Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az Update rendszer szerint szeretnék táplálkozni, viszont elsőre igen bonyolultnak tűnik. Hogyan kezdjek hozzá a tanulmányozáshoz? fórum

Az Update rendszer szerint szeretnék táplálkozni, viszont elsőre igen bonyolultnak tűnik. Hogyan kezdjek hozzá a tanulmányozáshoz? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 12. 13:08
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor minél hamarabb beszerzem a könyvet. :)
2012. júl. 10. 21:26

itt van egy táblázat ételekkel mi mikor ehető

[link]


kevés szénhidrát és cukor ez a lényege. Bármit ehetsz amiben alig van.

2012. júl. 10. 21:12
az ujratoltve konyve valoban nagyon hasznos, en is azt ajanlom mindenkinek! bár én egy éve váltottam életmodot. napi torna elengedhetetlen! a duci treningeket alkalmazom es a fitness kickboxot, felvaltva...és a megfelelo kodu táplálkozás betartása. ultra update 1 kodu élelmek fogyasztasaval jo eredmenyt lehet elerni visszahizas nelkul en 18 kilot fogytam. és még szeretnék fogyni. nekem eléggé lassan megy. volt mikor megallt a merleg nyelve. de haladok csak lassan. kitartást es sok sikert kivánok minden kedves Update rajongonak, kedvelonek! szép estét!
2012. júl. 10. 20:39
A legrégebbi módszerrel is lehet fogyni (első Norbis könyv). Haaa nincs lehetőséged update cuccokat venni. Mondjuk, mert nincs a közeledben, vagy drágállod. Én anno azzal fogytam 20 kg-t. Tartom, közel tíz éve. Életmódváltás, táplálkozásban és sport, ennyi az egész. :-)
2012. júl. 10. 20:36

Amíg nem veszed meg a könyvet, ezt az oldalt is átnézheted!


[link]


De a könyv tényleg a legjobb alap. Egyébként nem bonyolult a módszer, maximum annak tűnik! Sok sikert! :)

2012. júl. 10. 20:32
Szerintem a legújabbat. Norbi Update Újratöltve.
2012. júl. 10. 20:30
Mely könyveket szerezzem be?
2012. júl. 10. 20:29
Az Update rendszer szerint szeretnék táplálkozni, viszont elsőre igen bonyolultnak tűnik. Hogyan kezdjek hozzá a tanulmányozáshoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook