Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kitartott nők fórum

Kitartott nők (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. jan. 22. 12:30

itt többen keverik az eltartott nő és a kitartott nő fogalmát:)

eltartott lennék, kitartott nem :) érzelmileg nem engedhetem meg magamnak:)

124. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 122. - F758a7200f)
2011. jan. 22. 09:39
de azt hiszem ilyen helyzetben átalakul valami, kattan benne, pl szerelmes lesz és ezért nem elég a 3. szerepe..
123. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 122. - F758a7200f)
2011. jan. 22. 09:38
na igen, ez külön megérne egy fórumot.. van is :)
122. f758a7200f (válaszként erre: 121. - 8f1ddc2679)
2011. jan. 22. 08:50

:)


A baj akkor kezdodik amikor nem akar 3. lenni


Ilyenkor fordul elo amikor szereto bal labbal kel fel, kuld 5 sms-t es 5 csaladot tonkre is tett...

121. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 119. - F758a7200f)
2011. jan. 22. 00:09
a szerető nem mossa ki a gatyáját (amúgy ha nem htb, úgy se tenné) viszont "eltűri" hogy 3., így kiegyenlített a számla:)
2011. jan. 21. 22:49

szemmit..

mert ahhoz hogy egy nöt eltartsanak ahhoz kell egy eltartó, vagyis egy férfi aki szereti tiszteli azt a nöt annyira hogy igy elkényeztesse..

a többi meg legyen az Ö dolguk..

119. f758a7200f (válaszként erre: 115. - 8f1ddc2679)
2011. jan. 21. 19:49

Ja, de a haztartasbeli is kap juttatasokat es termeszetben IS fizet, szoval egy htb az mar olyan egyet fizetsz kettot kap:DDD


A szereto meg ha azt nezzuk, nem mossa ki a gatyajat, ugyhogy tiszta rafizetes:)

118. a0c1361e44 (válaszként erre: 117. - 8f1ddc2679)
2011. jan. 21. 18:23

A gyerekünkre gondoltam:)

Ő ugye nem keres, de nincs bébiszittere (azaz a szülei), nem mos, főz, stb. Ő hibrid kategória?


Az eltartottba és a kitartottba nem fér bele, igy a háztartásbelibe tuszkoltam bele.

117. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 116. - A0c1361e44)
2011. jan. 21. 18:04

??

ha Neked az a "főállásod", tehát napi kb. 6 órádat az teszi ki, hogy főzöl-mosol-takarítasz-gyerekre vigyázol- tehát nincs bejárónőd, bébiszittered, mert mindent magad csinálsz, akkor az vagy - szerintem:)

116. a0c1361e44 (válaszként erre: 115. - 8f1ddc2679)
2011. jan. 21. 17:47
Akkor a gyerekünk háztartásbeli?
115. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 114. - F758a7200f)
2011. jan. 21. 17:08

Na csajok, szerintem:


A) ELTARTOTT, aki nem főz-mos otthon, hanem bébiszitter és házvezetőnő és csak fitnesz-szoli-mani-pedikűr-fodrász-shopping:)

B) HÁZTARTÁSBELI, aki otthon gyereket nevel, háztartást vezet, főz, stb. - ez számomra külön kategória

C) KITARTOTT: szerető (harmadik fél) aki egyéb juttatásokat kap és természetben fizet érte

114. f758a7200f (válaszként erre: 113. - -magnólia-)
2011. jan. 21. 13:31

Na, nem mondom, vannak olyan anyukák is, akik (saját elmondásuk szerint) azért járnak dolgozni, hogy "kipihenjék" a gyerekeket, mert azok az agyukra mennek, és inkább dolgoznak 0-áért a végén, csak hogy a gyerek ne legyen a közelükben.


Én nem vetem meg ezt a hozzáállást sem, mert végülis oké, nem mindenki képes arra, hogy egész nap a gyerekhez nyünyörögjön, rajzfilmeket nézzen vele, etetgesse kiskanállal stb. sokan ezt szívesen bízzák másra. Mondom, nem vetem meg ezt a gondolkodást sem, mert a nők, az ambíciózusabbak, igenis értenek a munkájukhoz, ha szeretik is csinálni, hiba lenne a gyerek mellé láncolni őket, mert előbb utóbb idegösszeroppanás lenne a vége:)


Az én esetemben, én klasszikus anyuka vagyok, túlaggódnám magam, hogy ha valaki más kezébe nyomnám a gyerek gondozását, szóval maradok a teletubbies-os délelőttöknél:))))))


Szóval el tudom képzelni, hogy valakinek egy semmi pénzbefolyás mellett is jobban esik egy meló, nekem meg nem. Ha lenne rajta plusz pénz, meggondolnám, de enélkül nem vállalom be a bébiszitter-bölcsi témát...

113. -magnólia- (válaszként erre: 110. - F758a7200f)
2011. jan. 21. 12:22
Ja és rád például egyáltalán nem mondanám, hoyg kitartott vagy, mert ti egy teljesén észszerű, racionális döntést hoztatok. Ha a fizetés egésze vagy nagy része bölcsire, ovira stb menne én se lárom értelmét. Mert akkor a nő dolgozik egész nap, ideje se gyerekre, se férjre, se háztartásra, se magára semmi és még pénze sincs... Hát annak tényleg nincs értelme. Én attól függően fogok vagy nem fogok majd dolgozni, hogy találok-e olyan munkát (vagy nem), amit megéri csinálni. Vagy csak eljárok, de haszna semmi. :)
112. -magnólia- (válaszként erre: 110. - F758a7200f)
2011. jan. 21. 11:27

Nekem a fodrásszal, műkörömmel ilyesmivel amúgy nincs bajom személy szerint, talán félre értetted. De az említett ismerősöm, basszus nehéz leírni így látatlanba, hoy érthető legyek. Szóval ő tipikusan az a kategória, akinek ebből áll az élete, más nem érdekli, nem tudom hogy írjam le... Passz. Én szeretm a szépészeti dolgokat nagyon, a divatot stb és hál' istennek jól nézek (bocs, ha szerénytelenül hangzik), szóval nem úgy kell elképzelni engem, mint egy dagadt, szakadt tehenet, aki utál mindenkit, aki megteheti, hogy fodrászhoz jár... Mert sajnos vannak ilyenek, tapasztaltam.

Nekem az említett hölggyel az a bajom, hogy ő mindent a férjétől vár el. De MINDENT és ELVÁR - így nagy betűkkel kiemelve. És ő nem hogy segítene, még hátráltatja is a férjét. De elvárásai, azok vannak.

111. f758a7200f (válaszként erre: 109. - 8f1ddc2679)
2011. jan. 21. 09:14

:)


Ja,csak előetetés? ;)

110. f758a7200f (válaszként erre: 103. - -magnólia-)
2011. jan. 21. 09:13

JA, persze, értelek, csak ez a profil nagyon rám is illik ám, mármint ha nem mehetek fodrászhoz hetente, vagy nem tetethetek műkörmöket stb. mert különben a dolgozó feleségek ferdén néznek rám....


Én úgy érzem, hogy a háztartásban járulok annyit hozzá, hogy bizonyos dolgokat megérdemlek, úgy értem, nem szórom a pénzt ész nélkül de hiú vagyok:)


Viszont a kultúra ahol élek, eleve ráerőlteti a nőkre, hogy otthon legyenek, ezért bár én a dolgosabb otthonmaradók közé sorolnám magam, de vannak ismerőseim, akiknek van bébiszitter és bagázs, emellett nem dolgoznak, "csak" feleségeskednek, az itteni kultúra nem tesz emiatt szemrehányást, egyszerűen díjazza a társadalom, ha valaki úrinő, és nem ugrál túl sokat, hogy márpedig dolgozni akar menni stb. Tehát itt szó sincs kitartottságról, egyedüli kitartott csakis a szerető (ha van). A feleségnek legalábbis tisztelet jár, az emberek adnak a formalitásokra.


Más az, hogy mi pl kiszámoltuk, hogy ha elmennék dolgozni akkor is az egészet a bölcsire költeném. Na akkor megbeszéltük, hogy nehogy már azért gürizzek, hogy NE lássam a gyerekemet egész nap, és közben nulla bevétel. Ezért kényelmesebb, hogy inkább itthon vagyok, és többet tudom gyarapítani a családot:))))


Ezzel automatikusan aláírtam, hogy anyagilag tőle függök ezután, de egy kapcsolatban-családban a közös érdek számít, nem pedig az, hogy most akkor én "ha unatkozom, elmegyek dolgozni"...


Személy szerint én nem unatkozom, mert van elég dolgom így is. Amikor meg nincs, akkor a hobbijaimnak élek, vagy a gyerekekkel vagyok

2011. jan. 21. 09:10
nem horgászok
2011. jan. 21. 08:53
benned van-e valami után kérdőjel...:S
107. f758a7200f (válaszként erre: 106. - 8f1ddc2679)
2011. jan. 21. 08:52

Nem mindig a nő választ egy bizonyos "halméret" fölött:))))))


Lehet, hogy azon is kell gondolkoznod, hogy BENNED van-e valami ami őt megfogja.


Mert amikor így horgászol, akkor a hal választ csalit...

106. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 98. - 04e95f637a)
2011. jan. 20. 19:49

:)

Most van egy "hal" a láthatáron, majd meglátjuk mi lesz.. bárhogy alakulhat.

Megerőszakolni nem tudnám magam, sosem tudtam.. ha nem fog meg benne semmi, lehet akármilyen gazdag..:( :)

105. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 97. - -magnólia-)
2011. jan. 20. 19:46
hmm.... szépen lefestetted a "helyzetet".:)
2011. jan. 20. 19:41
Lehet nem vagyok érthető, szóval szerintem irtó jó pasi legyen, az nem érdekel, hoyg más szerint is az-e?
103. -magnólia- (válaszként erre: 101. - F758a7200f)
2011. jan. 20. 19:39

Jaaaa! Hát nekem ez igenis fontos. Nekem nagyon fontos, hogy tetszen a másik, hogy szexinek találjam és hogy begerjedjek tőle. Lehet másnak ez nem olyan fontos, nekem igen. Viszont fontos leszögeznem: nekem nem egy jó pasi kell, egy jó pasi, aki mindenki szerint jól néz ki! Nem!!! Nekem mindegy milyen, az a lényeg, hogy én valamit nagyon szexinek találjak benne.

És ez szerintem teljesen rendben van, végülis alapvetően egy érzéki nő vagyok, fontos a szex és hát ehhez olyan pasira van szükségem, akire begerjedek. És tök mindegy, hogy más szerint jó pasi-e vagy sem, nekem kell, hogy tetszen. Remélem, értesz!

Ja és persze nem ez a legfontosabb, mert a legfontosabb EGYÉRTELMŰEN az, hogy szeressen. De a szexuális vonzalom nekem nem sokkal marad el utána. Én ilyen vagyok. :)

Ami pedig a kitartottságot illeti, ezt én azért mindenre nem mondanám rá. Mert ha a férfi dolgozik és úgy döntenek, hogy mindenki érdekében a nő otthon marad, hogy ellássa a gyerekeket rendesen, gondoskodjon arról, hogy otthon minden rendben legyen, ergo neki ez a feladata, én arra semmiképp nem mondanám, hogy kitartott.

2011. jan. 20. 19:23
férfival, bocs:)
101. f758a7200f (válaszként erre: 100. - -magnólia-)
2011. jan. 20. 19:22

Az a hogy ha olyan bazi jó pasi lenne stb. rész


Mert szerintem más is tetszhet valakin, szóval nem tudom, volt már neked csúnya palid??


Én nem tartom magam egy szépségkirálynőnek, de ugyanígy nem várom el mástól sem, egy férfin azt nézem, hogy milyen a stílusa stb. Nem attól gerjedek be fizikailag sem, hogy most izmos-e vagy nem, hanem az összképet nézem.


Ha emellett pénze is van, sikeres is, stb. akkor ha én járok egy ilyennel, és vesz egy csomó mindent nekem, szted akkor kitartott lennék??:O


Ne érts félre, több mint 10 éve ugyanazzal a férfivel vagyok, és pár éve házasok is vagyunk, de pl ő egy átlag ember, szóval nekem rosszul esne, ha valaki olyat mondana, hogy a pénzért vagyok vele, csak mert megengedhetem magamnak, hogy itthon vagyok a gyerekekkel és ő tart el

100. -magnólia- (válaszként erre: 99. - F758a7200f)
2011. jan. 20. 19:05

Lehet, hogy hülye vagyok, de nem értem, amit írtál. Ezt nekem írtad? Vagy te nem értetted, amit én írtam...

A 91-es kérdésre választoltam csak, miszerint adott esetben éppen lennék kitartott, de csak olyan ember által, aki szeretek is, ALAPJÁRATON és nem a pénze miatt. De csak a pénz miatt nem jönnék össze senkivel. Ennyi, mi nem érthető?

99. f758a7200f (válaszként erre: 97. - -magnólia-)
2011. jan. 20. 16:28

Na hat ez ugy hangzott mintha egy ferfi, ha nem egy szepsegkiraly de van penze akkor csak olyan feleseget talal aki csakis a penzere hajt.


Vagy mintha azok akik nem a penzt nezik egy pasiban mind szepfiukkal jarnanak. Ne maaar!


Szerintem a szerelem ennel sokkal tobb, es ne legyel ilyen felszines. Amikor szeretsz valakit akkor akkoris jol esik vele a szex ha nem egy szuperhos kinezetu.


Most hogy van-e penze az megkonnyitheti az eletet de nehogymar akkor az osszes gazdag pali felesegei csak a penzert legyenek az urukkal... Mert akkor ez megint olyan hogy savanyu a szolo:O

98. 04e95f637a (válaszként erre: 94. - 8f1ddc2679)
2011. jan. 20. 14:14
Attól függ,mikor fogod ki az aranyhalat :P
97. -magnólia- (válaszként erre: 91. - 8f1ddc2679)
2011. jan. 20. 14:10

Ja, hát ha így nézzük, simán lennék úgymond kitartott. DE!!!! Csak abban az esetben, ha szeretem is az illetőt. Az hogy csak a pénzért legyek valakivel, nekem nem jön be. De ha olyan élethelyzetben lennék (nem vagyok) és akkor betoppanna egy tök jó pasi, akire ha ránézek begerjedek, tök oda lenne értem, akarna engem és tele lenne pénzzel és azt mondaná: figyelj bébi! Állok mindent, te csak csináld, amihez kedved szottyan... Hát egy pillanatig nem tiltakoznék.

Mondjuk mindent meg lehet unni és egy idő után szükségem lenne arra, hogy csináljak valamit, szóval nyitnék egy üzletet vagy internetes üzletet vagy akármi. Végülis lenne, aki finanszírozná a dolgot! :D

Na jó. Leszállok a földre... :D

96. f758a7200f (válaszként erre: 93. - 04e95f637a)
2011. jan. 20. 14:10

HA valaki bebiztosítja magát időben, nincs koppanás:)


Ha olyan nőről van szó aki elmehetne dolgozni, de nem teszi, mert pali eltartja, akkor amikor koppan, mégis elmegy majd dolgozni és kész.


Úrinő az úrinő marad minden helyzetben:) Feltéve, hogy úrinőről van szó.


JA, és ékszerek megtart, drága ajándékok megtart, stb. így külsőre sem lesz sok változás:)

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook