Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kismamák, akik Update módszer szerint táplálkoznak fórum

Kismamák, akik Update módszer szerint táplálkoznak (beszélgetős fórum)


1 2 3
33. Mókica (válaszként erre: 32. - Sz.Csirke)
2008. márc. 9. 14:57

Igazából én is beletörödtem, hogy hizni fogok,de azért én nagyon figylek, hogy ne egyek túl sokat se!

Persze ha éhes vagyok eszek, mert ugyan az lép fel nálam is mint nálad, ideges leszek, sőt én még szédelgek is, nagyon gyenge vagyok.

A szervezetem annyira ráállt a 3 óránkénti evésre, hogy pontosan 3 óra múlva ha nem eszek előjönnek ezek a tünetek :(

Este birom jobban az éhséget,akkor már sose szédelgek, ezért is jobban megtudom állni ,hogy akkor már ne egyek!


Tényleg ne gondold, hogy éhezek, csak jobban tudom magam kontrolálni! Nem szeretnék striát se...szal csak óvatosan eszegetek!


Neked szép a pocid, nem láttam rajta striát;), ügyike vagy!!!


Nem tudom itt se meg nálatok se szokás a havi 1 ultrahang...talán nekem már nem is lesz több a 21.hét után.

Egy barátnőm 7 hónapja szült és 2 volt neki az egész terhessége alatt.

Persze ha valami baj van, magas vérnyomás..stb...vagy a babyvel, akkor rendelnek ezeken felül többet is,de ez a 2 az alap..hihetetlen! De mindegy, ez van!!!


Hogy vagy mostanában??

32. Sz.Csirke (válaszként erre: 31. - Mókica)
2008. márc. 9. 14:20

Tudom, itt is ritkan van, csak ha muszaj.


En beletorodtem hogy a terhesseg hizassal jar, es meg vagyok gyozodve, hogy konnyen lemegy majd:DDD

Az a lenyeg, hogy barmennyit is mutat a merleg, en jo erzessel nezek tukorbe. Remelem te sem fogod rosszul erezni magad miatta, mert tutira te is konnyen megszabadulsz majd a feleslegtol!


Tegnap este ehes lettem, de nem akartam mar enni, mert azt hittem nemsokara lefekszem, de vegul meg megneztunk egy filmet. A vegere mar olyan ehes lettem, hogy nem lehetett hozzamszolni! Tok bunko voltam a parommal, es hisztis. Miutan ettem, mar csak nevettunk rajta:DDD

Ilyen is csak terhesen fordulhat elo:)

31. Mókica (válaszként erre: 30. - Sz.Csirke)
2008. márc. 9. 03:14

Örülök, hogy a cukroddal minden rendben van és tudod szabályozoni!:)Ügyike vagy!!


Az első a 8.héten volt ,majd a következő a 21.héten lesz!

Itt nagyon ritkán van! Hiába kértem! Ez a rendszer ...:(

A 4D-t még nem tudom...de mindenképpen lesz!:)


Láttam az uj mérlegelődet! Nem hiszem, hogy probléma lesz, ne aggódj ;), simán leadod majd szülés után!

Puszka

30. Sz.Csirke (válaszként erre: 29. - Mókica)
2008. márc. 8. 04:36

Koszi:))


A cukromat mostmar konnyen lent tartom, van egy monitorom, azzal folyton merem, es igy kitapasztaltam, mivel nem boldogul a szervezetem, mi tul sok.

Abbol tudhattak volna, hogy folyton szomjusagra panaszkodtam, es egesz nap csak ittam, annyit, hogy rosszul voltam tole, megis mindig szomjas voltam. Es a sebeim nem gyogyultak egyaltalan.


Te is mesz majd 4D UH-ra? nalatok milyen gyakran van UH?


A csirke nagyon jo lett, de a gyumolcstema nem annyira. Szerintem a lekvar miatt, amit hasznaltam, olyan keseru lett. Viszont a csirkecomb nagyon fincsi igy!

29. Mókica (válaszként erre: 25. - Sz.Csirke)
2008. márc. 8. 04:20

Hahó:)

Milyen lett a hami?

Olvasgattam a naplódat egy kicsit és láttam, hogy te is nerég szoktál le a cigiről!Gratulálok!:)

Én is letettem kb 6-7 év bagózás után, pontosan 2005.novemberében!

Mi a helyzet a cukroddal? Milyen tüneteid voltak,amiből tudniuk kellett volna, hogy valami baj van a háttérben??

Meggyugodtál már ugye?

A babiddal tuti minden rendben van!!!:)

Nagyon kis cuki maúgy a 4d-s képen:))

2008. márc. 7. 20:27
izlett...
27. Mókica (válaszként erre: 25. - Sz.Csirke)
2008. márc. 7. 20:27

Ügyeskedj:)

Aztán tessék mesélni, hogy izlet:P

26. Mókica (válaszként erre: 25. - Sz.Csirke)
2008. márc. 7. 20:27

Ügyeskedj:)

Aztán tessék mesélni, hogy izlet:P

2008. márc. 7. 19:21
Nahat! Most, hogy a recept vegere ertem, latom, hogy te tetted fel! Epp a gyumolcsos csirkecombokat keszitem:) Remelem jo lesz!
2008. márc. 7. 13:14

Hú Sz.csirke jóóó nagy már a pocid:)

Végignézegettem a naplódban is folyamatisan a képeket és bele is olvastam!


Tegnap nagyon elnéztem....

Szép napot!!

2008. márc. 6. 23:22

Jó béna vagyok!

Megvan és már bele is merültem az olvasásba:)

nézem a képet is!

2008. márc. 6. 22:53
Babanaplo. Azt nezted?
21. Sz.Csirke (válaszként erre: 20. - Mókica)
2008. márc. 6. 22:52
Ez erdekes. Nem tudom miert nem latszik:(
20. Mókica (válaszként erre: 19. - Sz.Csirke)
2008. márc. 6. 22:34

Te lehet én vagyok béna, de én néztem reggel is hátha van naplód és oda tetted fel a képed...

Nincs naplód :(


Nem lehet, hogy beállitottad, hogy mások ne lássák..vagy valami hasolnó functiot??

19. Sz.Csirke (válaszként erre: 18. - Mókica)
2008. márc. 6. 22:15

A naplomba teszem a kepeket mindig.


En kb 4 orankent szoktam enni, es kozte, 2 oraval eves utan eszem a gyumit. Persze nem pontosan mindig igy, ahogy erzem.

18. Mókica (válaszként erre: 17. - Sz.Csirke)
2008. márc. 6. 19:48

És hol a kép??? :))

Tessék ide is feltenni!



Én a gyümit mindig éhgyomorra eszem vagy tizórai vagy uzsi és akkora már üres a bendő ;)

Lehet ez a baj??

Máskor meg mikor ehetném??

Én ha jóllaktam az ebéddel nem tudok még elrákcsálni egy almát plusszba!


Figyelek, hogy ne legyek éhes!

Puszó

17. Sz.Csirke (válaszként erre: 14. - Mókica)
2008. márc. 6. 13:54

Igazad van, most gyorsan csinaltam is 2-ot. Igaz, epp most ebredtem:))


Nekem a gyumolcs csak akkor okoz ilyen gondot, ha ehes vagyok, ha ures gyomorra eszem. Szerintem ne engedd magad megehezni.

En gyumolcshoz szoktam joghurtot, vagy sajtot enni.

2008. márc. 6. 12:44
bocsika a félreirásokért
15. Mókica (válaszként erre: 13. - Mézeszserbó)
2008. márc. 6. 12:43

Helló!

Na abbanakkor megnyugodtam, hogy nem baj, ha este nem eszünk ch-t.


A gyümivel kapcsolatban annyit , hogy ha pl tizóraira eszek kb fél óra múlva farkaséhes vagyok, szédelgek.

Nekem nagyon leviszi a cukrom és elkezdek rosszul lenni :(

Ezért is van, hogy délután se eszek már...megilyedek és valami ch-t kellw ennem,kompenzálni ezt az egészet!

Ha fehérjét ezek ez sose történik meg!!


Miket szoktál te enni? Leirnád egy napodat?? Ha nem baj??

Puszóóó

14. Mókica (válaszként erre: 12. - Sz.Csirke)
2008. márc. 6. 12:39

Köszike!:))



Még az oldalt enm sikerült megnéznem, de ha rákukkantottam, irok ;), SŐT LEHET KÉRDÉSEIM IS LESZNEK!

PUSZI


NEKED NINCS ÚJ POCIS KÉPED?? Az utolsó óta eltelt már elég sok hét ;)

13. mézeszserbó (válaszként erre: 8. - Mókica)
2008. márc. 6. 09:59

Helloka!


Én ugyan nem Norbiztam soha, de mindig odafigyeltem arra, hogy mit eszem. Ez mondjuk most annyira nem működik, de este pl. nem ettem én se kenyeret, tésztát stb. és most sem teszem.

Ez nem baj, hiszen napközben bevisszük a szükséges szénhidrátmennyiséget.

Sőt, kimondottan jó, ha valaki ilyenkor is odafigyel az étkezésére, persze túlzások nélkül.

Viszont ha sokszor éhes vagy, az annyira nem jó. Olyankor vagy be kell kapni pár falatot vagy kicsivel többet kellene enni. Ha este vagy éhesebb, növelheted akár a zöldség, akár a fehérje mennyiséget, ha nem is sokkal, de lehet hogy egy pár falattal több elég is lenne. A másik dolog, hogy szerintem uzsira is mehet akár a gyümi. Nem éppen szénhidrátbomba, de lehet hogy ennyi kis plusz segítene kiküszöbölni az éhséget. Én legalábbis inkább arra szavaznék a sonka helyett.


Ja és én sem szeretnék elhízni, úgyhogy ebben tökéletesen egyetértünk:))).

12. Sz.Csirke (válaszként erre: 11. - Mókica)
2008. márc. 5. 21:45

En nem figyeltem oda a mennyisegre soha igazabol. Annyit eszem, amennyi jolesik. Nem eszem tele magam, de sosem vagyok ehes. Nem jo megvarni mig ehes leszel. A lenyeg abban van, mit eszel, es mit nem.

Ha tudjuk, hogy mi kell a szerveztnek, es azert eszunk, hogy egeszsegesek legyunk, nem pedig pusztan elvezetbol, akkor nem lehet elrontani.


En biztos vagyok benne, hogy szepen fogod tartani a sulyod, es a legjobbat fogod adni a babadnak, mert tudataban vagy annak, hogy ez fontos. Es ez a lenyeg. Ha ahoz van onkontrollod, hogy ne egyel ch-t este, akkor gondolom edesseggel se tomod magad, vagy zsiros etelekkel.

11. Mókica (válaszként erre: 9. - Sz.Csirke)
2008. márc. 5. 20:28

Köszönöm,megnézem az oldalt!


Nem számolgatok amúgy, csak figyelek, hogy ne vigyek semmit túlzásba.

Eszek én rendesen napközben, mindig főzök valami magyar jellegű hamit, már csak este nem eszek olyan nagyon magas ch.-s dolgokat.

Nehezebben is emésztek, csak fáj a pocim egész este ha kenyeret, vagy krumplis..stb..dolgokat ennék még vacsira!


Amúgy nevetséges, hogy az a 300 kalória nagyon kis mennyiség...

pl az mondták, hogy az eslő három hónapban csak 150kcla val többet enni, és azt pl egy pohár tej fedezi...majd jöna 300 amit te is mondasz.

Szal az a 300 kalória is nagyon kevés ám, annyira nem kell túlzásba vinni elvilg ;)


Na megyek megnézem az oldalt, puszi

2008. márc. 5. 15:14
Tudom, meg az elejen vagy, azt mar megnezted, mit nem szabad enni egyaltalan?
2008. márc. 5. 15:12

[link]


Kukkants be ide.


En a 3 orat kicsit korainak tartom, szerintem ha 6 utan nem eszel ch-t, az eleg. Szamolgatni folosleges persze, de napi 300 extra caloriabevitelre van szukseg terhesseg es szoptatas idejen.


Biztos nem fogsz elhizni, de valamennyit muszaj az egeszseges terhesseghez, es az hamar le is megy utana.

Gondolom sportolsz is valamit, az is legalabb olyan fontos mint az etkezes.


En szedtem meg vitamint, es omega 3-at.

8. Mókica (válaszként erre: 7. - Sz.Csirke)
2008. márc. 5. 12:57

Szióka!


Igen én at otthoni Update módszerről beszélek :))

Nem tudom hallodál e már róla, hogy mi a lényege?


Nem nhallodtam még a canadian food guide alapjairól...


Próbálok igen több fehérjét is enni, de azért nem annyira vészesen sokkal...


Az este mnálam azt jelenti, hogy már nem eszek szénhidrátot.

Ebédre szoktam valami riszes v. krumplis v. tiésztás dolgot enni, reggelire, zabpehley va kenyér..és 3 után én már nem eszek ezekból.

Csak Hamlette, tojást,husit, zöldséget.

...és sokszor azért éhes vagyok! Nem baj ez ugye?? Mármint,hogy este már nem tömöm magam tele ch.val? Perzse tizóraira valami gyümi, vagy joghurt, uzsi sonka,sajt...

A Normis fórumon már mondták, hogy a babinak nem árthat....

Csak sokszor azon agyalok, hogy én nem diétázhatom...és ha éhes vagyok akkor a babi is éhes lenne...vagy nem??

Nem szeretnék elhizni. Nem is fogok ugy enni mintha ketten lennénk...


Előre is köszike!

2008. márc. 4. 15:43

Nem tudom mi az update. Itt a forumon mindenhol latom, hogy Norbi update, de nekem nem mond semmit:)) Te errol a magyar update-rol beszelsz, vagy nalatok masrol van szo?


Tobb iranyelv szerint eszem, de nagyreszt a canadian food guide szerint. Azt nezted mar?

Terhesseg alatt valtozik az igeny, de sok protein kell, meg fibre.

En este mar csak egy kanal mogyorovajat, vagy cottage cheese-t eszem, ha ehes vagyok.


Nalad mit jelent az este?

Koszi, bar az elejen hirtelen nagyot ugrott a sulyom, de aztota stagnal szerencsere. Kivancsi vagyok a csutortoki meresre:)

6. Mókica (válaszként erre: 4. - Sz.Csirke)
2008. márc. 4. 02:28

Te is az update szerinte eszel? Látom azért neked nagyon ügyesen sikerült a súlyodat szabályozni!

Gratulálok ! Meg persze a babihoz is :))

2008. márc. 4. 02:21

Szió:)


Hát igazából, folyamatosan merülnek fel a kérdések bennem.Mennyit lehet enni, nem e eszek túl keveset.

Megnézném mások menüjét is,hogy igy terhesség alatt miket részesit előnyben,hogy táplálkozik...stb

Este nem eszek ch-t, nem e baj?

Most kb ennyi jut eszembe...de amúgy mindig van valami amire jó lenne választ kapni olyanoktól akik szintén terhesek és igy is esznek!


Köszike :))

Puszó

2008. márc. 3. 23:42

Szia!


En is nagyon odafigyelek a taplalkozasra, terhessegem elott is igy tettem.


Milyen kerdeseid vannak?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook