Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kiszolgáltatottság érzése fórum

Kiszolgáltatottság érzése (beszélgetős fórum)


2011. jún. 7. 14:35
Igen általában a nagyobbik kutya ugat! A munkavállaló pedig mehet ahova gondolják többen. Az a baj, hogy a munkaadók - tisztelet a kivételnek - visszaélnek azzal, hogy nagy a munkanélküliség. Ezen címszó alatt bármit megtehetnek a munkavállalóval. Csak éppen pofára esnek, amikor a munkavállaló esetleg kinyitja a száját.
2011. jún. 7. 11:09
Én szexuális zaklatás miatti feljelentésről tudok-hiába a csajnak volt igaza,mégis olyan helyzetet teremtettek,hogy neki kellett elmenni...
7. e417245f24 (válaszként erre: 1. - B6c82a1307)
2011. jún. 7. 11:07

Az egészségügyi dolgozóknak tuti rámegy az egészségük,mert évtizedekig érintkeznek a vegyszerekkel,emelgetnek,éjszakáznak,lelkileg sem könnyű-és ehhez adódhat még hülye főnök,pénz meg nuku.

Nem csoda,hogy sok a pálya elhagyó.

2011. jún. 6. 12:44
Én igazából azért akartam ezt indítani,hogy megtudjam: másokkal is történhetnek igazságtalanságok a munkahelyén. Magyar illetőségű cégnél dolgoztatok? Tettetek-e valamit annak érdekében, hogy változzon a helyzet? Értem ez alatt, van-e köztetek valaki, aki magasabb szervhez fordult?
2011. jún. 6. 10:08
Nekem is volt egyszer egy ilyen munkahelyem, szerencsére csak egy hónapig dolgoztam ott, de már az első héten odáig jutottam, hogy csak a pénz motivált, hogy bemenjek dolgozni. Folyamatosan beteg voltam, pedig alapjába véve nem vagyok egy beteges típus. Náthás voltam, kiütések jöttek ki rajtam... És miután már nem dolgoztam ott, semmi bajom nem volt.
4. Panka78 (válaszként erre: 2. - Panka78)
2011. jún. 6. 10:07
Húúú, de durva, hogy "ly-vel" írtam. Bocsánat:)
2011. jún. 6. 10:07
Szerintem ez nagyon általános, valós probléma. sajnos.
2011. jún. 6. 10:07

Nem csak a munkályára mehet rá, de pl. egy rossz kapcsolatra, házasságra is.

Ezek sajnos létező gondok, és nem csak Nálad!

2011. jún. 6. 10:01
Arra gondoltam, feldobok egy témát, melyben biztosan sokan járunk. Én hála Istennek már nem, de nem sokkal ezelőtt még csomókban hullott a hajam és az egészségi állapotom sem volt jó (se). Mindez egy rossz munkahelytől! Az én esetemben az állítólagos főnököm miatt, akiről kiderült, nem is az, csak annak képzeli magát. Kíváncsi lennék rá, hogy a ami világban, amikor annyi cégtulajdonos visszaél a helyzetével, jól gondolom-e és tényleg akad még rajtam kívül olyan, akinek esetleg rámegy az egészsége a munkájára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook