Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Konyhafőnök - Visszavágó 9 fórum

A Konyhafőnök - Visszavágó 9 (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2020. aug. 23. 13:52

Ebben a fórumban írtam - jobb híján- az alábbi tájékoztatást. Azoknak, akik szeretik a gasztronómiával foglalkozó műsorokat! És a jelenleg futó műsorok mellett néznék szívesen ezt is?! :D


Tehát, indul az új gasztro-reality műsor hétfőtől, a Tv2-n esténként, 20.20-kor!

A Love Bistro-ban tizennyolc sztárpár lesz látható.


Tápai Szabina és Kucsera Gábor

Kökény Attila és Aranka

Tücsi és Sofron István

Csizmadia Gergely és Rausch Bernadett

Cinthya Dictator és Molnár Tamás

Valkó Eszter és Radócz Péter

Polgár Tünde és Polgár Árpád

Papp Szabi és felesége Eszter

Oláh Gergő és Niki

Dr. Panyik Anita és Keresztessy Márk

Horváth Gréta és Meggyes Dávid

Szegedi Fecsó és Kiss Vivien

Csisztu Zsuzsa és Dr.Ketskés Norbert

Trap Kapitány (Molnár Tibor) és Délia

Dobó Ági és Kis Csaba

Eke Angéla és Budavári Balázs

Ember Márk és Antóci Dorottya

Pribelszki Norbi és Maja


A műsor nézőinek, a fórumozóknak jó szórakozást kívánok!

(A rend kedvéért, érdemes új fórumot nyitni az érdeklődöknek.)

2020. aug. 23. 13:44

Szintén tájékoztatásul írom a gasztro-reality műsorok kedvelőinek, hogy Life Tv-n is indul az új főzőműsor, a Vacsorakirály.

A Vacsorakirály, már nevéből adódóan is úgy hangzik, mint az RTL Klubon vagy Tv2-n futó Vacsoracsata és Hal a tortán sorozatai, melyek lényege, hogy különböző sztárok megvacsoráztatják vetélytársaikat otthonukban, saját főztjükkel.

A Life Tv igazgatója Hajdú Péter által kitalált

Vacsorakirály koncepciója erősen hajaz az előbbiekre.

Az előzetesből kiderül, hogy a műsort Sass Dani vezeti, és olyan sztárok tűnnek fel mint Fésüs Nelly, Bárdosi Sándor, Sánta László és felesége, Juliska, valamint Balázs Andrea.


Jó szórakozást!


(A rend kedvéért, erre a műsorra is lehet új fórumot nyitni!)

302. Napsugár8 (válaszként erre: 301. - Napsugár8)
2020. júl. 30. 19:15

Csak a rend kedvéért:


[link]

2020. júl. 30. 19:14

Igen, már erősen várjuk, köszi, hogy írtad, kíváncsian várjuk.

Felkészültünk rá:


[link]

2020. júl. 30. 19:06

Sziasztok!

Ha valakit érdekel és kedveli a "főzőcskézést" illetve az ilyen műsorokat, akkor ausztus 3-án két csatornán is nézheti, érdeklődésének megfelelően.


Az RTL Klubon, melyben a celebek helyett amatőr szakácsok versenyeznek majd. Azt már eddig is lehetett tudni, hogy a gasztroreality történetében először betekinthetünk a válogatóba is, ahol állítólag hatalmas kiborulásokat és botrányokat láthatunk majd és a leendő, tehetséges versenyzőket is, A zsűri tagjai továbbra is Fördős Zé, illetve a két Michelin-csillagos séf, Sárközi Ákos és Rácz Jenő, akik további részleteket árultak el a műsorról.Azt várom az egész műsortól – most nagyon sokan, közel nyolcvan embert castingoltunk – hogy újabb csillagok fognak születni, újabb olyan embereket fogok megtalálni, akiket akár be tudok szippantani a saját éttermeim valamelyikébe, barátokat tudok szerezni. Hatalmas elánnal megyek neki ennek a fordulónak és bízom benne, hogy nagyon sokan megnézték az előző évadokat, tudtak tanulni és valamilyen szinten próbálnak felkészülni a lehetetlenre.


Tizenhat sztárral tér vissza a képernyőre a Tv2 főzőshowja, a MasterChef . Műsorvezető: Ördög Nóra.

Zsűri: Krausz Gábor, Vomberg Frigyes, Wolf András


A konyhapult mögé áll többek között Gregor Bernadett, Cseke Katinka, Gáspár Evelin, Stohl András, Győrfi Pál, Liu Shaolin Sándor, Kautzky Armand, Dr. Gyarmati Andrea, Polgár Tünde, Kandász Andrea, Bíró Ica, Nyertes Zsuzsa, Patai Anna, Kálloy-Molnár Péter, Danny Blue, Horváth Boldizsár a Kelemen Kabátban frontembere.


A versenyzők mozdulatait három vérbeli profi figyeli majd. A MasterChef VIP zsűritagjai a hazai gasztronómiai élet meghatározó alakjai: Pintér Katalin, a gasztronómia nagyasszonya, a Gerbeaud étterem tulajdonosa, aki számára a versenyzők fejlődése a legfontosabb. Győrffy Árpád, a Four Seasons Hotel Gresham Palace executive chefje, aki a rend - fegyelem – precizitás hármasára esküszik a konyhában, ahol véleménye szerint diktatúra van, a diktátor pedig a konyhafőnök. Farkas Richárd, az őriszentpéteri Pajta konyhafőnöke, a Dining Guide Az Év Ifjú Séftehetsége díjat elnyert séf, aki számára a főzés játék, de véresen komoly játék. A MasterChef VIP versenyzőinek tehát nem lesz egyszerű dolga, ha győzni szeretnének - áll a TV2 közleményében.


Én, bele szoktam nézni a műsorokba, ha szimpatikus a légkör akkor nézem, ha nem akkor tovább állok. :)

Igaz, otthon nem szoktam bálnákkal, cápa uszonyokkal, fél disznókkal birkózni, de néha tanul az ember egy-két jó ötletet, fűszerezést és apróbb dolgokat. De azért a megszokott főzési módszereimet nem "gondolom újra" még a séfek kedvéért SEM! :))

Szóval, el leszünk látva gasztronómiával! :)

Jó szórakozást kívánok! (akit érdekel!)


(Egyébként a logikus az lenne szerintem, ha a két különböző elnevezésű gasztronómiai műsorra, két fórum lenne. Nyilván ha lesz érdeklődés, akkor megnyitja valaki.)

2019. dec. 21. 14:21

Azt már a korábbi években is megfigyeltem, hogy a döntőben részt vevő 3 vendég kóstoló közül 1-et Ákos, 1-et Jenő, a harmadikat Zé hozza magával. Mivel Zé (elvileg) pártatlan, az általa hozott séf is pártatlan.


Tehát hiába van esetleg Ákosnak nagy "hangereje", és ezáltal esetleg a két-két séf között döntetlen arányú szavazat, Zé és az általa hozott vendégséf szavazata most a helyes irányba mozdította az eredményt. Nagyon örültem neki.

Kellett már ez a kis helyrepöckölés Adrikának és Zé is kereshetne már jövőre Ákos helyett egy másik csillagos séf-et maga + Jenő mellé.

298. Napsugár8 (válaszként erre: 293. - Szasza4)
2019. dec. 21. 14:14
Békés Karácsonyt Neked is!
297. Piroska52 (válaszként erre: 296. - Bulikázós)
2019. dec. 21. 12:16
Pedig Adri úgy vigyorgott,mint aki tudja hogy ő nyer,de így volt jobb.
296. bulikázós (válaszként erre: 295. - Piroska52)
2019. dec. 21. 12:13
Igen, én is így érzem! De ez volt a jobb választás!
295. Piroska52 (válaszként erre: 294. - Bulikázós)
2019. dec. 21. 12:04

Inkább mint Adri,

De sokkal jobbak is voltak,olyanok akik kiestek.

2019. dec. 21. 12:01
Ma néztem csak meg a döntőt, nagyon örülök Dóri győzelmének!!!!
293. Szasza4 (válaszként erre: 292. - Napsugár8)
2019. dec. 20. 10:54

Bólogatok!

Gábor szimpátiát nyert!:D


(Tegnap már nem is néztem, mert amikor párban álltak, nem akartam a hamis mosolyt, a butaságot, az azt hiszem milyen jópofa vagyok kivagyiságot nézni.

Nem is tudom mi lett az eredmény, de ez már számomra okafogyottá is vált. :D)

Egyben búcsúzom a "nagy létszámú" fórumtól.

Ádott, Békés Karácsonyt Mindenkinek!

292. Napsugár8 (válaszként erre: 289. - Szasza4)
2019. dec. 19. 11:47

Ravasz Róka olyan öntelt képpel vigyorog, mint aki szerint senki más, csak ő lehet az esélyes. Szerintem ezt Gábor is érzékelte, és tegnap már azért is nem tette oda magát tisztességgel. Az ő élete nem ezen múlik. Sajnálom, amennyire útáltam az ÉNBP-ben, mostanra annyira szimpatikus lett.

Színjáték az egész.

291. Napsugár8 (válaszként erre: 289. - Szasza4)
2019. dec. 18. 18:01
Totál egyetértek!
290. bulikázós (válaszként erre: 289. - Szasza4)
2019. dec. 18. 17:37
Annyi botox meg plasztika után, amit ez a csaj kapott, nehéz ám mosolyogni :-) Ellenszenves liba, de jó, hogy soha nem dolgoztam ilyen emberrel!
289. Szasza4 (válaszként erre: 288. - Napsugár8)
2019. dec. 18. 17:15

Igen, pont a "teremfocis" jelenet miatt írtam a 273 hsz-ben a Peti-Jenő barátságról, amiből Adri akar profitálni.

Szerintem.


Bárki nyerhet tőlem, gratulálok a győztesnek!

Róka Adrienn győzelmének nem örülnék, az egész műsor alatt eljátszott viselkedése miatt. De a tegnapi erőltetett mosolya viszi a pálmát!


Talán, Gábor érdemelné meg leginkább a győzelmet, a versenyben nyújtott kiegyensúlyozott teljesítménye alapján.

No, de majd meglátjuk! :D

2019. dec. 18. 15:45

Tegnap este a Fókuszban mutatták, ahogy Kabát Peti + Jenő együtt teremfociztak, stb. és utána Jenő ment az általános egészségügyi vizsgálatra, mert ő vigyáz az egészségére, mivel minden akármit meg kell neki kóstolnia...

Szinte csak azt nem mondták ki, hogy az egész főzős műsor most Petiék miatt lett indítva, és szép kis fizetést osztanak szét majd maguk között ott a pulpitusnál 3-an. (Majd bocsánatot kérek, ha Adri kiesik!)

287. cika58
2019. dec. 17. 15:46

Nincs igazság, ettől a nőtől rosszul vagyok.

Már régen ki kellet volna esnie a fenébe.

286. Napsugár8 (válaszként erre: 285. - Szasza4)
2019. dec. 17. 08:20

Egyetértek!

Adrinak már réges-régen repülnie kellett volna, egy egyszemélyes bádog bodegában lehetne csak konyhafőnök. Ahogy Ákos mindenkit lehurrog, lekiabál, ha ellene mernek szólni, akár Zé, akár Jenő, az szinte lázító. Elmehetne ő is az Adrikájával együtt akárhova!


[link]

285. Szasza4
2019. dec. 13. 19:04

Tegnap Róka Adri, mint konyhafőnök kiszekálta az egész csapatát. Mindenki sík ideg volt mellette, ezért sem győzhettek. Borzasztó egy nő, már a múlt heti hátráltatása is felháborított. Az meg pláne, hogy séfje Ákos hagyta Adri piszkoskodását az ellenféllel.


Nem kedveltem az ÉNB-s srácok karakterét a sorozatban, de ebben a műsorban kellemesen csalódtam bennük. Le a kalappal előttük. Különösen Gábor volt minden alkalommal kiegyensúlyozott. Szinte észrevétlenül, szép tálalással és munkával került be a döntőbe.

Dóritól pedig egy hatalmas gesztus volt, hogy saját maga helyett, Gábor javasolta, mint konyhafőnök a döntőbe.

Na, ezt nem tette volna meg a másik csapatnál Róka Adri!


Innentől kezdve, győzhet bárki, csak Adri győzelmének nem örülnék. Nincs kedvencem, sőt kedvenc séfem sincs, de azt hiszem Ákos séf mégis csak kiesett a pikszisemből, amiért Adrit futtatta.

2019. dec. 13. 07:42

Rékát már régen kivágtam volna, mint a macskát...

Tegnap is megbukott, mint konyhafőnök, mégis első körben jutott tovább. Nyomják Krahácsot!

Undorító amit csinál a többivel, és egyértelmű, hogy totál alkalmatlan a konyhában főnöki posztra, és az este Enikő is ezt akarta bebizonyítani. Mindenkit felháborított, ahogyan viselkedett, ezért teljesítettek a többiek a második körben gyengébben a szokottnál. Erre őt kihozzák első helyen továbbjutónak, és szegény Domonkos Laci = BK. Attila = lett a kieső.

Pofátlanság és felháborító, amit művel a csaj, és ahogy nyomja őt előre Ákos.

283. Szasza4
2019. dec. 9. 23:28

Ma folytatódott a középdöntő második szakasza, ahol már nem csak a Michelin-csillagos séfeknek kellett  megfelelniük a versenyzőknek. A héten mindennap neves vendég is érkezik a zsűribe, hogy véleményezze a játékban maradt versenyzők ételeit.


Ma Kovács Kristóf (producer) a Déryné étterem vezetője volt a vendég.

( A következő  vendég Niszkács Anna, Magyarország egyetlen 2 Michelin-csillagos éttermének, az Onyxnak az ügyvezetője lesz. )


Ma Fruzsina és Réka került a veszélyzónába és végül Fruzsina esett ki a játékból.

A jól szituált Kovács Kristóf (illetve a két séf mellett) Zé úgynézett ki az ápolatlanságával, mint egy hajtéktalan. Komolyan!  :(

2019. dec. 4. 06:54
Akkor ma a 2 kék csapat fog egymással versenyezni, hogy ki jut tovább, vagy a kékek egyénileg egymással? Most hogyan tovább??
281. bulikázós (válaszként erre: 279. - Napsugár8)
2019. dec. 3. 11:46
Nem ő nyert, 2. lett!
280. bulikázós (válaszként erre: 278. - Napsugár8)
2019. dec. 3. 11:46

Egyre kevesebb szerintem az átlagos konyhában felhasználható ötlet. A családom kivágna, ha vasárnap délben egy kis mártás, egy kis fátyol ropogóst, 5 textúrát pakolnék a tányérra :-) Persze, mi is szeretünk étteremben jót enni, és ez a tálalásra is vonatkozik.

Egyébként voltunk egyszer a Rozina éttermében, fantasztikusan finomakat ettünk.

Bár a B. Marcsit én személy szerint nem szeretem, de a műsorai sokkal közelebb állnak hozzám.

279. Napsugár8 (válaszként erre: 278. - Napsugár8)
2019. dec. 3. 10:25
Most eszembe jutott: Rozina nyerte valamelyik évben. Egyáltalán, még bronzérmet sem adtam volna neki. :)
278. Napsugár8 (válaszként erre: 277. - Bulikázós)
2019. dec. 3. 09:55

Egyetértek! Évekkel ezelőtt, amikor (már megint nem jut eszembe a neve: Bea asszony előtti évben???) nyert, csak azért mert valami menő éttermet nyitott neki a papa-mama, és oda még kellett egy kis lóvé...

Akkoriban még mutogatták is a csili-vili üzletet különböző műsorokban, aztán gyorsan megjelent a csaj a "Reggeli" műsorban, majd még visszahívták 1-2 alkalommal zsűritagnak is... szóval azt a csajt már a második fordulóban kivágtam volna a konyhafőnökből, mégis megnyerte. Vannak itt érdekes dolgok, de azért lehet látni jó dolgokat is a műsorban.

277. bulikázós (válaszként erre: 276. - Napsugár8)
2019. dec. 3. 09:40
Nem tudom megállni, hogy ne nézzem a műsort, pedig minden adás felidegesít! Ez a műnő aki agyon van botoxolva annyira unszimpatikus, és mégis előre nyomják - talán mert a beszédhibás, üres fejű focista csaja. Igazságtalan verseny ez, nem a tudásról szól!
276. Napsugár8 (válaszként erre: 273. - Szasza4)
2019. dec. 3. 09:28

Nekem már csak Adrival van gondom. Amikor nem ő a főnök, úgy pofázik, úgy dirigál, szerencsétlen Fruzsi inkább hallgatott. Amikor pedig övé lett volna az irányítás, hallgatott mint a kuka. Tetszett, hogy András is durúzsolt miatta, így már a séfeknek is feltűnt, hogy valami nincs rendben vele/nála.

Remélem, hogy nem sokáig kell már elviselnem a látványát és hallgatnom az örökös önfényezését.

275. Szasza4
2019. dec. 2. 22:51

A Konyhafőnök középdöntőjében az alapanyagot, az előző évadban szereplők hozták. A játékosok ezt nem láthatták. Ki kellett választani valakit, és csak utána nézhették meg, hogy mi van az illető kosárkájában. Aki kimaradt, annak az alapanyagát  Jenő és Ákos séf dolgozta fel.(Fördös Zé gasztronómiai menedzser diplomájával - igaz duma az van -, úgy dirigált a két Michelin csillagos séfnek, mintha szakács végzettsége lenne!! :D 


A vendégek/volt játékosok kóstolták és véleményezték az ételeket, Fördös Zé által berendezett " Zétterem "-ben. 

(Lakatos Márk, Dobó Ági,  ÉNB Gábor, Peller Mariann, Anger Zsolt, Svábi András, Csocsesz, Soma)


Piros csapat:: Teo, Réka, Dóri. A kiválasztott meglepetés alapanyag: pillecukor. A konyhafőnök Dóri lett.

Kék csapat: András, Adri, Fruzsi. A kiválasztott meglepetés alapanyag :ponty. A  konyhafőnök Fruzsi lett.

Az első kör győztese a vendégek véleménye alapján: a kék csapat.

A második körben  birs almából kellett dolgozni. A piros csapat hátrányként nem mehetett le a piactérre vásárolni. A kék csapat vásárolt nekik, rendesek voltak.

Piros csapat konyhafőnöke: Réka

Kék csapat könyhafőnöke.   Adri

A második kör győztese:    ismét a kék csapat


(Fördös Zé a második kör értékelésénél nagyon Jenő ellen beszélt, viselkedett, szerintem.)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook