Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kleca duma partija fórum

Kleca duma partija (beszélgetős fórum)


2007. jún. 5. 07:41
Napi kérdés: Tömegközlekedtek, vagy autóztok?
2007. jún. 4. 23:57

A vasárnap nálunk is úgy tellik ahogy lentebb írtátok.Az ejtőzés meg csak akkor lehetséges,ha a nagylány vigyáz a kicsikre:(.

A főzés nálam mindíg nagy dilemma,főleg ,hogy nem én vásárolok be,mivel az itteni bolt,az egyenlő a nullával.Így nagyon nehéz.Amikor a városban laktunk még,akkor leugrottam a boltba és mindíg ott döntöttem el hogy mit is főzzek az nap.Ha szép volt pl a karfiol,akkor abból találtam ki valamit és így tovább.

2007. jún. 4. 22:54

Szerencsére, anyósomnál jobban főzök...:)) Már a kezdetektől:DD Úgyhogy ezzel nincs is probléma:)

Na, jah a süti...Az nálunk is korlátlan mennyiségben fogyna:)) meg a hús:(

26. ec63a7fc29 (válaszként erre: 25. - Szika)
2007. jún. 4. 18:22

Nálam is kedv kérdése a főzés, pedig nap mint nap muszáj...


Van olyan, hogy előre összeíratom a családdal, mit szeretnének enni, bevásárolok hozzá, aztán naponta-kétnaponta megfőzöm, s még élvezem is.


De van olyan is, amikor nyafognak, nem tetszik, akkor nagyon nincs kedvem ALKOTNI.


Bármilyen süti minél nagyobb mennyiségben bármikor jöhet. Nem hozza lázba őket a vitamin, így elég nehéz dolgom van velük.


Hja, és be kellett magolnom anyósom furcsa receptkönyvét is.:)))

25. szika
2007. jún. 4. 12:53
Én nagyon szeretek főzni. És leginkább akkor, ha nem muszáj...azt rettenetesen utálnám, ha nap, mint nap kellene beállni a konyhába menetrendszerűen, kötelezően, hogy enni a adjak a családnak...ők is tudják, hol a hűtő..aki éhes megoldja. De élvezema főzést, a különlegességeket, új receptek kikísrletezését. Sztem nagyon jó dolog. :)
2007. jún. 4. 12:43
Hát igen megvannak a maga hátrányai,és előnyei.Bár nekem eredetileg szakács a szakmám, tehát adva van hogy szeretek főzni.Persze azt útálom, hogy nekem kelljen mindig kitalálni a menüt, a konyha rendrakásába pedig néhanapján a párom is bevonom.
2007. jún. 4. 12:40
Azzal nekem sincs bajom, de 2 órát szórakozol, 10 perc alatt befalják, jobb esetben dünnyögnek egy köszit, azt 2 óra, míg rendre vágod a konyhát... Meg eleve kitalálni, mi az, ami mindenkinek ízlik...Én szívesen átengedném a főzést másnak:))
2007. jún. 4. 12:37
Szeretek főzni, főleg ha látom, hogy izlik is.
2007. jún. 4. 12:33
Én nem szoktam megtervezni, illetve annyit, hogy ne kelljen naponta főzni...Nem szeretek főzni, így kényelmesebb...Ti szerettek főzni?
20. f8b9e782de (válaszként erre: 17. - Ec63a7fc29)
2007. jún. 4. 09:26

Szia!

Nagyon jó ez a fórum,csatlakoznék ha nem bánjátok!

Nem szoktam megtervezni mit főzök egész héten.Igazából mindig bajban vagyok, nehéz kitalálni hogy változatos és jó is legyen.Általában két napra megfőzöm, mivel dolgozunk, nincs energiám minden nap főzőcskézni.

19. szika (válaszként erre: 17. - Ec63a7fc29)
2007. jún. 4. 09:19
Nem jellemző...néha van egy -két kósza ötlet..de egyébként sem főzök minden nap..inkább csak 1x vagy 2x egy héten..egyszerűen nincs rá igény..a kutya meg szereti nyersen is. :DD
18. 4916977221 (válaszként erre: 17. - Ec63a7fc29)
2007. jún. 4. 08:43

Ha nem is az egész heti menüt, de egy-két napra előre mindenképpen ki kell találnom, hogy mi lesz vacsorára.

Minden hétfőn azt tervezem, hogy egész héten nem eszem semmit, de aztán elcsábulok.

2007. jún. 4. 06:02
Nap kérdése:Meg szoktad-e tervezni előre mit fogsz a héten főzni, enni, venni?
16. ec63a7fc29 (válaszként erre: 15. - H MAYA)
2007. jún. 3. 10:17

Teljesen megnyugodtam. A miénk is hasonló.

Ilyenkor nem ébresztőre kelünk, mindenki kipihenheti magát.10.00 felé felébredés, reggeli, ebédfőzés kis házimunka, majd délután séta, vagy más pihis elfoglaltság.

( Suliidőben tanulás)

De mivel nekünk rokon, barát mindenki távol van, ezért vannak hétvégék, ami utazással telik.

15. H MAYA
2007. jún. 3. 07:41
Általában,laza reggel,majd vASÁRNAPI EBÉD főzés,délután ejtőzés ,és már itt az este.
2007. jún. 3. 07:36
Napi kérdés:Hogyan telik nálatok egy átlagos vasárnap?
2007. jún. 2. 15:15
A poroszlói olcsó szállást ismerőstől hallottam. A többit általában az interneten keresem, az orfűit is úgy találtam. Igaz, hogy most kicsit drágábban megyünk, de egy önálló házban leszünk, ahol klíma és szauna is van, ráadásul saját stégje van és biciklik is vannak, amelyeket használhatunk. Amikor 6 barátnő együtt van, akkor egyáltalán nem gond főzni, sőt remek mulatság, így elég olcsón megússzuk az étkezést.
12. ec63a7fc29 (válaszként erre: 11. - 4916977221)
2007. jún. 2. 15:09
Micsoda jó ötlet! Hogyan találtál olcsó szállást?
11. 4916977221 (válaszként erre: 8. - Ec63a7fc29)
2007. jún. 2. 14:34
Igen együtt nyaralunk, de férjek nélkül. Amikor a nagyobbik lányom elsős volt, adódott egy nagyon olcsó ház Poroszlón és mivel remek szülői gárda fabrikálódott össze 1 év alatt, én szerveztem be az anyukákat. Kicsit csodálkoztak, de eljöttek és azóta is barátnők vagyunk. Szuper nyaralásokat hozunk össze és egyre könnyebb, mert a gyerekek nőnek!
2007. jún. 2. 13:56

Én most döbbentem rá reggel, hogy a jövő héten vége a sulinak. Illene elkezdeni szervezni a nyarat. Most főleg az idővel vagyok gondban....

Jó lenne belőle több.

9. szika (válaszként erre: 6. - Ec63a7fc29)
2007. jún. 2. 13:54

Igen...hát persze, hogy érdekel.

És te mit terveztél erre a nyárra? :D

8. ec63a7fc29 (válaszként erre: 5. - 4916977221)
2007. jún. 2. 13:53
Együtt nyaral a baráti társaság?
7. ec63a7fc29 (válaszként erre: 4. - Manhattan22)
2007. jún. 2. 13:52

A férjed mentalitásából küldhetne a férjemnek is!

Nálunk az én dolgom a szervezés, aztán együtt átbeszéljük melyik lenne jó. Túl sok doldoghoz kell alkalmazkodni.


A pici miatt ne izgulj! Ott leszel mellette te, s ha viszel 1-2 otthoni cuccot, takarót, játékot, már nem is probléma a távolság. Nektek is szép időt hozzá!

6. ec63a7fc29 (válaszként erre: 3. - Szika)
2007. jún. 2. 13:49

Nagyon klassz nyarat terveztetek. Jó időt kívánok hozzá!

Néhány hely ezek közül nekem is ismerős. Majd ha érdekel, írok róla.

2007. jún. 2. 13:46

Igen! Már február, március körül "betelik" a nyár. A családdal Görögország, nyaraló Faddon, a gyerekeknek lovastábor, média tábor, rockytábor, stb.

5. éve megyünk nyaralni 15-en, 6 anyuka, 9 gyerekkel. Idén Orfű a befutó.

2007. jún. 2. 13:41
Igen:)) Én megyek, a férjem szervezi a programokat:). Kicsit fázok, mert a fiam elég pici, de remélem, hamar megszokja az idegen környezetet. Ami tuti, hogy lesznek nagy fiesták, óceán, Semana Negra, vadaspark, frankó játszóterek:D, s majd csak aug. végén jövünk haza:))
2007. jún. 2. 13:37

Igen...Már hetek óta. Még mindig jobb, mintha a vizsgával kellene foglalkoznom.


A hónap végén Bulgáriába megyünk nyaralni. Édesanyámék, a nagynéném és a kedvese, és mi ketten.


De addig még sok sok meghívót kell megírni. és még egy 3 napos csajos hétvégét is tartunk. Továbbá meg kell ejtenünk egy anyóslátogatást (ennek a programnak nem örülök, de ez van).

És még a menyasszonyi ruhámat is meg kell rendelnem.


Júliustól dolgozni fogok, és nagyon sokat festeni, mert végre lesz időm ezzel foglalkozni. Közben majd szervezem az esküvőt, és rengeteget fogunk kirándulni.

Ami tervben van:

- Pécs

- Debrecen

- Visegrád

- Sirok újra

- Esztergom

- Füzéri vár

- Sárospatak


Aztán meglátjuk mit sikerül megvalósítnai (mert mindent vélhetően nem, de ha már csak egy részét is, akkor is boldog leszek)

Augusztusban a kecskeméti Nemzetközi Repülőnap.


Szeptember 1-én pedig esküvő. És ezzel vége is a nyárnak..jönnek a szürke hétköznapok.


Azért terveztünk ilyen sok mindent, mert jövőre már a nagynéném révén valószínűleg egy babával gazdagodik a család, mi építkezni vagy házat venni szeretnénk....így ez az utsó szabad, gondtalan nyaram. Hát akkor ki kell hazsnálni :DD

2007. jún. 2. 12:56
Napi kérdés: Készíted-e már a nyári programodat?
2007. jún. 2. 12:55

Sziasztok!

A múltkor meglepődtem, mennyien mellém álltatok, amikor elkeseredtem valami miatt.

Többen szoktatok a különböző fórumokon kérdéseket feltenni. Itt is megtehetitek.

Dumcsizzunk, akinek van hozzá kedve, azt szívesen látom. Vitázni is szeretek, "győzz meg" a mottóm. A veszekedéseket viszont nem kívánom.

Beszélgessünk egymásnak tiszteletet adva.

Felteszek egy napi kérdést. Ha van hozzá véleményed, várom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook