Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Koffeinmentes kávé fórum

Koffeinmentes kávé (beszélgetős fórum)


11. farah (válaszként erre: 1. - Sheilaa)
2012. jún. 6. 12:12
Én már vettem Aldist, de nem Martellót, hanem sima őröltet. Finom. Sőt, cappuccinojuk is van koffeinmentes, én azt is szeretem.
2012. jún. 6. 11:03
Az Inka kávét vízzel vagy tejjel kell elkészíteni? Cukrozott? Milyen az íze?
2012. jún. 5. 09:47
Én az Inka kávét iszom - nagyon finom!
2012. jún. 5. 00:23

Én a Lidl-ben vásároltam koffeinmentes instant kávét, Granarom Gold a neve és nekem ízlik.Semmi bajom tőle pedig nem hosszú kávét iszom.Olyan 600-700 Ft közötti volt az ára a 10 dkg-nak.A lányom születése óta nem ittam kávét mert iszonyúan rosszul voltam tőle.

Még a kólától is ritmuszavarom volt.Ez bevált.

2012. jún. 4. 22:21
őszintén szólva én a maláta kávét nagyon megszerettem, hiába más az íze, a "szertartás" megvan:)
2012. jún. 4. 21:00
Én a Ricorét szeretem.
2012. jún. 4. 18:47
En az Illi koffeinmenteset ismerem, nem erezni rajta, hogy mentes, es nem porget!
4. homern (válaszként erre: 1. - Sheilaa)
2012. jún. 4. 17:44
én egy pici kávé-sok tej kombinációtól is fél napig rosszul vagyok(nagyon gyors pulzus stb ...)így a jegeskávét és társait mindig koffeinmentes kávéból kérem ha olyan helyre megyünk.soha semmi problémám nem volt még tőlük,pedig láttam mennyi kávéval csinálják,koffeinesből már a tizedétől is rosszul lennék :S
2012. jún. 4. 17:42
Én is koffeinmentest iszom,de nem tudom a nevét.Már kidobtam a zacskóját.De 1000ft egy csomag.Viszont keveset használok,mert a hosszúkávé főzőjébe csak 2 kanállal teszek és abból 2 adag lesz.Ízre olyan mint a rendes.Nem emel meg semmit,pedig tehetné.De nem is vagyok álmosabb tőle,mint amikor nescafét ittam.Meg vagyok vele elégedve.
2. Babeck (válaszként erre: 1. - Sheilaa)
2012. jún. 4. 17:21
Tapasztalatom szerint az Auchan saját márkás finom, és tényleg koffeinmentes (nem dobta meg sem a pulzusom, sem a vérnyomásom). Nagy kedvencem még a koffeinmentes Nescafé Gold, de az horror drága.
2012. jún. 4. 17:19

Sziasztok!


Tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi a koffeinmentes kávéval kapcsolatban.

Kire milyen hatással van?

Tényleg ki tudják vonni a koffeint 100%-ig?

Esetleg valaki nem ismeri az Aldiban kapható Martello koffeinmentes kávét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook