Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te kiszolgálod a férjedet? fórum

Te kiszolgálod a férjedet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. nov. 3. 08:53
o szolgal ki engem.ennyi kedvessegben,szeretetbem meg soha egy pasi mellett sem volt reszem,mint jelennlegi olasz parom mellett.eddig mindig en szolgaltam ki a parjaimat.
118. spinneli (válaszként erre: 112. - Mr.az)
2011. máj. 1. 18:03

Én nem írtam, hogy őskövület lennél, vagy ha annak is titulálják a te elvárásaidat, tök mindegy, mert az a lényeg, hogy nejeddel hogy gondoljátok ezt.

Mint már írtam korábban szerintem az a lényeges, hogy párok megfelelően kommunikálják azt le, hogy mit várnak a másiktől.

Sok olyan ffi és nő van akik a klasszikus felállásában tudják elképzelni az életüket, ameddig ezek a határok tiszták egymás között, szerintem nincs gond.

Nem hinném, hogy bárki akinek egy csepp esze van, bántaná ezeket az értékeket valló férfiakat, vagy nőket, szóval ha ezeket a szokásos téves elképzeléseidet akarod ideventillálgatni, mint amint teszed évek óta-megint rossz helyen keresgélsz.

2011. máj. 1. 17:46
Hát muszáj........................
2011. máj. 1. 14:43

Én is szívesen kiszolgálom, ha úgy alakul. Szereti és örül neki amikor egy "szimpla" vacsi is gyertyafényes.

Az én munkaidőm sokkal hosszabb mint az övé, én nem kértem a házimunkára, ő magától jutott arra a következtetésre, hogy ha megcsinálja akkor több időt tudunk együtt tölteni.

Ettől függetlenül például portörlőhöz, vasalóhoz (minden nap ingben jár) csak végszükség esetén nyúlna, de jól van ez így. Nekem sem kell a törpékre tervezett porszívóval küzdenem.

Főzni általában én főzök (kivéve amit sokkal jobban csinál mint én).

Mosogatni az mosogat aki előbb ráveszi magát (egyikünk sem szereti).

+ Az én férjem is higiénikusan intézi a kishelyiséges dolgait. Talán azért is, mert ott is szokott takarítani és tudja, hogy mivel jár.

2011. máj. 1. 13:06
En nagyon szivesen kiszolgalom a ferjemet, ezalatt ertem, hogy pl.megteritek, szepen, stilusosan eleteszem az ebedet, vacsit, de nagyon szeretem is csinalni, nekem a fozes olyan, mint masnak a muveszet. :-) De olyanokbol soha nem csinalunk problemat, hogy ki vegye ki a hutobol az innivalot, sokszor a ferjem kesziti a teat/kapucsinot nekem is, egyszeru kajakat is osszedob, ha nekem nincs idom/erom megcsinalni; pl.a sultkrumpli es valami gyorsan, sutoben megsutheto husi a specialitasa. Regebben volt par honap, amikor nekem nem volt munkam es akkor hozzaszoktam, hogy az egvilagon minden hazimunkat en csinalok, mert hogy is nezne ki, hogy a parom dolgozik, aztan hazajon hulla faradtan es alljon neki a mosogatasnak?! - szoval, ekkor annyira hozzaszoktam, hogy mindent en csinalok (kiveve a funyirast), hogy amiota megint dolgozom munkahelyen, azota sem zavar, hogy en csinalom a hazimunka 95 %-at. De ez engem nem zavar es talan azert sem, mert nincs koztunk az a feszultseg, hogy tudom, hogy a parom elvarja. Nem varja el, o is besegit ebben-abban es ertekeli a munkamat, megdicser es ez nagyon jol esik. :-) Aprobetuskent megjegyzem, hogy egy picit az is benne van a dologban, hogy en egy kicsit maximalista vagyok es nem szeretem, ha vmi csak felig van megcsinalva, vagy nem eleg alaposan (porszivozas - csak ahol a "pap tancol" vagy mosogatas...) es ezert is inkabb en csinalom, hogy ne legyen gond belole... egyebkent emiatt soha nem volt meg veszekedes, nem is szoltam neki, ha valami nem lett "normalisan" letakaritva, csak ez igy valahogy egyszerubb nekem. Nalunk meg egyebkent nincsenek gyerkocok es a hazunk sem tul nagy, de ha egyszer elkezdjuk a csaladbovitest, akkor lehet, hogy kell majd csinalnunk egy jo beosztast a hazimunka megosztasat illetoen es akkor majd meg kell tanulnom, hogy ne legyek olyan finnyas... :-)
114. mr.az (válaszként erre: 101. - 04e95f637a)
2011. febr. 8. 22:58

Szerintem ez nem az a téma ahol annyira szélsőségesen kellene fogalmazni hogy büntetést kapj:) Szép a magyar nyelv és változatos:)

Egyszóval ugy tudnám összegezni TÖRŐDÉS azzal az emberrel akivel együtt élsz. Akit szeretsz és ha mindketten elfáradtok egy nehéz nap után akkor TE vagy az aki segítessz neki azzal hogy eléteszed azt amire vágyik. BÁRMIT. Mert SZERETED és ÖRÖMET okoz hogy tehetsz érte valamit.

Ennyi!!!


Talán a kislány rájött már hogy mekkora érzéketlenségről tett tanúbizonyságot. Talán.

Amivel nálam kivágta a biztosítékot az a szokásos,tipikus női frusztrálság,kisebbrendűségi érzés,az apja aki vszínűleg ffi, kért valamit.

Mi van ha az anyja kéri meg valamire?

Az nektek nem fáj?

113. mr.az (válaszként erre: 86. - Cbc194424a)
2011. febr. 8. 22:46

Hát ez gáz,amit a 93-asban írtál csak tetézi a gondjaidat. Vedd már észre magad, egy önkiszolgáló gyorsétteremben éled az életed! Ahol mindenki vaszi a MAGA tálcáját,elveszi a MAGA kávéját,szendvicsét és leül egy asztalhoz,ahol egy másik magányos ember eszik. ÉRTED?

Bocs,de nálunk a mosás sem igy megy,kommunikálunk,ki mit szeretne kimosni,van-e más is amit hozzá lehet tenni? Színeset vagy fehéret kellene előbb? Érted,mi megbeszéljük!!! Nincsenek önálló partizán akciók,megbeszéljük a dolgokat.

Vszínű hogy beolvasol még ide,nem hiszem hogy miattam regeltél le,nem bántottalak. Gondold át a dolgokat,még fiatal vagy,nem késő ,bár a 93-as beírásod alapján ahol tsz-ot használsz,nem sokáig bírja veled egy pasi,még nem késő váltani,magad elől nem bújhatsz el!

112. mr.az (válaszként erre: 89. - Spinneli)
2011. febr. 6. 09:37

:))akkor megkaptam töled is "mert más már a társadalmi berendezkedés", ezek szerint egy öskövület vagyok aki még mindig a középkorben él:) bär az is lehet intelligens:))

Tényleg szeretném tudni mi az elväräs!

DE ha nincs intelligens férfi akkor a pärja sem létezik,olyan sincs hogy intelligens nö! Vagy van?

Mondjuk az a valaki biztos az aki mär a hsz-e elsö mondatäba beteszi a "bunko" meghatärozäst,nem? :)

111. 81b47641f4 (válaszként erre: 106. - 04e95f637a)
2011. febr. 6. 00:26

Viszont favágásban király vagyok.


Emlékszem, amikor beköltöztünk, Ő napi 14-16 órát dolgozott, én meg itthon voltam a gyerekkel. Ha akart volna sem tudott volna begyújtani a kazánba, vagy éppen fát vágni gyújtósnak. Ezt akkor megtanultam.


Na fát vágnom már sok éve nem kellett, de a tüzet én csiholom itthon minden nap. Abban én vagyok a profi, akár a kazánba, akár a kandallóba.

Viszont takarításban messze leköröz, sokkal alaposabb mint én. DDDDDDDDDDDDDDDDD

2011. febr. 6. 00:21

Nem értem a kérdést?

Talán késő van, vagy rossz a kérdés...

2011. febr. 6. 00:17

Nálunk újabban én vagyok, aki ki van szolgálva. :)

A férjem sokat segít a házimunkában, ha kell mosogat, ha kell takarít. A porszívózást pl. csak Ő csinálja, én már időtlen idők óta nem porszívóztam. Ennek praktikus oka van: Ő többet van itthon, jobban belefér az idejébe. Amíg munkanélküli voltam, addig enyém volt az itthoni munka java, hiszen reggeltől-estig más dolgom sem volt. Nálunk ez oda-vissza működik, nemcsak a munkamegosztást illetően, hanem minden téren. Nem esik nehezemre kimerni Neki az ételt, vagy odavinni egy pohár italt, ahogy Ő is szó nélkül megcsinálja a fürdővizem, stb. Szerintem ez így természetes, nálunk működik.

2011. febr. 6. 00:11
az en sogorom pl nem tudja, hogy nez ki:D
107. Seven of Nine (válaszként erre: 106. - 04e95f637a)
2011. febr. 6. 00:10
akkor Te tudod ,hogy hogy nez ki a villaskulcs:)
106. 04e95f637a (válaszként erre: 104. - 81b47641f4)
2011. febr. 6. 00:09

Jó neked :)

Mindig én nyírom a füvet :)

nah jó,mert nem élek pasival,nekem kell megcsinálnom :S fújj de utálok füvet nyírniiii!

bezzeg,ha szerel valamit,a szerszámokat velem adatja,mert nem talál semmit :)

105. Seven of Nine (válaszként erre: 104. - 81b47641f4)
2011. febr. 6. 00:06
a szomszedasszonyoknak sosincs mas dolga, mint azzal foglalkozni,hogy leszoljak a korolottuk levoket:)
104. 81b47641f4 (válaszként erre: 68. - Alidamolnar)
2011. febr. 6. 00:03

Hát havat már lapátoltam (kellet, hogy el tudjunk reggel indulni), az udvart is szívesen takarítom. Viszont már megjegyezték a szomszédasszonyaim, hogy soha nem nyírok füvet. A fűnyírót még életemben nem kapcsoltam be. Nekik ez furcsa, mert itt ez a nők dolga.

Viszont azon is elszörnyülködnek, hogy pl a férjem porszívózik, vagy esetleg fél napra felpakolja a gyereket és elvonul velük biciklitúrára, hogy én magam lehessek, pihenjek.

2011. febr. 5. 23:53

Nem, nem szolgálom ki.


Ha éppen nem érek rá készít magának reggelit, kaját a melóba. De a mosógépbe is be tud pakolni. Sőt a főzés sem esik nehezére, ha én érek haza később. De szívesen segít a takarításban is.


De nem esik nehezemre hétvégén reggel hatkor kelni, hogy az ebédet előkészítsem, begyújtsak a kandallóba, hogy meleg legyen, mire mindenki felébred. Sőt olyankor még a kávét is ágyba kapja.


Hétköznap viszont Ő kel korábban. Olyankor én kelek arra, hogy kávét kapok az ágyba.



Szerintem mi kiszolgáljuk egymást.

102. csillubaba (válaszként erre: 67. - Alidamolnar)
2011. febr. 5. 23:48
SZERINTEm pont az ilyen típusú nőket csalják agyba-főbe
101. 04e95f637a (válaszként erre: 91. - Mr.az)
2011. febr. 5. 23:46

Én szeretném ha kifejtenéd!Én is kitudnám,de nagyon sokszor kéne rajta javítani,hogy ne vágjanak ki innen :)))


Szóval én várom a véleményed! :)))

2011. febr. 5. 23:43
Igen maximálisan.
99. 04e95f637a (válaszként erre: 94. - Veronika27)
2011. febr. 5. 23:42
na ez az amire én gondoltam!Pontosan ez! :)))
98. 04e95f637a (válaszként erre: 93. - Cbc194424a)
2011. febr. 5. 23:40
most csak egy példa volt a kv...:))
97. mr.az (válaszként erre: 92. - Cbc194424a)
2011. febr. 5. 23:38
neked!
96. Veronika27 (válaszként erre: 95. - E61ee7c124)
2011. febr. 2. 22:01
Tudom, én már kifejtettem a véleményem erről.
95. e61ee7c124 (válaszként erre: 94. - Veronika27)
2011. febr. 2. 21:59
nem is ezzel van gond, hanem azzal, ha ez egyoldalú, ráadásul a másik azt gondolja, hogy jár neki a kiszolgálás...
94. Veronika27 (válaszként erre: 93. - Cbc194424a)
2011. febr. 2. 09:50
Nem is a kávén van a hangsúly, hanem a gesztuson, de el is lehet vonatkoztatni a kávétól. A lényeg, hogy ezek nem nagy dolgok, úgy értem, persze nem kell kiszolgálni, minek is, önálló lény, de azzal is éreztetheted, hogy szereted, hogy pl. sütsz neki süteményt vagy akármi...
93. cbc194424a (válaszként erre: 90. - 04e95f637a)
2011. febr. 2. 00:53
nekem nem esik nehezemre...máshogy hálálom meg:)nem a kávé fogja hozzám kötni...és szerintem jó feleség voltam mindig is annak ellenére hogy nem szolgálom ki...sosem állítottam aki megteszi csicska...csak én nem teszem meg...annál többet dolgozok...és attól h nem szülök gyereket meg nem csinálok kávét attól még jó feleség voltam-én váltam el-nem hinném hogy egy férfinak a szaros kávé a legfontosabb amit a benzinkúton is megvehet munkába menet.........
92. cbc194424a (válaszként erre: 87. - Mr.az)
2011. febr. 2. 00:50
ezt nekem szántad?
91. mr.az (válaszként erre: 90. - 04e95f637a)
2011. jan. 30. 22:54

Nem kilátástalan a helyzet,valahol itt van az igazság,valami hasonlóra gondolok én is,valahol ez az amit ugy lehet hívni,párkapcsolat:)

Később,ha érdekel valakit leírom mire gondolok,addig várom a kérdésemre a választ!:)

2011. jan. 30. 15:21
Nem a férjem,de sosem esett nehezemre a kávéját,vagy az ételt,vagy egy pohár vizet elé rakni!Nem kellett az életben megkérnie arra,hogy ezt megtegyem!Sosem éreztem magam csicskának,vagy rabszolgának!Én akartam így,mert úgy éreztem,ez is egy kifejezője annak,hogy nagyon szeretem,és törődök vele!Ő is sokszor megtette!Kérés nélkül!Nem kell ezt túlbonyolítani!Akinek meg ennyi nehezére esik az nem menjen férjhez!Ilyen egyszerű!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook