Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Koncert, Vastag testvérek? fórum

Koncert, Vastag testvérek? (beszélgetős fórum)


22. Titi_28 (válaszként erre: 21. - Pearl1975)
2011. máj. 16. 16:16

Köszönöm a választ!


Mindenképp kinézünk mostmár, megvannak a jegyek is, csak kiváncsi voltam ti hogy vélekedtek. Gyermekünk még csak másfél éves, ő még annyira nem élvezné szerintünk, úgyhogy nagyszülők vigyáznak rá. Talán ha nagyobb lesz és befutnak addig az énekesek, akkor ő is élvezheti.

21. pearl1975 (válaszként erre: 20. - Titi_28)
2011. máj. 13. 17:55

bocsi, hogy én válaszolok helyette.


nagyon kedvesek a srácok a koncerteken, közvetlenek, jó hangulatot csinálnak. csak sokszor előfordul, hogy utána nem érnek rá ott maradni autógrammokat osztani.

a gyerekekkel is nagyon helyesen viselkednek, sokszor felhívják őket a színpadra, meg ilyesmi.

20. Titi_28 (válaszként erre: 19. - 81b47641f4)
2011. máj. 13. 13:18

Szia!


Kiváncsi lennék rá, hogy milyen volt a koncert?

Mi feleségemmel tervezzük, hogy megnéznénk őket nyáron, és kiváncsi lennék, te illetve gyermeked milyennek találta? :)

19. 81b47641f4 (válaszként erre: 15. - Zebracsikó)
2011. febr. 8. 22:01

Nyilván mind mások vagyunk!


Ez rosszul esett, hogy Te vagy baromira csalódott a gyerekem helyett.



Én így soha nem avatkoznék mások életébe. Az én gyerekem nem csalódott, Ő most a Vastag testvéreket akarja látni. Na jó Tankcsapda rajongó is, lehet oda is elvisszük.


Lehet, hogy Te bevállalnál egy Tankcsapda, vagy Hooligans koncertet egy 12 éves gyerekkel, de én nem bírok. Pedig elhiheted, iszonyú jó szülő akarok lenni.


Az én gyerekemnek ma még a Vastag testvérek is iszonyatos jó ajándék lesz. Már a jegyeket is megvettem.

2011. febr. 7. 15:55

vidd el most szombaton Hooligansre, unplugged lesz, tehát nem az a nagyon zajos koncert, egy jó kis helyen, a Symbolban , ülős közönség, ott nincs ugrabugra.


Kezdd ezzel mondjuk a gyerek koncertélményének kialakítását.

2011. febr. 7. 09:25
A Vastag fiúk szerintem jók, de az inkább fellépés lesz, nem koncert. Koncerten zenekar van, az az élmény. Szerintem is belefér egy Hooligans a srácnak.
16. andi6020 (válaszként erre: 1. - 81b47641f4)
2011. febr. 6. 09:33

Én inkább a Tankcsapdát vállalnám be, mint a Vastag testvérek fellépését, amit koncertnek semmi sesetre sem neveznék.

Novemberben Lady Gaga koncertre vittem a lányom, én nagyon tetszett neki.

15. zebracsikó (válaszként erre: 8. - 81b47641f4)
2011. febr. 6. 09:30

a Hooligansnek a rajongói több,mint fele tini, és nem a ronggyá ivós típusból, ezt komolyan mondom.

Ezen kívül nem az első sorba kell beállni.


Komolyan mondom, furán érzem magam: baromi csalódott vagyok a gyereked helyett, hogy nem viszed el egy Hooligansre!

14. zebracsikó (válaszként erre: 5. - 81b47641f4)
2011. febr. 6. 09:28

azt hogy érted, hogy egy "ilyen koncertet nem vállalsz be" a gyerekeddel????


mit gondolsz, mi történik egy "ilyen" koncerten?


a Tankcsapda is, de a Hooligans még inkább gyerekbarát, ez utóbbionak rengeteg koncertjén voltam, szabadtérin leginkább, ki merem mondani: gyerekbarát! Rengeteg kiskölyök megy ki a szüleivel.


Ha úgy képzeled el, hogy mindenhol csirkedarálás meg részeges fetrengés van, akkor borzasztóan mellélősz.

13. Tempest (válaszként erre: 12. - 81b47641f4)
2011. febr. 6. 00:46
ok. várom, jó szórakozást!!
12. 81b47641f4 (válaszként erre: 11. - Tempest)
2011. febr. 6. 00:28

Mi szerdán. T.miklós.

Akkor nem találkozunk. De ígérem beszámolok!

11. Tempest (válaszként erre: 10. - 81b47641f4)
2011. febr. 6. 00:25
pénteken Dunaújvárosba
10. 81b47641f4 (válaszként erre: 7. - Tempest)
2011. febr. 5. 23:43
Hova mész jövőhéten? Lehet, hogy találkozunk?
9. 81b47641f4 (válaszként erre: 7. - Tempest)
2011. febr. 5. 23:42
A színpad elé semmi esetre nem megyünk. Inkább nyakamba veszem a gyereket az ajtóban, hogy mindent lásson, de nem akarom, hogy megtapossák.
8. 81b47641f4 (válaszként erre: 6. - Varga.nora)
2011. febr. 5. 23:40

Remélem én is, hogy nagyon élvezi majd.


Hooligans koncert, hát nem tudom. Oda azért a rajongók többsége feltankolva érkezik. Iszonyú jó a hangulat, egy ekkora gyereket simán eltaposnának.


De én ilyen téren nagyon félős vagyok. Én pl. a Bonanza búcsúkoncertjén is rábeszéltem az akkor 18 éves öcsémet, hogy ne menjen le az arénába tombolni, hanem nézze velem végig az egészet a lelátóról (vagy mi volt a Petőfi csarnokban). És, ha akkor annyira féltettem a tesómat, aki már felnőtt volt, gondolhatod, hogy mennyire féltem a gyerekemet.

2011. febr. 5. 23:35
Én már két koncerten is voltam, jövő héten megyek a harmadikra. Mindenképpen nagy élmény, sokkal jobbak élőben mint tv.-n keresztül. Csalódás semmiképp sem lesz, a Csabáék biztos nem. Esetleg a körülmények, kérdés, hogy milyen koncertre mész, ülő - állóhely, mert nagy a tülekedés, főleg a színpad körül, kérdés, hogy a lökdösődés hiányzik-e, távolabbról láttok-e, stb. De ha ezeken felül tudtok emelkedni, a fiúkban nem fogtok csalódni az 1000%.
6. varga.nora (válaszként erre: 5. - 81b47641f4)
2011. febr. 5. 23:32

Nála sokkal kisebbek voltak Szombathelyen az X-faktor koncerten, szerintem nyugodtan elviheted. Én nagyon élveztem, szerintem jó volt!!


Miért ne vállalnál be egy 12 éves gyerekkel egy Hooligans koncertet? Semmi rossz nincsen abban!!!!!

5. 81b47641f4 (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2011. febr. 5. 23:23

A fiam 12 lesz két hét múlva.


Igazából kb. 15 éve nem voltam koncerten. Mint írtam Bonanza koncerten, utoljára a Búcsúkoncerten, na az igazán színvonalas koncert volt.


Tankcsapda, Hooligans, mindkettőt szereti a gyerek, sőt velem hallgatja, de egy ilyen koncertet én nem vállalok be egy ekkora gyerekkel, majd talán pár év múlva. Lehet, akkor meg már ő nem vállalja be velem, az anyjával.


Ez most jól jön. Nagyon sokat hallgattuk, néztük Őket együtt. Néha éjszakáig keresgéltünk a j-on és csak hallgattuk őket. Megbeszéltük, hogy kinek melyik tetszik, mi a kedvenc számunk tőlük.

Ezért gondoltam, hogy elviszem. Tudom ez nem igazi koncert lesz, de egy 12 éves fiúnak már ez is élmény lehet. Nekem meg főleg, hogy velem az anyukájával akar elmenni. (Szerintem ilyen többé nem lesz)

2011. febr. 5. 23:18
Voltam, szuper !!!
3. zebracsikó (válaszként erre: 1. - 81b47641f4)
2011. febr. 5. 23:11

hány éves a gyerek?

miért nem viszed Tankcsapdára , ha szereti? Vagy Hooligansre (Vastag Csaba énekelt is Hooligans számot), hátha azt is szereti.


Nagyon sok 10 év körüli gyereket lehet már látni rockkoncerten, szerintem hatalmas élmény ez egy gyereknek!

2. zebracsikó (válaszként erre: 1. - 81b47641f4)
2011. febr. 5. 23:09

ha érdekli a gyereket,milyen egy IGAZI KONCERT, akkor ne egy félplayback fellépésre vidd!

Inkább olyanra, ahol zenekar játszik. Ugyanis azt nevezzük koncertnek, ahol hangszereken játszanak :)))

2011. febr. 5. 23:08

Volt már valaki Vastag Csaba és Vastag Tomi koncertjén, vagyis fellépésén?


Megéri elmenni?


Na, nem engem érdekel, bár én is szívesen megnézném Őket együtt. Viszont a nagyfiam igazi rajongójuk. És főleg rettentően izgatja, hogy milyen egy igazi koncert.


Most megtudtuk, hogy pár héten belül a közelben koncerteznek. A gyerek csak célozgat rá, én meg veszem az adást. Tudom, hogy nagyon szeretné megnézni Őket élőben. Mivel most lesz a szülinapja, névnapja, gondoltam nagyon jó anya leszek és elviszem a fellépésre.


De megéri elmenni? Vagy csalódás lesz a gyereknek? A tévében nagyon tettszett minden számuk, de így turnézgatva ugyanezt nyújtják?



Tudom, nem ez a legjobb ajándék a gyereknek, de Ő pont most erre vágyik. (A másik nagy álma egy Tankcsapda koncert, na de azt még én sem vállalom be) De tudom, hogy mit érez. Én ilyen idősen nagy Bonanza rajongó voltam. Minden kazettájuk megvolt, azt hallgattam éjjel-nappal. A tesómtól még a Bonanzás pólót is elloptam néha.

És milyen öröm volt egyszer egy koncertjükön ott lenni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook