Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kölcsönadok egy hatalmas összeget, írassak ügyvédi szerződést? fórum

Kölcsönadok egy hatalmas összeget, írassak ügyvédi szerződést? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
10. beYOUtiful (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 8. 07:16
Annyit adj, amennyi nem fáj, ha nem jön vissza. Vagyis azzal számolj, hogy nem kapod vissza. Emiatt mindegy, hogy sajtpapírt vagy ügyvédit írtok. Szerintem.
9. globus (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2023. ápr. 8. 07:13
Hallottam arról, hogy bár pszichésen megnyugtat a hivatalos papír, gyakorlatban semmit nem ér, ha nincs miből visszaadnia. Nehéz elképzelni, hogy adósságokat felhalmozva majd megtakarítással rendelkezzen...önmagában az, hogy magánszemélytől kér és elfogad, már vörös zászló.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2023. ápr. 8. 07:11

Muszájnak érzem segíteni neki , nagy bajban van . Nagyon közel áll hozzám .

Csak azt nem tudom eldönteni , hogy ügyvéd előtt papírozzuk le , vagy egymás között két tanúval .

2023. ápr. 8. 07:10
Írj ki szavazást, ki adna kölcsön, akár rokonnak is kölcsönt, talán újra értékelnéd, akarsz-e számodra hatalmas összeget adni kölcsön?
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 8. 07:07

Én azt próbáltam leírni, hogy ügyvéddel írasd meg, annak sincs nagy jelentősége, ha nincs miből visszaadni, de talán az adóst cseppet elgondolkodtatja, meg neked is adhat némi tanácsot.


Az én véleményem, ha "csak" ismerős azért nem, ha családtag meg azért nem adnék, barátságokat tehet tönkre, kezese voltam családtagnak, fizethettem, ha nem akartam, hogy a fizetésemből vonják, vagy a lakásom bánja. SOHA, de SOHA nem adnék többmilliós összeget senkinek, még ők voltak megsértődve, hogy zaklatom őket a saját pénzemért, de nem vagyok egyedi eset.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2023. ápr. 8. 06:59
Akkor te azt mondod , hogy elég magunk között , két tanúval megírni egy szerződést ?
2023. ápr. 8. 06:55

Természetesen írass, írják úgy meg, hogy mikor, hogyan kell, hogy visszakapd,

Igaz a hatalmas összegeket nem nagy eséllyel szokták visszakapni,


A hatalmas összeg, meg mindenkinek más, van akinek 100 ezer is hatalmas, van akinek 100 millió is zsebpénz.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bozsu55)
2023. ápr. 8. 06:46

Úgy alakult , hogy megszántam , és adok . Másképp nem tud kimászni a

"gödörből " .

2023. ápr. 8. 06:39
Nem adnék kölcsön hatalmas összeget.
2023. ápr. 8. 06:29

Íratnátok egy szerződést ügyvéddel , vagy elég két tanúval aláírva ?

Tanácstalan vagyok , segítsetek .

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook