Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kit mennyi idő után vitt haza a barátja? És mennyire fontos ez? fórum

Kit mennyi idő után vitt haza a barátja? És mennyire fontos ez? (beszélgetős fórum)


1 2 3
77. nalkahaj (válaszként erre: 76. - 656f03db60)
2009. okt. 28. 18:56

igen, ez sztem is ciki, és ha visszaolvasod sztem látszik, h nem én voltam aki a másik naplójával meg adatlapjával vergődött...

érdekes módon én meg tudok lenni az összes fórumban anélkül, h turkálnék mások adatlapján/naplójában elvégre a napló 1 személyes dolog, ha megkér rá vki, h nézzek bele, akkor ok, de kérés nélkül nem teszem...

egy fórum meg amúgy is a beszélgetésről, véleménycseréről szól, nem arról, h beléünk és elkezdünk mindenkit helyből kifikázni... :S

engem sajnos vagy nem sajnos az ilyenek felhúznak, és muszáj megmondanom a véleményemet. (sztem eddig sem bántottam senkit ezen a fórumon sem; eztán sem szeretnék, de megvédem magam, mert nm bírom ha ok nélkül fikáznak, meg bunkóznak) üdv.

76. 656f03db60 (válaszként erre: 71. - Nalkahaj)
2009. okt. 28. 17:09
Szerintem ciki, ha valaki csak úgy tud beszólni a másiknak, hogy rögtön az adatlapján, a naplójában, hozzászólásaiban kell kutakodnia. :) Én sem szeretem az ilyet. Azt is elhiszem, hogy gyakran egy-egy vélemény után kíváncsiak vagyunk egy fórumozóra, de egy naplónak egyáltalán nincs köze a topikhoz. Üdv. K
2009. okt. 27. 20:00

És hogy visszatérjünk az eredeti témához nekem szerencsém volt, mert még mielőtt összejöttünk volna, én már voltam náluk1 fellépés előtt kocsit mosni, miután ő szakadó esőben hazavitt 1x;így volt szerencsém megismerkedni az egész családdal még mielőtt bármi is lett volna... azóta meg már ott tartunk, h együtt lakunk, és a szülei saját gyerekükként tekintenek rám.

Bár az előző barátom szüleivel koránt sem volt ilyen rózsás a helyzet, hiába voltunk együtt cca. 2 évet, és hiába segítettem ott ahol tudtam; akkor sem lettem volna jó nekik; mert elvettem szegény tanár szülők egyszem pici fiát, pfujj... nah ott aztán takaríthattam, meg mosogathattam utánuk egyáltalán nem zavarta őket, h még 1 árva poharat se én mosatlanítottam, de persze 1x előfordult, h anyuka épp mosogat, és oda mertem vinni 1 egész poharat... úgy nézett rám mintha legalább embert öltem volna:S Csak az ilyenek nem veszik észre, h pokollá teszik a gyerekük, meg a barátja/barátnője életét is.

2009. okt. 27. 19:50
nyugi, megtörtént; a napló 1 bejegyzés híján törölve; az az 1 pedig emlékeztető
73. 263d7f38d1 (válaszként erre: 71. - Nalkahaj)
2009. okt. 27. 19:30
Itt a naplók minden bejelentkezett felhasználó számára nyitottakká válnak. Ha nem szeretnéd hogy vadidegenek kotorásszanak és olvassanak a naplódban akkor nem ide kell írni, ennyi.
72. Sookie
2009. okt. 27. 10:29
Kb 2 hét együttjárás után mutatott be otthon.
71. nalkahaj (válaszként erre: 69. - Gagababi)
2009. okt. 27. 00:52

Elnézést mindenkitől, de kissé felhúzott 'Limetta' azzal, hogy jön és kezdésből kifikáz mindenkit" Normálisan is lehet írni 1 fórumra, de az ilyet én nem bírom, meg uram bocsá, de én nem kutakodok vadidegenek naplójában, mint ahogy az övében sem, mert ahhoz meg megint semmi közöm...

Viszont arra allergiás vagyok, ha ismeretlenül bírálnak, meg ítélkeznek felettem vagy más normális fórumozók felett.

70. nalkahaj (válaszként erre: 63. - Limetta)
2009. okt. 27. 00:44
Hát sajnos el kell hogy szomorítsalak, nem vagyok a szeretők védőszentje, sem sztár; talán vissza kellett volna olvasnod az egész fórumot! Mellékesen pofája a lónak van, de mind1;és nincs mit szégyellnem én sem vagyok tökéletes, és megcsináltam a magam húzásait az életben, de legalább vállalom is, nem szépítek; a naplómat meg más miatt töröltem, amihez meg megintcsak semmi közöd! Adios.
69. Gagababi (válaszként erre: 68. - 656f03db60)
2009. okt. 26. 18:20

Igen, igaz lehet.

De hogy valakik személyesen sértegetik egymást, úgy, hogy voltaképpen csak napló bejegyzésekből ismeri a másikat, ez kicsit gáz.

2009. okt. 26. 12:45
Úgy érzem bizonyos hozzászólásokban sokan nem értik meg a másik mondanivalóját. S hogy valahol mindenkinek igaza van.
67. 656f03db60 (válaszként erre: 65. - Naiv)
2009. okt. 26. 12:42

Egyik páciens a másiknak:

- Az orvosom azt mondta, hogy paranoiás vagyok.

- Igen? Ezt így kijelentette előtted?

- Hát, igazából nem mondta, de ezt gondolta. . .


:)))

66. Hoxa (válaszként erre: 65. - Naiv)
2009. okt. 26. 10:41

A többszöri másolást egy program figyeli, automatikusan cselekszik.

Téged nem ismerlek és nem is szeretnélek megismerni.

Ott avatkozom be, amiről tudok.

Van az a mondás: "Néma gyereknek anyja sem érti a szavát." Amiről senki sem szól, ott hiába várjátok a segítségemet. Nem tudok mindent elolvasni és minden fórumban ott lenni.

65. naiv
2009. okt. 26. 10:18

én még azon csodálkozom,h a hoxa mért nem szólt közbe??Engemet is lehordtak igaz másrol volt szó és közbeszólt valamelyik nap pedig két helyre akartam irni ugyanazt kitiltott mi ez??Pofára megy??Szeretném látni már azt az emberkét aki a hoxát alapitotta mert ugy érzem ismer engem és pont kiszurásbol csinálja ezt!!

ELNÉZÉST ,H IDE IRTAM DE KICSIT BEGURULTAM!!!!

64. reni79
2009. okt. 26. 09:12
kb.3 hónap
63. Limetta (válaszként erre: 60. - Nalkahaj)
2009. okt. 26. 09:08
Jaj, de okos valaki. El is hiszem, hogy törölted a naplód nagy részét, én is szégyellném a pofám a helyedben. Én nem bunkóztam, csak leírtam a véleményem. Viszont sztár sem akartam lenni, de te úgy látszik igen, hát hadd adjam a megtisztelő címet, te vagy a szeretők védőszentje :)))) De nem magyarázok neked, felesleges... úgysem jut el az agyadig. Ne fáradj a válasszal, kivettem a pipát a fórumból... pá-pá!
2009. okt. 26. 09:03

Brin 33-as hozzászólásával teljesen egyetértek.

Igen, tényleg nincs tökéletes ember, de szerintem az, aki alapból nem megy bele egy ilyen helyzetbe, már sokkal jobb (ember). Ha pedig nem tudott arról, hogy a pasinak van már valakije, akkor is szerintem legyen annyira tisztességes, hogy kilép a kapcsolatból. Igen, ismeretlenül is. Mert ja, persze, neked miért kellene rendesnek lenned az 'asszonnyal', hiszen nem ismeritek egymást, s neked meg a pasinak tök kényelmes a helyzet, attól még a feleségnek a szíve szakad meg, ha kiderül a dolog. Tény, hogy a feleség is hibás szokott lenni ilyenkor, de szerintem ő a legkisebb mértékben. Legalábbis általánosságban. Mert a fickó egy gyáva pöcs, aki nem képes leülni a seggére, és megbeszélni az asszonnyal a gondjaikat. Más csajokat meg hülyít közben a pasi. Én azért mondanám azt, hogy lépj ki ebből a kapcsolatból, mert biztosan találni fogsz magadnak egy pasit, akivel nem ilyen a kapcsolat. Viszont lehet, hogy egyszer te leszel az, akit megcsalnak. Akkor mit gondolnál, hogy jó lett volna, ha a harmadik fél eltűnik a kapcsolatból?!

Ki tudja, az is lehet, hogy az asszony semmit sem sejt, mert a pasit hajtja a vére, de otthon meg teszi a szépet. Nem mindig a nőben kell keresni a hibát. A szerető szerepe pedig egyszerűen szánalmas. (Itt is arra gondolok, aki a helyzettel teljesen tisztában van, és nem tesz semmit)Mindenki vissza kapja az élettől azt, amit adott. Bármikor lehet az ember fordított helyzetben. Csodálom, hogy ilyenkor nincs bűntudata az illetőnek.

2009. okt. 26. 08:21
Kicsivel több, mint 2,5 hónap.
60. nalkahaj (válaszként erre: 59. - Limetta)
2009. okt. 25. 22:06
ha bepofátlankodsz 1 fórumra osztani az eszet, meg kifikázni az embereket ne csodálkozz, ha nem leszel sztár! Egyébként meg a jó édes nénikéd a korlátolt ismeretlenül! Tanulj meg egyértelműen fogalmazni, meg menj máshova vergődni! a naplómhoz meg aztán bőven semmi közöd, amúgy meg kb 90%-a ki lett törölve más hasonlóan értelmiségi miatt, mint te! Mellékesen nem tudom feltűnt-e, h nem bunkózni járnak az emberek erre a fórumra... a faragatlanságodat meg ne itt éld ki! Köszi
59. Limetta (válaszként erre: 57. - Nalkahaj)
2009. okt. 25. 11:50

Hozzád senki nem szólt! S mivel te sem ismersz engem, ezért neked se kéne bírálnod! S ha nem lennél ennyire korlátolt, akkor felfognád a dolog lényegét. Lassan olvasd, hogy te is megértsd: az az IDIÓTA, aki miután kiderül, hogy a pasasnak van valakije, azután is benne van a dologban.


Cö...bár a naplódból látom már miért vagy ilyen kis megértő. Na szevasz.

2009. okt. 24. 19:21
Nekem volt egy furcsa kapcsolatom. 4 hónapig voltunk együtt de még csak szóba sem hozta, hogy bemutatna a szüleinek. Én még csak 16 voltam és az én szüleim azt mondták ha komolyabb lesz bemuttahatom de előbb ő vigyen haza. De neki eszébe sem jutott vagy nem tudom...
57. nalkahaj (válaszként erre: 54. - Limetta)
2009. okt. 24. 18:39
Már bocs, de pl az én esetemben senki nem tudta a környezetemből, h van élettársa, mivel akkor tájt került be az ismerősi körbe... ettől most én lennék idióta?! gondolkodj kicsit légyszíves, mielőtt össze-vissza bírálsz másokat!!! Amúgy meg pont az az idióta aki hülyeségeket irkál alaptalanul! Ezért lehet nemtetszést nyilvánítani, lesz*rom; előbb inkább gondolkodj el azon kit milyen alapon bírálsz!!! Amúgy meg el kell, hogy szomorítsalak: te sem vagy tökéletes!!!
56. Limetta (válaszként erre: 55. - A6d5a14c21)
2009. okt. 23. 18:05
Azt nem értem, hogy te miért nem adsz magadnak esélyt a NORMÁLIS boldogságra???!!! Nekem ne mondd, h olyan nagyon jó, hogy nem hozzád megy haza, nem válik el a kedvedért... Meg, őszintén szólva, vhogy nem tudnék egy ilyen pasiban bízni, mint a te "párod"... Lehet te is át fogod érezni azt, h egy másik nő úgy gondolja, mit törődjön a te érzéseiddel, boldogságoddal, hisz ő nem a Máltai Szeretetszolgálat...
55. a6d5a14c21 (válaszként erre: 54. - Limetta)
2009. okt. 23. 17:36

Ha azért is van szeretői státuszban valaki,mert azt gondolja,hogy másnak nem kéne akkor mi van?Mondjon le arról a boldogságról is,amit egy e fajta kapcsolat adhat,legyen magányos,azért,hogy más boldog legyen akit nem is ismer?Nem a Máltai szeretet szolgálat az élet.

Mindenki a saját boldogsága kovácsa,a feleség is,aki hagyja,hogy megcsalják...

54. Limetta (válaszként erre: 48. - A6d5a14c21)
2009. okt. 23. 16:48

Akárki, akármit mond, igenis undorító a szeretői státusz. Nálam egyszer volt egy olyan, hogy egy jóképű pasi kikezdett velem, tetszett nekem is, de szépen utánaérdeklődtem előbb, és kiderült, h van élettársa. S ennyi is volt, innentől számomra vége, nem foglalkoztam vele többet.

Az meg, ha később tudja meg, h felesége, barátnője vagy élettársa van a pasinak, akkor meg megintcsak egy idióta, mert hazudott neki a pasas és nem mondta el neki, h mi a hézag.


Vagy csak annyira elkesedett , h úgy gondolja másnak nem kéne?! Azért nem lép ki egy ilyen kapcsolatból? Bár lehet, h ez így is van...

53. nalkahaj (válaszként erre: 52. - Gagababi)
2009. okt. 22. 23:35
nah ez az... az én szüleim pl 1 éves koromban váltak el, mert anyám legjobb barátnője összejött apámmal, mert neki meghalt a férje 1-2 évvel korábban, utána nem volt pasija, és úgy gondolta, h anyám meg nem gyanakodna rá, stb.. aztán meg persze kiderült, és persze természetesen még neki állt feljebb...
52. Gagababi (válaszként erre: 51. - Nalkahaj)
2009. okt. 22. 14:56
Ezektől a nőtípusoktól nem lehet lojalitást várni. Saját magukhoz nem azok, akkor miért lennének mással azok? Ismerek olyat, aki esküvő előtt 1 hónappal próbált meg a pár közé furakodni, csak azért mert a menyasszonyon látta, hogy megingott egy kicsit. Undorító dolognak tartom.
51. nalkahaj (válaszként erre: 49. - Gagababi)
2009. okt. 21. 22:58
persze pont emiatt a női gátlástalanság miatt írtam, h loyálisabbnak kéne lenni, mert azért mindennek van 1 határa...
50. nalkahaj (válaszként erre: 48. - A6d5a14c21)
2009. okt. 21. 22:55

igen, de mondjuk belegondolhatna, h neki milyen megalázó lenne, ha megcsalnák, mert akkor aztán a szeretők vannak a legjobban felháborodva, ha valaki őket meg meri csalni (mert ez is olyan, h mindig másvalakivel történik, aztán ciki, ha pont az illető lesz épp a másvalaki) legalábbis nekem ez a tapasztalatom... ők az elsők akik totálisan felháborodnak, h mit képzel az a "szemét állat" h meg merte csalni őket.. bezzeg az, h ők csalják a másikat mint a szél, az nem számít...

nah de mid1, ez csak az én kis magánvéleményem, és meglátásom, közel sem azt jelenti, h másoknak is kötelező lenne így gondolkodnia, de sztem tényleg jelentősen 1xűsödne a helyzet, ha az eberek általában loyálisak lennének 1mással, és nem minden a pénzről, meg mindenki átveréséről szólna önös érdekekből... miért nem lehet rendesen élni?

2009. okt. 21. 21:49

Szerintem nem kell lojálisnak lenni egy ismeretlen nő iránt, de ha mondjuk olyan esetről van szó, ahol a férj a feleségét és a szeretőjét is hülyíti, akkor azért elgondolkodtató a dolog. Sem megcsalt, sem szerető nem voltam még, saját tapasztalatom nincs. Viszont találkoztam már megkeseredett,egyedülálló,30on túli nőkkel, akiknek nincsenek gátlásaik.

Azt gondolom, hogy vannak undorító pasik, de nők sokkal gátlástalanabbak, főleg amikor önként és dalolva mászik rá egy pasasra. Mindegy nekik az is, hogy nős, és boldog házasságban él.

Akinek nem inge, ne hordja.

48. a6d5a14c21 (válaszként erre: 47. - Nalkahaj)
2009. okt. 21. 17:41
Nem minden nő űz ebből sportot,aki szerető.A másik,hogy miért is kéne lojálisnak lenni valakihez akit nem is ismer??Mert azért az esetek nagy részében nem ismeri a szerető a feleséget...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook