Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kit mennyi idő után vitt haza a barátja? És mennyire fontos ez? fórum

Kit mennyi idő után vitt haza a barátja? És mennyire fontos ez? (beszélgetős fórum)


1 2 3
47. nalkahaj (válaszként erre: 46. - Gagababi)
2009. okt. 20. 23:00

igen, ez elég nagy problémát jelent... pedig legalább a nők lehetnének annyira loyálisak egymással, h nem folytatják, vagy nem mennek bele ilyenbe... meg mellékesen igazából nem tudom melyik szerep a megalázóbb, mert mind2 nőé az 1 ilyen helyzetben attól még, h a pasi meg patkány módon viselkedik. bár mondjuk már nem nagyon kéne fennakadnom az ilyesmin, miután a napokban kiderült az 1ik ex-munkatársamról, h gyakorlatilag korra és családi állapotra való tekintet nélkül végigszopta a létező összes pasi munkatársat, főnököt, miegymást, meg végigdugatta magát jóformán mind1ikkel nő létére; de olyan szinten, h "hazaviszlek... meg ha már itt vagyunk a kocsiban, leszopjalak?" undorító... az ilyennek bezzeg van bőr a képén, én meg még mindig jól elszégyenlem magam, amiért más átbaszott annak idején...

és mindenki csodálkozik, h annyi a válás meg miegymás, mikor vannak olyan (számomra minősíthetetlen) nők akik pont ezekből űznek sportot?!

46. Gagababi (válaszként erre: 41. - Nalkahaj)
2009. okt. 17. 13:20
nyílván visszacsinálni nem lehet, de ha már kiderül a pasi kettős élete, akkor azonnal ki kell dobni, mégha nehéz is. De én itt különben nem is a te esetedre gondoltam. Hanem azokra, akik folytatják egy ilyen muksóval a kapcsolatot.
2009. okt. 16. 20:58

nem többször, hanem nagyobb százalékban -> értsd: a kapcsolatban élő nők közül több csalja meg a párját, mint ahány a kapcsolatban élő pasik közül

pedig én pl pont fordítva tippeltem volna...

44. 66bb35c772 (válaszként erre: 43. - Nalkahaj)
2009. okt. 16. 20:29
na most ez érdekes...már csak azért is mert szerintem egy nő félrelépéséhez kell legalább egy pasi...az meg úgy arányaiban 1:1...tehát nem értem hogyan tudnátok többször félrelépni mint mi...:)
2009. okt. 16. 20:25
sőt, ami még durvább: nem rég olvastam, hogy a nők nagyobb százalékban lépnek félre, mint a pasik, és sok olyan van, aki nem csak facér pasival lép félre, hanem direkt párkapcsolatban/házasságban élő pasival, mert kisebb a lebukás veszélye... és vannak, akik erre még büszkék is :S nah ez a gusztustalan dolog, nem az aki tudtán kívül keveredik bele (feltéve, h ha kiderül szakít, stb...)
2009. okt. 16. 20:19
én eddig a fiam mindegyik barátnőjét megismertem 2 nap múlva...:)pedig nem tartom fontosnak....)de ezek a mai lánykák valahogyan különösen kedvelik a gyors találkozókat a szülőkkel...:)
41. nalkahaj (válaszként erre: 35. - Gagababi)
2009. okt. 16. 20:14
Most nem azért, de mit tudok kezdeni, ha kiderül, h kettős életet él párkapcsolati szempontból! Ami megtörtént azon már nem lehet változtatni! Nem azt írtam, h és boldogan élünk hárman párban, vagy akármi... természetesen megkapta a magáét utána, de a múlton nem tudsz változtatni.
2009. okt. 16. 11:59
Másfél hónap után, és én voltam az első lány, akit bemutatott otthon is.
2009. okt. 15. 12:55
engem alig 2hét után bemutatott az anyukájának és pár napra rá már az apukájának is. Együtt eltöltöttünk egy kellemes ebédet, pertut ittunk, és azóta tegező viszonyba vagyunk. Már 2éve vagyok együtt a párommal és több mint egy éve élünk együtt egy házban az édes anyáékkal. Külön lakás külön, rész, külön minden. Viszont össze teszem két kezem, mert irtó jó anyósom van!
38. spinneli (válaszként erre: 37. - 2a033963fa)
2009. okt. 15. 10:41

a klasszikus hármasban senki sem vétlen, a feleség sem, ki ennyire-ki annyira.

Mindenesetre mindenki el tudja dönteni, hogy hogy alakítja az életét.

37. 2a033963fa (válaszként erre: 34. - Nalkahaj)
2009. okt. 15. 10:36

Igen,igaz,tényleg sok a gyáva pasi,de miért?Mert a nők hagyják ezt nekik.Belemennek abba hogy szeretők lesznek.De nem ők teszik ezzel tönkre a házasságokat,hanem éppenhogy a pasik.Csak akkor a nőknek sem kellene belemenni ebbe a szeretősdibe,és talán akkor a férfiak is korrektebbek lennének,mert nem lenne más választásuk.

Én nagyon ritkán hallottam olyat hogy a férfi elválik,otthagyja a családját a szerető miatt.Kicsit kiszórakozza magát,de elhagyni nem akarja a családját,az asszony meg megbocsát és visszafogadja.

Mondjuk én egy viszonyt soha nem néznék el,akkor menjen és egye meg amit főzött.

36. spinneli (válaszként erre: 34. - Nalkahaj)
2009. okt. 15. 10:20
és sok nő aki belemegy ebbe.
35. Gagababi (válaszként erre: 32. - Nalkahaj)
2009. okt. 14. 21:46
"..... utólag már úgysem tud mit csinálni az ember lánya.." ne haragudj, de ez így nagyon rosszul hangzik. Törődjön bele az ember lánya, hogy a faszi akkor megy amikor akar, amikor tud, amikor viszket, hiszen az ember lánya úgy is szereti, és majd egyszer elválik miatta..vagy nem. (?) Biztos vannak ilyen nők, akiknek ennyi elég, és másban megtalálják a boldogságukat. Abban igazad van, hogy az ő dolguk.
34. nalkahaj (válaszként erre: 33. - 2a033963fa)
2009. okt. 14. 21:30
Csak az a baj, hogy sok gyáva pasi van, ha tenni kéne vmit, vagy ha jelentős változást vonna maga után 1-1 tettük berezelnek, mintsem hogy letisztáznák a dolgokat mint pl 1 ilyen esetben.
33. 2a033963fa (válaszként erre: 32. - Nalkahaj)
2009. okt. 14. 21:19

Hozzászólásom fenntartom,mert számomra cinikus megnyilvánulás volt vigyorjellel,és rögtön az jutott eszembe hogy:szegény feleség!!!!

Gondolom tudott róla,vagy ha nem,már tud,és nem zavarja.Téged átvágott egy pasi,egész más...

Ha meg szeretik egymást,és nekik így jó,akkor a pasi vállalja a felelősséget,váljon el,és nosza éljenek boldogan.

32. nalkahaj (válaszként erre: 30. - 2a033963fa)
2009. okt. 14. 21:10

Miért kell bírálni a másikat, mikor nem ismered a helyzetét/életét pontosan? miből gondolod, hogy neki feltétlenül tudnia kellett a feleségről mikor összejöttek?! Én is estem már abba a csapdába, hogy vkiről később derült csak ki, h amúgy Pesten van élettársa, utólag már úgysem tud mit csinálni az ember lánya... ha meg szeretik egymást, és nekik így jó, akkor az meg megint az ő dolguk!

Nem hiszem, hogy te annyira tökéletes lennél, mivel tökéletes ember nincs.

31. a6d5a14c21 (válaszként erre: 30. - 2a033963fa)
2009. okt. 14. 20:55

Nem vagyok rá büszke,de most,hogy mondod lehet elgondolkodom rajta,hogy mégis csak annak kéne lenne,Te már csak tudod mit hogyan...:)

Szerencsére megadatott jóval több minden más amire büszke lehetek,erre konkrétan nem vagyok,de nem is szégyenlem!

30. 2a033963fa (válaszként erre: 8. - A6d5a14c21)
2009. okt. 14. 20:06
Büszke lehetsz rá...
2009. okt. 14. 20:05
1 hét után véletlenül futottunk össze az anyukájával.Én nagyon kínosnak éreztem,mert nem melegítőben,szedett-vedetten akartam megismerni,de jól sült el végül,második anyukám lett :) az én szüleimnek fél év után mutattam be,egyrészt mert akkor még fiatal voltam,és féltem kicsit a bemutatástól (utólag kiderült alaptalanul) másrészt mert akkor már tudtam hogy komolyra fordult a kapcsolatunk.
2009. okt. 14. 20:02
7 hónap után...akkor döntötte el, hogy elvesz feleségül, szóval már illő volt:):)
2009. okt. 14. 19:58

3-4 hónap után vitt el az anyukájához, de addig szinte mindenkivel összefutottunk a családból :)) egyedül Vele nem. És máris mentünk tovább egy kedvenc unokatestvére esküvőjére, elhihetitek, voltam és bajban, szorongtam rendesen, de másnap mikor jött, a szája fülig ért, mert anyukája szerint, én pont hozzá való vagyok és ha jót akar magának, el ne merjen engedni soha :))

Anyukával egészen a távozásáig nagyon jó volt a viszonyunk, és imádtuk egymást :)))


szóval változó ez mindenhol.


az egyik rokonom pld fél év alatt lezargatta az ismerkedést, az együtt járást és az esküvőt :))

csodálatosan szép házasságban éltek.

2009. okt. 14. 18:18
Nálunk is kb 1-2 hónap volt, mikor elvitt a szüleihez, akkor még együtt is laktak. Viszont az elsőrandi után már tudtak rólam, mert a húga még üzent is nekem:))
25. pemete
2009. okt. 14. 18:10
Mégaznap este nála kötöttünk ki, amikor öszejöttünk. Másnap megismerkedtem az anuykájával is.
24. naiv
2009. okt. 14. 17:50
1hét után vitt haza 1éve és 2hónapja találkoztunk 2hónapja pedig a felesége vagyok
2009. okt. 14. 17:48

azt hiszem 2 hónap után..már nem nagyon emlékszem, úgyhogy nem lehetett vmi lényeges számomra.

:)

22. petka
2009. okt. 14. 17:44
engem meg nem vitt haza egyszer sem, de nem is szamit
2009. okt. 14. 17:42
Szerintem ez attól is függ, hogy mennyi idős vagy, ill., hogy mennyira vagy független a szüleidtől.
2009. okt. 14. 17:32
Mi neten ismerkedtünk meg(nem társkereső!!!). Fél évig msneztünk, majd az első tali estéjén nála landolltam:) Másnap reggel megismertem a szüleit, estére pedig átcuccoltam a holmim. Ennek már több, mint 2 éve...és ha akarna se tudna kirakni:D
2009. okt. 14. 17:31
Jah, ok a kérdést félreértettem....:P Én az első randin hazamentem vele...és nála aludtam. :P Igaz, már ismertük egymást előtte...de az volt az első "Randi" :)
2009. okt. 14. 17:30
Körülbelül 4 hónap után....Nekem fontos volt, hogy megismerje a szüleimet, illetve hogy a szüleim is őt. :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook