatással, hogy máshol mit, hogyan tesznek, mondanak, ... arra leszek kíváncsi, hogy itt mit tudnak majd felmutatni.
2021. nov. 16. 18:43

Eddig mindet láttam, ezt is nézi fogom.

Minden főzős műsort szeretek.

Az, hogy melyik versenyző milyen,hát majd kiderül a vallatásnál.

Az biztos, ilyen stressz helyzetben, az is elfelejtik, amit eddig tudták.

2021. nov. 16. 18:30

Sziasztok!

Frusztrált a dolog, egyben nevetségesnek tartom, hogy még el sem indult ez a műsor, máris az ember képébe tolták a győztes személyét! (És én még FB-s sem vagyok, mint őskövölet!! :) Így jártam a másik két kedvenc műsorommal, a Nyerő páros és Survivor nézésével is. A nyertes személy ismeretében pedig már egészen másképp vélekedik az ember, és még a kedvét is szegi, hogy végignézze a műsort?!

Az pedig mindennek a csimborasszója, hogy immáron harmadszor teheti meg a hölgy a spoilerezést, mindenféle felelősségrevonás nélkül?!

Most elnéztem a résztvevők névsorát is, háááát, igen! Van az a pénz, meg a korpád haj! :)Volt akit nem ismertem. Voltak akikről az eddigi tevékenységük alapján szubjektív a véleményem. Ők vannak többségben sajnos! Ez pedig nem inspirál arra, hogy továbbra is nézzem a műsort?! Már a promóban is csak a sirásukat, kínlódásukat, frusztráltságukat mutatták.


Tegnap itt-ott láttam a műsorból valamit. Nem tudom elmondjam-e a véleményem?! Mert sajnos nem túl jó! Múri Enikő a tehetségkutatóban sem volt kedvencem! A tegnapi "felemelkedése és bukása", majd utórezgénk a mórikálása borzasztó volt. Tóth Vera suta volt és olyan benyomást keltett, mintha Ő egy "házi csárda" szakácsa lenne. Aki mindenhez (IS) értene. Kevesebb szöveg, több teljesítmény jobb lett volna.(Egyébként, mint énekesnőt kedveltem!) A ruhája pont alkalomhoz illő volt, csak nem a konyhába!

A női nemnek szólhatnának a hajuk miatt! Ahogy belelóg a lisztbe, kajába, hát óborzalom!

Zámbó Krisztiánt nem kedveltem régen, de szimpatikussá vált anno a Nyerő párosban. Tegnap is Ő volt a humor forrása. Szerintem. Nagy Sanyi mindig szimpi volt eddig. A többiek nem tettek különösebb hatást rám.Ja de! Szandi! Azt hiszem jobb lesz, ha csak annyit írok (elnézést kérve a Szandi fanoktól ), hogy nekem Szandi sok (!) Miatta nem néztem az "Álarcos" műsort sem. (És dobtam egy hátast, amikor elhangzott, hogy magával hozta a konyhába párja Csaba gitárját, tokostól, vonóstól! Még az is lehet, hogy ez a túlmozgásos Szandi elhozta magával a hatalmas tokban Csabát?! :)))

A mai adásból fog kiderülni számomra, hogy nézem-e a műsort?! Aztán még az is lehet, hogy a végén még Vásáry Andrénak fogok szurkolni! Nagyon szeretem amikor a "Volt egyszer egy vadnyugat" slágerét énekli. :))

Ha nem nézném tovább a műsort, akkor további jó szórakozást, fórumozást kívánok Mindenkinek!

18. papája (válaszként erre: 15. - Babyapocakban)
2021. nov. 16. 12:41

Biztos valaki olyan IS van GYAKRAN

az ágyában, aki bennfentes...

És még ő panaszkodik, hogy Havas mit tett, vagy nem tett vele.


Mégis érdekelne, hogy már 3x teszi közzé ki nyer és ez be is jön, miért nem tesznek ellene semmit.

17. a4e7cf9021 (válaszként erre: 16. - A4e7cf9021)
2021. nov. 16. 12:37
Főleg, ha állnak felettem a séf urak és állandóan cseszegetnek. Ez nem csak főzőtudomány, itt mindent festői szinten kell a tányérra tenni, hogy gyönyörű legyen. Mint egy festő.
2021. nov. 16. 12:29
Hát én biztos nem tudnék időre főzni, megenne az ideg...
15. babyapocakban (válaszként erre: 12. - Papája)
2021. nov. 16. 12:24
Biztos valaki olyan van néha az ágyában, aki bennfentes...
14. babyapocakban (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2021. nov. 16. 12:21
A Réka? Azt az évadot nem láttam, de láttam kivágott jelenetet, hogy kifutott a leves vagy alaplé, konyharuhával a pultról a kiömlött cuccot visszaterelte az edénybe és végül tálalta. 😫🤢🤮
13. andi6020 (válaszként erre: 2. - Babyapocakban)
2021. nov. 16. 12:04

Sajnos erről lemaradtam. Illetve azt tudom, hogy elpofázta, csak már nem láttam, hogy mi volt.

Megírod privátban?

12. papája (válaszként erre: 2. - Babyapocakban)
2021. nov. 16. 11:47

Ezt a Baukót nem lehetne már elnémítani. Minden versenynek kipofázza előre az eredményét, így nem is nézem őket, legfeljebb belenézek

Kivétel a celeb főzőműsor, mert azt ha falnak állítanának akkor sem nézném. Csupa hisztis, tehetségtelen majom van benne.

2021. nov. 16. 11:40
Egyébként nyújtófát én sem használok. Valahol van, jó mélyen elrakva... Az éppen aktuális folpack az áldozatom, ha éppen szükségem lenne rá. Az mindig kéznél van. :))
10. Napsugár8 (válaszként erre: 7. - Babyapocakban)
2021. nov. 16. 11:37
Én még nem láttam, amúgy sem csípem a fejét. Bocsi, de a kedves felesége sem tudta magát belopni a lelkembe. Majd menet közben kiderül, hogy kinek is fogok szurkolni. Az biztos, hogy Norbi nem lesz a jelöltjeim között.
9. babyapocakban (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2021. nov. 16. 11:21
Pont elég, ha előre tudja a feladatokat és otthon felkészítik.
8. babyapocakban (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2021. nov. 16. 11:21
Engem is. Jó kis pufajka ő is. Azt hiszi, hogy őt maga az atyaúristen tojta a világra 😂 felröhögtem, mikor a tííínédzserlamúúrt felhozta, én inkább mélyen temetném, nem reklámoznám.
7. babyapocakban (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2021. nov. 16. 11:19

Ja persze.... nem lesz részrehajlás.

Aki egyszer is látta a fitnesznapóleont főzni online, tudja, hogy micsoda egy pancser. 10 percig főzi az ételben a fakanalat, kulaccsal nyújtja a tésztát!!!, belefőzte múltkor a papírcsomagolást a kotyvalékába. Mindent alkohollal főz, fél üveggel tesz a mini adag kajákba. A műsorba is rögtön 2 üveggel vitt. Mirelitből süt és büszkén felpakolja főzőműsorként. Aha. Vicces.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook