Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Klinfelter szindróma - babára váró pároknak fórum

Klinfelter szindróma - babára váró pároknak (beszélgetős fórum)


2022. jún. 5. 11:16

Sziasztok!

Nálunk is ez derült ki sajnos. Nem tudjuk hova forduljunk.

Érdekelne hogy valakinél azóta történt e valamilyen előrelépés, hozzájutott e valamilyen információhoz.

Ahogy Virgiske is írja, szinte semmiféle használhatót nem találni interneten ami kelthetne esetleg egy kis reményt.. pedig én már próbáltam külföldi cikkeket is lefordítani hátha, de nem. Egy olyan amerikai párról tudok eddig akiknek lombikon keresztül sikerült saját baba. Ez nem sok minden.

Jó lenne, ha fel tudnánk venni a kapcsolatot.

2022. márc. 30. 11:38
Kérem segítsenek a páromnak ugyan ez a problémája
2022. márc. 30. 11:37
Virgiske fel tudnánk venni a kapcsolatott
2020. jún. 14. 16:16
Engem is érdekelne
2020. máj. 16. 16:51

Sziasztok!


A párom és én gyermeket szeretnénk. Sajnos, nála azoospermiát diagnosztizátak.Ezután egy genetikai vizsgálat kimutatta, az x kromoszóma többletet, vagyis a klinefelter szindrómát(xxy).


Sajnos erről életszerű, magyar sikertörténeteket egyáltalán nem, vagy bármilyen egyéb tapasztalatot,információt,alig lehet olvasni az interneten.


Szeretnénk beszélgetni,kapcsolatot felvenni elsősorban olyan FELNŐTT férfiakkal,párokkal akik ugyanebben a helyzetben vannak éppen, vagy már bármilyen tapasztalattal a hátuk mögött(micro tese,sikeres vagy sikertelen közös gyermek lombikkal,orvosok, külföldi orvosok,lehetőségek bármi)segíteni tudnak nekünk.


És nem utolsó sorban,mindenkit várok szeretettel, aki valamilyen kapcsolatban áll a Klinefelter szindrómával.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook