Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kleca duma partija fórum

Kleca duma partija (beszélgetős fórum)


149. ec63a7fc29 (válaszként erre: 148. - Csumpitasz)
2007. jún. 26. 22:50
Ez jó, tetszett...:)))))
2007. jún. 26. 21:47

A sportra nem érvényes u.az mint a szexfilmekre?

Nem nézni kell hanem csinàlni.:))

Tàvolba nézés mellett még a hosszutàvu internetezés is jöhet:)))

2007. jún. 26. 18:26

Nagyon szeretem ha napi rutinom a sport. Sajnos mostanában sokminden miatt nem mozoghattam, de úgy alakult az életritmusom, hogy most végre beleférhet.


Mit szeretek? Futni, kerékpározni, a labdajátékok közül a röpit, s mindent ami mozgás. Az úszást is szívesen a napi programomba iktatom, akár naponként, a meló előtt. De amit most sajnos nem űzhetek, az a cselgáncs. Naygon jó sport. Minden izmot megmozgat, s gondolkodni is kell közben. Sajnos itt nincs olyan hely, ahova lejárhatnék. Helyette marad a konditerem.

Emellett vagy gyalog, vagy bicajjal járok dolgozni, s viszem magammal a melós szoknyát.

2007. jún. 26. 15:46

Üdv mindenkinek! 1 hétig nyaraltam!

Mindig is szerettem mozogni, heti 3 órát vagyok a teremben 2x koreografált step aerobik (na az a kedvenc) 1x erősítő edzés, és szeptember óta heti 1x lovagolni járok, mint új kihívás.

Én nem kedvelem a technikai sportokat, sőt nem is nézem őket. Olyan óra a teremben, amit ne próbálnék ki nincs, illetve edzőtől függ, hogy az adott mozgásformát megszeretem-e.

2007. jún. 26. 15:22
Sokszor leirtam, kedvenc sportom, amit szivesen uzok a tavolba nezes, komolyan. Viszont nezni nagyon szeretem a sportokat, kiveve a technikai sportokat, foleg a nagy vilagversenyeket. Kepes vagyok az olimpiat vegigulni, mar amennyire megtehetem. A magyar focit csak akkor nezem, ha valogatott meccse van a csapatnak.
2007. jún. 26. 07:22
Imádom a sportot.Lánykoromban aktívan sportoltam: kosaraztam, fociztam.A térdeim aztán nem bírták a terhelést, műtétek és ma már csak lelkes nézője vagyok.Imádom a Forma1-et,MotoGP-t, de szinte mindent szívesen megnézek.
2007. jún. 26. 06:36

Én hetente kétszer eljárok edzőterembe kicsit megmozgatni magam. (már 3 éve)

A sportot nagyon szeretem, és elég sok fajtáját. Valaha ígéretes sportlövőnek indultam, az nagyon tetszett. Az olimpia számomra maga a kánaán! A focit imádom ( csak ne a magyarokat kelljen nézni)

Inkább leírom, hogy mi nem köt le: jégkorong, kosárlabda, tenisz..azt hiszem ennyi.

2007. jún. 26. 05:47
A nap kérdése: A sport és te. Azaz mit sportolsz szívesen, mi az, ami nem vonzó?
141. mr.az (válaszként erre: 140. - Mazsi-drazsi)
2007. jún. 26. 04:41

Jo kérdés.

Mondjuk azért hogy egy meghato temetésed legyen

ahol hallhatnàd milyen jo ember voltàl életedben,amit akàr tegnap is elmondhattak volna.

140. mazsi-drazsi (válaszként erre: 136. - Ec63a7fc29)
2007. jún. 25. 21:57
Oké, miért élünk???????????????????????
139. ec63a7fc29 (válaszként erre: 138. - Elektor63)
2007. jún. 25. 18:29

Én aztán nem hasonlítgatok. Már leszoktam róla.

Mindenem megvan, amire szükségem van. A többiről pedig el tudom dönteni reklámok és ajánlás nélkül is, hogy kell-e.


Annyi pénzem legyen, ami a szükségleteket fedezi.

A pénztől nem vagyok boldogabb.

Ha nincs, akkor kreatívvá válok.

2007. jún. 25. 09:22
Kedves fórumtársak, lehet hogy sok kifejezésünk már közhelynek számít,annyit hallottuk-használtuk. Például hogy a pénz nem boldogít,de jó ha van stb. Az ember a saját lelki békéjét nyugalmát képes feladni azért mert mindíg hasonlítgatja magát a környezetében élőkhöz,főként a munkahelyén,de a szomszédjához is.Talán így méri fel hogy anyagilag hogy ismerik el a munkáját,hová sorolták be a jó vagy kevésbé jó tulajdonságai alapján.Miként értékelik a barátai,ismerősei,szomszédai.Kevesen vannak akik tisztában vannak a saját belső értékeikkel és nem önti el őket az epe ha a szomszéd egy csodajárgánnyal furikázik haza,vagy a kis munkatársnőjük büszkén bejelenti,hogy a pasija Thaitibe viszi két hétre.Igen az ember társas lény és kénytelen szocializálódni másként magára marad. Ennek az ára hogy többet néz a vele együtt futókra mint saját lába elé,így könnyen meg is botlik,vagy eltapossa azt ami a számára érték lenne ha észrevenné.Nem érdemes keresztűl vágtatni az életen úgy hogy délibábként csak lottófőnyeremény lebeg célként a szemünk előtt,hogy majd akkor megpihenünk és boldogan sütkérezünk,mert ez nem így van.Egész életünk egy keserű itallá lesz és a virágok illatát,az állatok "beszédét" mind-mind felslegesnek gondoljuk,pedig az az életünk igazi értelmének egy darabkája.
2007. jún. 25. 07:50

Hát én soha nem voltam vele túl jó viszonyban.:-))

Ahhoz szoktam gyerekkoromtól fogva hogy kevés van belőle.Volt egy "jobb" időszak az életemben,amikor lányként függetlenül akartam boldogulni.De akkor is két munkahelyen dolgoztam, hogy fenntartsam magam, igaz nem voltak anyagi gondjaim de meg is dolgoztam érte keményen.

Ma sem kívánnék többet csak annyit, hogy egy elfogadható színvonalon tudjak élni, ne jelentesen gondot esetleg a hónap vége.

Soha nem szerettem volna gazdag lenni, most sem szeretnék.

2007. jún. 25. 06:13

Ma is a tegnapi kérdés ok?

Vagy ha valakinek van jobb, lszí tegye fel!


Köszi

2007. jún. 24. 09:58
Az egész világ a pénz körül forog. Bármerre nézünk, sztárok, politika, olaj...pénz, pénz, pénz... Én szükséges rosszként fogom fel.
134. ec63a7fc29 (válaszként erre: 133. - Ec63a7fc29)
2007. jún. 24. 08:55
nickkel
133. ec63a7fc29 (válaszként erre: 132. - 2ecfe1b5f5)
2007. jún. 24. 08:54

Bármiről írhatsz, megbeszéljük. Úgy alakult, hogy ismeretlenül ismerősök lettünk néhányan a hoxan, több témában egymással beszélgetve jutottunk álláspontra. Sok nickel vagyok privát levelezésben, gondoltam nyitok egy topicot, ahol dumcsizni lehet. Beszállsz?

Köszöntelek a "klubban".

2007. jún. 24. 08:44
mi ez a dumaparty?
2007. jún. 24. 08:42
Amikor van,eszembe sem jut,amikor nincs nagyon tud hiányozni!
2007. jún. 24. 08:24

Én éltem gazdag szülők gyerekeként, aztán aput leszázalékolták, megtanultam milyen az ha kevés van belőle.

Saját családomban is éltünk jól, s rosszul is.

Már nem érdekel, annyi legyen, hogy a szükségleteimet fedezze.

Nem zavar az sem, ha kevesebb van.

2007. jún. 24. 08:23
Én imádok spórolni! Persze csak egy darabig. Aztán ahogy jött úgy el is megy aztán kezdem előröl.
2007. jún. 24. 08:21
A nap kérdése: Milyen viszonyban vagy a pénzzel?
2007. jún. 23. 18:16
a rosszindulatot
126. ec63a7fc29 (válaszként erre: 125. - C5407291df)
2007. jún. 23. 18:12
Az irigységgel nem is lehet mit kezdeni. mert akire irigyek, nem tudja megszelidíteni a másikat.
2007. jún. 23. 12:29

az irigységet,abból sok minden rossz indul ki....

szerintem van kegyes hazugság....azzal jobban elvagyok...

2007. jún. 23. 12:20

Sziasztok

A kicsinyességet utálom a legjobban.A hazugság számomra megbocsájtható,mert vhol azért teszi aki teszi...mert vmi fura módon szeret.

2007. jún. 23. 09:44
hazugság*
2007. jún. 23. 09:43
Ha valaki azt mondja nekem amit hallani szereték,s nem azt amit valójában gondol.Ez rosszabb a hazúgságnál...azt hiszem sunyiságnak hívják,de javítsatok ki ha tévedek!
2007. jún. 23. 09:30
En is a hazugsagot utalom a ñegjobban, de volt mar, hogy annak, aki hazudott nekem "megbocsatottam". Persze, feledni nem tudtam a hazugsagot. Ennel kicsit kevesbe, de nagyon utalom meg az okoskodokat...
2007. jún. 23. 08:08

Nálam első helyen szerepel a HAZUGSÁG.

Aki 1x hazudott már nekem, az nagyon elásta magát előttem. És mint tudjuk a sánta kutyát is utol lehet érni....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook