Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha megbeszél valakivel találkozót a hétvégére, de utána hívja egy fontosabb személy, miért hazudik az első személynek? fórum

Ha megbeszél valakivel találkozót a hétvégére, de utána hívja egy fontosabb személy, miért hazudik az első személynek? (beszélgetős fórum)


23. Érdekes73 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 00:04
Engedd el. Eddig se hiányoztál neki...
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Michelle.r)
2021. ápr. 19. 00:00
Igen, mert nem mindig annyira egyértelmű tudod? De már a minta kezd kivehető lenni. Úgyhogy kész végeztem vele.
21. michelle.r (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 18. 23:21
Ezt komolyan meg lehet veled hatszor csinálni?
2021. ápr. 18. 20:14
Remélem most megtanultam én is hogy az ilyen személyt ki kell iktatni az életünkből.pedig semmi màst nem akarok csak egy jót sportolni és miért van az lebeszéljük egy héttel elötte és inkàbb elmegy azzal a bizonyos harmadik személlyel engem meg kamu indokkal lemond.pedig megmondtam az sem zavar ha van vmi köztük sőt mehetünk hàrmasba is edzeni-nem tudom mi köti hozzà ami ilyen nagy titok ami miatt hazudni kell.
19. 181f0a3728 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 18. 20:09

Nekem is van ilyen ismerősöm csak mindig jó a radarom és lebukik.többször eljàtsza hogy megbeszéljük megyünk sportolni aztàn kamu indokkal lemondja pl.favàgàs :D aztàn làtom a stravan hogy egy a térképük azaz az útvonal az indulàsi idő..aztàn ràkérdezek többször és hazudik majd befotozva elküldtem a bizonyítékot.És úgy hogy nem vagyunk eggyütt màr nem tartozik beszàmolóval csak ne nézzen hülyének hogy otthon ülök készenlétbe és lemond ilyen olyan indokkal :( többször megigérte nem hazudik mégis megteszi.akkor nem beszélünk egy két hónapig..de ő keresett mindig..néha azt gondolom csak lehúzni kihasznàlni akar (pl.adtam tv t mikor az övé tönkrement).De személyesen kedves normàlis sose gondolnàm hogy igy hazudik.vagyis csak ezzel az egy személlyel kapcsolatban..jobb ha az ember kiiktatja az ilyet az életéből..de sportolni meg jó vele hisz egyedül az erdő veszélyes ha baleset van meg se talàlnànak stb.


Küldtem neki egy idézetet:

Imàdom hallgatni a hazugsàgokat,amikor tisztàba vagyok az igazsàggal.

18. Amaunet (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 18. 19:55

Ha már nem először teszi meg veled, akkor miért ragaszkodsz ehhez az emberhez? Mire számítasz, mit remélsz?

Neten ismerkedők szokták ezt művelni, akik valótlan dolgokat állítottak magukról nem vállalják a személyes találkozást, csak ábrándoznak arról, hogy milyen lenne, HA.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - 9b10f3d7ff)
2021. ápr. 18. 15:39
Nem láttam de gondolom valamelyik más cimborája hívta el pénteken vagy szombat reggel. Mert nagyon hasonlóak a helyzetek. Nem napokkal azelőtt szól hanem mindig találka napján mondja le. Ilyen csak akkor van ha más ember hívja mert hétvégén ritka, hogy annyi minden közbejöjjön.
16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 18. 14:51
Ne haragudj, szánalmasabb aki elviseli, hogy 101szer átverik. Vár hónapokat, éveket. Észre kellene venni, hogy nem ilyen lovat akar, amilyen én vagyok.
15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 18. 14:47

Tegnap 18 órakor lett a vsillárral probléma. Valami vezeték ért össze. Büdös volt, ha áramtalanítás után is égett volna, tuti várom én is a villanyszerelőt, jobb, mint a tűzoltóra várni.


Egyébként láttad, hogy a náladnál fontosabb emberrel találkozott?

14. Miss Angel (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 18. 14:19
nem írtam az előző hozzászólásba,de velem 1x csinálná meg ezt úgy,hogy tudnám,más miatt mondta le velem a programot,ejteném,úgy venném,én csak akkor"kellek",ha épp nincs más,akkor menjen a masikkal.
13. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 18. 14:10
Mi az, hogy fontosabb személy? Ha megbeszélek valakivel valamit, utána a pápa is hívhat, megmondom, hogy már van programom. Senki miatt nem mondok le egy már megbeszélt dolgot, csak olyan esetben, ha például valaki szívrohamot kap és be kell vinni a kórházba, mert ez fontosabb lehet. Akinek annyit sem érsz, hogy őszintén megmondja neked, hogy inkább mást csinál mintsem veled találkozzon, azt engedd el.
12. vivo44 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 18. 14:06

Így teljesen más!

Igazad is van ez esetben!

Felejtős, ha nem ez az első alkalom, hanem csak szórakozik.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Vivo44)
2021. ápr. 18. 14:03
Már többször lemondta. Mindig úgy voltam adok még neki egy esélyt, főleg mert mindig hív aztán és játssza a barátságost meg mindig mondja jó lenne ide menni meg oda menni, hogy a szabadságán majd ide kell mennünk meg oda. De az esetek többségében semmi nem lesz a dologból mert utolsó pillanatban gondolom mindig hívja valaki engem meg valamiért nem akar beavatni más ismeretségeibe. Az ilyen a legaljasabb embertípus mert egyfelől jópofizik másrészt meg semmibe sem vesz meg betegesen hazudozik. Persze kölcsön kérni nagy összegeket nem szégyell (tudja van megtakarításom), még jó, hogy sosem adtam, viszont nem látnám többé a pénzt.
10. vivo44 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 18. 13:53

Lehet igazad van!

Nem vagyunk egyformák.

Én nem venném zokon és ebben a helyzetben számomra hihető is a dolog.

Keresnék egy mihamarabbi lehetőséget egy újabb talira.

Ha akkor is lemondja "szerelő" kifogással, akkor valóban felejtős.

De te tudod!

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - New(l))
2021. ápr. 18. 13:49
Rosszul esne de legalább egyértelmű lenne és ki tudnám iktatni az életemből. Mondjuk így is az lesz csak így több idő mire kiismered az illetőt.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Miss Angel)
2021. ápr. 18. 13:47
Szerintem ha megmondja az igazat először akkor hamar le lehet zárni az ismertséget. De ha 6-szor megcsinálja ugyanazt a húzást akkor beletelik néhány hónapba/évbe mire elhatározod magad, hogy kiiktasd az illetőt az életedből. Ráadásul ha jól emlékszem már volt szombat esti villanyszerelős sztori, csak gondolom annyit hazudok össze-vissza, hogy nem is tartja számon mit hazudott már nekem ezelőtt és lebuktatja magát. Szánalom, hogy vannak ilyen emberek.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Vivo44)
2021. ápr. 18. 13:45
Igen de nem szombat este 7-kor. Talán hétköznap még megesik. De hatalmas tiszteletlenség ilyen sztorival lemondani mert ráadásul totál idiótának nézed a másikat amellett, hogy semmibe veszed és lemondod a találkozót.
6. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 18. 13:35

Én bár nem szuoktam kamuzni, de nálunk 3 hete 19:00-kor ért ide a mosógép szerelő, így a vendégeink előtt nem volt kellemes helyzet, hogy több száz kilométerről a vendégek helyett a szerelővel voltam elfoglalva. Ha korábban tudom én is lemondtam volna a szerelőre hivatkozva.

Semmi nem lehetetlen, az élet produkál furcsságokat.

5. Miss Angel (válaszként erre: 4. - New(l))
2021. ápr. 18. 13:19
teljesen egyetértek.Tök mindegy,megmondja az igazat v nem,csúf dolog ilyet csinálni.
2021. ápr. 18. 13:17
Nem szép, hogy más miatt lemondta a talit veled, de most őszintén, ha az igazat mondja, akkor kevésbé esne rosszul?
2021. ápr. 18. 13:13
De nyilván nem akar senki egy ilyen emberrel barátkozni, így ha elmondaná simán véget lehetne vetni az egésznek. Mert ki akar olyan barátságban lenni amelyben nem elég fontos?
2021. ápr. 18. 13:10
Nem akar fájdalmat okozni vagy kerüli a konfliktust.
2021. ápr. 18. 13:08

Miért nincs gerinc benned megmondani, hogy közbejött valami egy fontosabb személlyel, miért kell kitalálni hihetetlen sztorikat, hogy villanyszerelő jön szombat este 6-kor meg hasonló rémségek?


Ezt a kérdést nyilván csak azoknak intézem akik hazudni szoktak ilyen esetben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook