Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kismama vagyok Angliában! fórum

Kismama vagyok Angliában! (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 20. 22:39

Cicu,nem tudlak megkeresni,mert nem tudom a neved... Majd keress meg,ha szeretnel,Dobor Ildi neven megtalalsz!


Meselj a bonyodalmakrol,ha van kedved..

Remelem,minden oke lesz.

Jo strandolast,es szep babavarast kivanok!!

puszi

2010. ápr. 20. 22:34

Szia,nincs fent rola uj kep,bocsi :( Majd egyik nap,ha ugy lesz idom,rakok fel par kepet.

Keressuk meg egymast iwiwen,ha gondolod, ott tobb kep van a babymrol is, es hamarosan toltok fel ujakat.

256. Cicu 86
2010. ápr. 20. 20:07

Sziasztok!Vagyis szia Pandamama!

Én fel fel nézek,de nem nagyon tudom mit írjak.Itt minden ok.Holnap leszek 30hetes.Hihetetlen,hogy itt tartok.Elég sok bonyodalmunk akadt,de csak megoldódik.Remélem jobban vagy!!Mindjárt meg is lesem az adatlapod,van e fent kép a picurkáról.

2010. ápr. 20. 19:23

Jajj de rossz, vegre megjottem, es mindenki eltunt :(

Mi a helyzet veletek lanyok?????

jelentkezzetek!!!!!!!!!!!!!!!

2010. ápr. 16. 08:36
Meg nem olvastalak vissza benneteket, de remelem,mindneki jol van, es szepen telnek a babavaras /vagy a babazas hetei :)
2010. ápr. 16. 08:35

. . . Szoval most mar csak tapszert kap a babym, en is alug varom, hogy hozzataplalhassak, es nagyon sajnalom, hogy nem anyatejen no fel a gyermekem.

Ugy terveztem, hogy minimum egy eveskoraig szoptatom, de mar a szulesnel megtanulhattam volna, hogy a dolgok sokszor egyaltalan nem a terveinknek megfeleloen alakulnak.

2010. ápr. 16. 08:35

. . . Na ott aztan megszenvedtem! Kinyomkodtak a gyulladt reszt!!!!!!!! Azt hittem beszarok!!!!!

AZtan irtak fel antibiotikumot, es csak azert nem tartottak bent, mert mondtam, hogy senki nem tud vigyazni a nehany hetes babamra!!!!!!!!! //kulonben bent kellett volna maradnom hetvegere, hogy venasan nyomassak az antibiotikumot belem. De hazajohettem es hetfon reggel mar szinte hajnalban kellett visszamennem ellenorzesre.

Akkor ultrahangoztak a mellemet es felirtak egy erosebb antibiotikumot 10 napig, na akkor ugy dontottem, nem szoptatok amellett, es mivel fejni nem tudtam (fel ora kinlodas utan is csak 20-30 milli csopogott ki a cicimbol, kezzel jobban ment, de az sem volt az igazi. . . ), szoval igy szep lassan elapadt a tejem az antibiotikum kura vegere.

Kozben a babam jokedvu es elegedett babava valt (azelott szegenykem sokat sirt, szinte egesz nap etetni kellett, mellen volt orankent, alig aludt, mikor elaludt vegre, rovidesen ehesen ebredt. . . ), kiderult, hogy csak ehes volt a dragam. A sulymeresen is azt mondtak, hogy a nagy szuletesi sulyahoz kepest nem no eleg nagy utemben a sulya! Na, aztan mikor jol lakott mar minden etetetesnel a tapszertol, akkor aztan beindult! :)

2010. ápr. 16. 08:34

. . .

SZerencsere aznapra mar volt is idopontom az orvoshoz, mert elozo nap, mikor mondtam a baratnomnek, hogy mar a fel mellem voros, felkialtott, hogy ne viccelj, latszik??!! Akkor az nagyon durva gyulladas, miert nem mondtad?? Az nem olyan , mint nekem volt! (mert ugye o is azzal nyugtatott napokig, hogy semmi gond , neki is volt ilyen, masszirozzam, szoptassak, stb. )

Es akkor azonnal be is jelentkeztem az orvoshoz.

A doktorno majd elajult , mikor meglatta (ennek kicsit orultem is az ijedtseg mellett, mert feltem, hogy o is majd csak annyit mond, hogy masszirozzam, stb. . . de addigra mar ket ejjel nem aludtam az allando fajdalomtol, mar legszivesebben meghaltam volna, ugy ereztem, nem birom tovabb, ezt a fajdalmat mar nem lehet elviselni!) Szoval nagyot nezett a doki, es elkuldott a varosi korhazba a mellklinikara, hogy ott nezzenek meg, mert o nem tud okosat mondani.

2010. ápr. 16. 08:33

Jo reggelt!!

Kepzeljetek,nehany hete ugy begyulladt egy csomo a mellemben, hogy orvoshoz kellett vele mennem!!

Emiatt nem jelentkeztem eleinte, aztan mar ugy elmentek a hetek, mikor itt volt a nagymamam.

Kepzeljetek, egyre nagyobb csomot ereztem es egyre inkabb fajt a bal mellem, a szoptatas iszonyatosan fajt, meg ha hozzaert valami a mellemhez, kesobb pedig mar csak ugy onmagaban is iszonyuan fajt.

Azt hittem, ez termeszetes, mondtatok ti is meg a baratok, csalad is, hogy masszirozzam szet. . . probaltam, de persze nem ment, olyan volt , mint a ko, es ellepte a fel mellem, mar a bimbom is eldeformalodott, es egy reggel ki is fakadt a gyulladas, es elkezdett folyni belole a felgyulemlett valadek //undorito volt es gondolhatjatok hogy megijedtem, mikor ezt meglattam!!

2010. ápr. 15. 08:36

Sziasztok lanyok!!

Remelem mindenki jol van.

Bocsassatok meg,hogy hosszu idore eltuntem, de nem volt tul egyszeru az eletem mostansag...


10 hetes a kisfiam (nagyfiam) :) Gyonyoru es nagyon okos,ugyes termeszetesen :)

Imadjuk!!


Visszaolvaslak benneteket, aztan jovok ,meselek majd.

pusz!!!!!!!!

2010. ápr. 14. 19:20

En azert itt vagyok:)!! en is mindennap megnezem az oldalt, biztos a jo ido kicsal mindenkit a szabad levegore, meg sokan babaznak mar vagy mindjart babazni fognak:)!

Mi jol vagyunk, 9 nap mulva lesz a masodik es egyben utolso ultrahang (legalabb is remelem hamar itt ez a szokas) mar nagyon varjuk.

Parom azt mondta ne kerdezzuk meg hogy kisfiu vagy kislany, de en tudni szeretnem, es azt mondta, hogy ez esetben a dontes joga az enyem, tehat megkerdezzuk, remelem a baba jo pozicioban fog fekudni es megmutatja magat!!

Meg amugy is nagyon kivancsi vagyok, hogy minden rem=ndeben van-e, hiszen itt alig lat bennunket orvos, sot orvos nem is lat egyaltalan, mertugye itt a midwife-fal fut neha ossze az ember...

Amugy minden oke, ha minden jol megy marcsak 3,5 honapot dolgozom, terveim szerint augusztusig, huzom amig csak lehet, hogy inkabb a babaval tudjak egyutt lenni hamar itt lesz velunk, mert sajna en nem tudok majd itthon maradni sokaig, vissza kell majd mennem dolgozni..de lehet csak part time-ban fogok vissza menni, majd kiderul...

Jol van, most megyek porszivozok egy keveset, udv mindenkinek!

Ja... kerdes... en mar szinte mindennap erzek valamifele kis mocorgast a hasimban, de ez nem igazan rugas (azt meg ritkan erzek) hanem inkabb mintha vibralna valami ott belul, ugye ez mar a bebi???

2010. ápr. 13. 20:54

Hahoo,


en it lennek, ha nem "csak" magammal levelezhetnek...:-)

majdnem minden nap megnezem nem e irt valaki.....gyerunk lanyok.....

2010. ápr. 13. 12:53
Sziasztok Lanyok!! Mi ez a csond? Mindenkivel minden rendben? Vegre itt is itt a tavasz....:)!
2010. ápr. 8. 10:33

bocsi h felbeszakadtam.....

folyt kov.

szoval terhes nacikbol meg mindig 8-asat hordok, persze felul meg nagyobb kell. :-)

Ki hogyan szeretne szulni? Valami alternativ mod vagy fajdalmo csillapitas? En vizben, es akkor elmeletileg nem kaphatok epiduralist, de egyebkent sem szeretnek. Jo tudom, ez a terv, majd meglatjuk h mit hoz a baba magaval.

Epp ma reggel beszelgettunk a parommal, hogy az ember nem is gondolna, addig amig nem terhes h mit is jelent ez valojaban. Mennyi minden valtozason kell atesnie a szervezetednek, testednek, ahogy tagulsz. En repedek mint az allat, marmint a hasam. Kenem magam naponta haromszor!!!! Kezd egy kicsit jobb lenni, eloszor amikor meglattam sirva fakadtam, a ferjem fel oraig vigasztalt, aztan most mar "megbaratkoztam" vele. Ti csinaltok valami huvely tornat? Na en ettol is felek, hogy utana gondom lesz majd a "zaro izmokkal". Aztan amikor megszulunk akkor a pocakunkba a beleknek is helyre kell razodni, mert azok kitagultak a terhesseggel, amik kulonbozo gazok "eregetesevel" fog majd megjelenni.

Huh nem akarok egy nyafogos hulye p***anak tunni, es mindent ugyanigy csinalnek megegyszer, sot meg talan meg egy vagy ketto gyerkocot szeretnenk, csak egy kicsit felek is h hogy fog a ferjem kooperalni az "uj" feleseggel. Annak ellenere h nem az a tipus, szegenykem nagyon sokat segit es elmondja h nagyon szep vagyok, sot most vagyok a legszebb.

Azt hiszem most gyorsan ennyi jutott eszembe.

Most itt nalunk sut a napocska, mindnekinek szep, napos idot, Cicunak esot kivanok!!

Puszka

2010. ápr. 8. 10:12

Sziasztok Lanyok!

Hat nekem munkaval telt a husvet, es sonka nelkul. Illetve a ferjem vett itt kint "gammont" amit megsutottunk es igy eleg hasonlo ize lett mint a fott sonkanak. Eleg jol elvagyok, volt 2 nap szabadnapom es csinaltam a husveti takaritast (hisvet utan) :-). Huh basszus de aztan minden dupla annyi idombe tellett. Azt hittem az elso nap vegere, hogy beszakad a hatam. Meg csipoficammal szulettem, esd most h sulyfelesleg van rajatm, illetve h tul sok "sulyt" cipelek, allandoan faj, mint az allat. Inkabb persze nap vegere amikor elfaradok. Atpakoltuk a mi kis pocaklakonk szobajat, meg "viccbol" vettunk egy baba kocsit, de ezt a tortenetet majd maskor meselem el.

Huh, nekem nagyonnagy szerencsem van, csak el ne kiaballjam, hogy iszonyat jokat alszok. Annyira "kifejlesztettem" az alvas technikamat, hogy olyan jokat alszok. Persze az ejszakai pisiles az engem is felebreszt, de engem nem "zavar" ejszaka a baba. Amikor lefekszek rugdos egy picit, aztan a pocakomat neki nyomom a ferjem hatanak (kis kifli-nagy kifli) aztan mar alszunk is. Ha reggelre jovok dolgozni, legtobbszor nem, de ha kesobb kelek fel, akkor a tudomasomra adja h O is fent van "velem". Ha eszek akkor altalaban utana szokott mozgolodni.

Tegnap talaltam egy tok jo csokis muffin receptet, azt sutottem. Ugy felatalalgatom magam, nem unatkozok. Iszonyat kivanom az edesseget. Minden mennyisegben. Elotte is eleg edes szaju voltam. kb.6-7 kilo plusznal tartok, de megmondom oszinten h ha hagynam magam, mar akkor lennek mint egy balna. Na jo most se vagyok kutya, de aki nem ismer, es nem latja a pocakomat az nem igazan vagja h terhes vagyok. Meg mindig 8-as nadragokat hordok

243. Cicu 86
2010. ápr. 6. 02:02

Szerbusztok!

Kellemes Husveti Unnapaket mindenkinek!

Remelem mindenki pihent.

Majusibagar!Szivessen atadom neked az elso helyet! :D

Azthiszem en azt a hasfogot valahogy kihagyom.Bar a hatam ma le akart szakadni.Az alvas meg mindig nem megy.Ma is hajnalban mar fentvoltam a gyomoregesemmel,es arra gondoltam hogy legyen mar a 40.het.Gonosznak tunik,de nagyon kibuktam mar. Azthiszem a nyelocsovem mar szet fog menni.Anyira mar a savam,hogy alando fejfajasom van.Pedig oda figyelek mit eszem.Nem merek Renni-et bevenni.Egyszer vettem be eletemben,es ugy begorcsolt a gyomrom mozdulni nemtudtam.Potyogtak a konnyeim.

Az en kicsi lanyom azthiszem kezd atalni.Mar egyre kevesebben van fent.Nappal nagyon aktiv volt ma.Kint voltunk a parton egesz nap.Jo meleg van.

Nallunk sem volt sonka,sot meg tojas sem.De a parom azert meglocsolt.

Most mennem kell.

Szep napokat!!!

2010. ápr. 5. 00:55

Sziasztok!

Áldott, szép Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek!

Anyapocak: a találkozót én javasoltam, de mivel eléggé pang a fórum, így nem is jelzett senki vissza (sajnos). Remélem azért nem kellett túl sokat dolgoznod és jutott idő az ünneplésre, pihenésre. Sajnos mi az idén nem sonkáztunk, mert nem szereztünk be. A környékünkön nem nagyon van magyar/lengyel bolt, így maradt a hímes tojás :D A súlyos hasmenés valóban nem jó, kiszáradás, stb. miatt. Mitől volt neked? Vírus? Mert az elég gyakori. Remélem már jobban vagy. Ja, a súlyoddal meg ne foglalkozz!! Ez az idő most nem arra van! Rám is mennek fel a kilók, de nem érdekel - bízom benne, hogy szülés után szép lassan majd le is mennek.


Cicu: Én holnap kezdem a 33. hetemet :) Úgyhogy át kell engedned az első helyet :D A hasfogót leginkább azoknak szokták javasolni, akiknek nagyon nagy a pocakjuk, vagy akik ikreket várnak, vagy nagyon fáj a hátuk. De ezekben az esetekben sem szabad állandóan viselni, mert teljesen legyengülnek a hasizmok és ez több szempontból is hátrányos. A gyomorégésre továbbra is (ha már a házi szerek nem segítenek) a Rennie-t tudom javasolni - semmi káros nincs benne, némi Ca, meg ilyenek, úgyhogy az orvosok gondolkodás nélkül minden kismamának ezt ajánlják. Én is néha beveszek, ha már nagyon ég a gyomrom. Ha éjszaka meg nem tudsz elaludni a kislányod aktivitásától javasolni tudom, hogy próbálj meg ellazulni és énekelni neki, vagy kicsit sétálni a szobában és úgy énekelni, az anyuka éneke megnyugtatja a babákat. Próbáld ki, ha gondolod. Persze minden baba más, de hátha bejön.


Nekünk szépen telik a Húsvétunk. Sokat vagyunk együtt és ezt nagyon élvezzük. Nekem már jó nagy a pocakom, már kezdek nehezen mozogni. Elég hírtelen jött ez a változás, 1 hete még vígan jártam a várost, aztán addig fészkelődött a gyermekem, hogy úgy befeküdt, hogy olyan nehéznek érzem a pocakomat, hogy alig megyek tőle :D


Jó egészséget mindnyájatoknak

241. Cicu 86
2010. ápr. 2. 04:21

Hello hello!

Kellemes Husveti Unnepeket mindenkinek!

Jovore mar mindenkinek egyel tobb lesz a csaladtag.Kinek hozott valamit a nyuszika?

En uj papicsot meg napszemcsit kaptam.A parom is.

Mi nemnagyon tartunk husvetot.Itt amugy nemnagyon van sonka.Vagyis en nem lattam.De nagyon boldog vagyok,hogy apa otthon lesz.Holnap megyunk is ki a partra reggel.

Lanyok kuldjetek nekem egy kis essot,mert itt nagy a szarazsag!

A kismamaov elvileg tartja a pocakot alulrol.Fel kell tepozarazni.De en sem lattam,hogy sokat hasznalnak.Nem is erzem szuksegletet.

Ma voltunk ultrahangon.Hat megin nem sokat lattunk.Alig 4 percig volt a gep a hasamon.Akkor is ide oda mozgatta a doki.Kep ugye igy nem keszult.Aztmondta minden a legnagyobb rendben.Mondtam neki a panaszaim.Anyit mondott egyek tobb sot.Az igaz mondjuk,hogy sotlanul fozok,es amugy semit nem sozok.Ugyhogy mostantol eljen a so.A kislanyom amugy vegigaludta a vizsgalatot.Nem csoda,hosz egesz ejjel fentvolt megin.Vele en is. A gyomoregesem pokoli.Azon nem segit semmi.Figyeljek mit eszem.Ennyi.

Volt a dokinal egy kb.1 hos baba.Jajj olyan edes volt.Kanadabol jottek.Nem ertem ilyen picievl miert utaznak,de ok tudjak.Azt ecsetelte az aszisztens az anyukanak,hogy ne csodalkozzon ha nincs teje,mert nem szivja le.Mindig le kell kicsit.

Cirbolya! Ne aggodj,hogy ne hizol!En is aggodtam egy idejig.Meg en vesztettem 3 kilot az elso 3honapba.Most meg szaladnak fel a kilok!De nem banom.En amugy mindig vekony alkat voltam.Olyan 57kg 169cm el.En is mutogatom mindenkinek a pocakom.Olyan jo!Mondjuk azert jo lenne mar kialudni magam.A parom tegnap beszelgetett este Reginankal,hogy miert huncutkodik a mamival,hogy mindig este van fent.De csak rugdosast kapott valasznak.:)A hasam neha jobban hullamzik mint az Ocean.:D

Remelem nemfog azert esni vegig a hetvegen nektek!Emlekszem tavaly kirandultam Angliaba.Szepen sutott a nap.

Jaaj meg valami!Cirbolya!Nekem mindig mondtak ilyenkor:Addig orulj meg hasmenesed van!

Csak neztem rajuk!De most mar ertem!En orulok ha birok....Nagyon rossz.


Hahoo lanyok!Hol vagytok?????

Most menem kell.Nemtudom mikor jovok megin,de igyekszem.

Szep napokat!!! Sok locsolot!:P

2010. ápr. 1. 17:40
Kismamaov... az micsoda es miert jo?? En meg sosem hallottam rola...
2010. ápr. 1. 17:39

Sziasztok! Remelem mindenki jol van Kismamak es Pocaklakok egyarant!! Vegre itt a husvet, bar itt vegig esot mond szinte minden napra, meg en amugy is dolgozom kozben valamennyit, de akkor is orulok, legalabb megfozhetem a Magyarorszagrol atmenekitett husveti sonkat! Vicces hogy kulonosebben nem kivanok belole enni, de az illatat mar nagyon varom, imadom a husveti sonka illatot a konyhaban:)! Mar csak 3 het a kovetkezo ultrahang vizsgalatig, alig varom, vegre megtudjuk ki lakik a pocakomban...

Szerencsere eleg jol vagyok, most kezdem a 18hetet es meg mindig nem hiztam, mindig mire mar tudnek enni valami kozbejon, most utoljara peldaul heveny hasmenes kinzott.. ezert muszaj volt dietaznom.. Mar komolyan mondom kezdek aggodni, miert nem hizok meg..amugy en sem vagyok az a nadszal, en mar evek ota 64kg korul vagyok (+/- 1) es ez eddig meg nem valtozott. A hasam meretet mi is megmertuk, Cicu nekem mar most 90 (es azert egy bo fekete felsovel meg tudom rejtegetni az allapotom)..szoval a te idodben a 95cm-rel biztos nagyon csinos kismama vagy, biztos vekony voltal elotte, nekem viszont mar elotte is volt kis feleslegem a hasamon:)! Annak nagyon orulok, hogy a hasam meretet mostmar buszken mutogathatom, es nem kell rejtegetnem az elkovetkezo par honapban!!!

Nagyon hallgat mostanaban mindenki, biztos mindenkit lekot a husveti keszulodes, de azert gyertek neha erre:)!!

Udv es kellemes unnepeket mindenkinek, Angliaba meg sok napsutest, vagy legalabb valamennyit...:(!

238. Cicu 86
2010. márc. 30. 02:59
Jaaj csajok!Hasznal valaki kismamaovet???Mindenhol olvasom milyen jo.Szerintetek?
237. Cicu 86
2010. márc. 30. 02:12

Hello anyucik!

Remelem mindenki jolvan.Ismet elkezdodott egy het.Nekem csodas volt a hetvege.Van vagy 30fok es egesz hetvegen a parton voltunk.Hihetetlen meleg a viz.Nagyon jo volt.A hasamat kiveve,mert azt vedem nagyon csoki barna vagyok.Mindenki csak dicsert.Na de persze gyomoregesem volt megin.Marta a sav a nyelocsovem is.Hihetetlen rossz.Most epp a szollo segitett.Nagyon gyorsan fardok.Par meter gyaloglas utan a parton a homokba alig kapok levegot.

Jaaaj kepzeljetek.Tegap lefekszem,es erzem valami csikizi a cicim.Hat nem folyni kezdett az elotejem!Csak par csepp,es este ota ma semmi.Nagyon orultem neki.Remelem sok tejecskem lesz,mert sokaig akarom szoptatni Reginat.Penteken megyek vissza a dokihoz.Nyilik itt a szigeten egy uj korhaz.Aztmondjak jovohonap elsejen.Jo lenne.Hatalmas,szep es mindennel felszerelt.Jo lenne ott szulni.

El sem hiszem hogy 27 hetes leszek holnaputan.Rohan az ido.Regina ma delutan tornaorat tartott.:) Imadom erezni.

Na enyit rollam mara.

Csajok nagyon sajnalom,hogy honvagyatok van!Viszont higyetek el,jobb ott mint otthon.Gondoljatok erre.Van aki soha nem jut ki kulfoldre.Szerencsesek vagyunk!

Cirbolya!Gratulalok az elso gugasokhoz.Pihenj meg amig lehet,mert ha elkezd aktivan mocorogni nincs alvas!! :D

Isteni erzes erezni a bennunk novekvo eletet!

Jajj kepzeljetek tobben is felajanlottak,hogy cegen keresztul behoznak nekunk Amcsibol dolgokat ha kell.Szeretnek onnan egy fa kisagyat,mert itt nemlehet kapni.

Lanyok akkor en vagyok most itt a 27 hetemmel a legidosebb kismama?

Kicsit most kezdem felfogni,hogy innen mar nincs viszaut.Nem mindha szeretnem.Csak talan picit ilzeszto,hogy jon a harmadik harmad,es 13het anyuka leszek.

Sajnos edesanyam nemtud kijonni.Most vesztette el a munkajat otthon,nemjo ez eseszsege sem.Ugyhogy csak mi leszunk a parommal a szules utan.Elso baba.Izgulok el ne roncsak valamit.Remelem a korhazba rendesek lesznek.Megmutatnak majd 1-2 dolgot.

Most mennem kell.

Szep napot!!Sok sok erot!!

2010. márc. 27. 21:07

Sziasztok Csajok!

Kedves majusibagar: a leveled hangvitelebol kiveve valami hasonlo "lelki" allapotunk lehet. Olyan rossz, nincsen tul sok baratom, foleg nem baratnom. Anyukammal szoktam minden nap beszelni de az persze nem olyan mintha otthon lennel es leugraanal vagy atugranal egy jo kis sutire amit szombaton sutott is kibeszelnetek magatokbol a bajt. Imadok itt lakni, annyira szeretem a lakasunkat h azt el nem tudom mondani, nem lennek otthon sem (Magyarorszagon). Azt hiszem elertek akrtikus pontot. Azt hittem ennel mar csak jobb lesz: mert regen honvagyam volt mint az allat, ugy ereztem nem tartozok ide, de most h otthon voltunk ugy ereztem mar oda sem. Szoval vagyok a ketto kozott. Otthon jo lenne a baratok miatt, meg a szuleim vegett, itt meg tok jo h ha dolgozunk tisztessegesen is tudsz elore jutni azon a bizonyos rang letran, tudsz elore lepni es szepen keresni. Egyebkent mi Coventry-be elunk. Lattam h osszehoznatok egy talit londoniak. Hat en azt mondom h ha ugy lenne biztos en sem bannam a ferjemmel kiruccanni egy napra, szoval en benne vagyok, hajra!!

Kepzeljetek velem is jol kitoltak, ma este 11kor vegzek es holnap meg kezdhetek reggel 7kor!!! De ez mind semmi, 1 orat veszitunk az ora atallitas miatt, es mi raadasul fel ora auto utra lakunk a melohelytol, szoval nem sokat fogok aludni. Mivel en 95%-ba este dolgozok alapjaraton is elmennek a napjaim-haszontalanul. Ugye keson vegzek, mire haza erunk, traccsparti a ferjemmel egy kis tv-zes, lefexunk olyan 1 ora korul, masnap jobb esetben fent vagyunk 10 orakor. Kave, telefon haza, ing vasalas, elpakolok a konyhaba, kis reggeli, es mar mehetunk is keszulni, oltozni. Szoval eleg szar h melo elott van a szabadidom, nem tudom beosztani. Ugy meg meg nehezebb h tartalekolni kell ugye az erodet, hogy estere maradjon.

Cirbolya: te valamit nagyon "jol" csinalsz h nem hizol. Nekem annyira elegem van a rossz izu megjegyzesekbol. Foleg van egy torok kocsog, aki felcsinalta a felesege mellett a lengyel baratnojet, aki 2 meter magas. A lenyeg h majdnem egy napra vagynk kiirva csak en meg 155 cm vagyok. Persze h akkora hasam van mint a hordonak es e mellett az eletvitel mellett, hogy este dolgozok persze a bioritmusod is elcsuszik tehat estenkent eszek. Megprobalok oda figyelni h mit, de hat csajok jonnek fel a kilok. Isten latja lelkemet nincs energiam elmenni meg setalni, vagy akar fel orat tornazni. Annyira ki vagyok merulve, orulok h otthon a dolgaimat el tudom latni. Segit a ferjem de azert meg sem varhatom el, hogy mindennap O fozzon, vasaljon, en meg henyelek. Ez van. Most lehet h feljon de majd lemegy. Ezzel nyugtatom magam. Nem vagyok sajna alapban sem modell alkat.....szoval lesz amennyi lesz. Megprobalom buszken mutogatni, es mindenkit megpukkasztani h milyen boldog vagyok.


Jaj elmeselek egy teljesen "ellentetes" tortenetet: most h otthon voltunk osszefutottunk egy tavoli ismerossel a Tescoba. Ott volt a felesege (mar 3 gyerekuk van) en meg a ferjemm. Ugye tudjak h kint elunk, szoba elegyedtunk. Akkor jottem a fodrasztol es aznap reggel egy kis sminket is tettem fel. Mutattam buszken a pocakomat es olyan zavarba hozott, elkezdett dicserni, hogy mennyire jot tesz a terhesseg es olyan szep vagyok h festeni se lehetne szebbet. Huh csajok en olyan zavarba voltam, hirtelen nem tudtam mondani semnmit. Mondjuk abbol szerencses vagok h az arcom nem "deformalodott" el, szoval nincsenek rajta kiutesek, pattanasok. Mondjuk apolom is.


Huh azt hiszem egy kicsit hosszura sikerult, remelem mindenki jot csemegezik a levelembol!! :-)

Mindenkinek szep estet, jo hetveget es kuldom az EROT!!! de aztan nekem is kuldeni amikor nekem kell!!!


Pussz

235. Cicu 86
2010. márc. 27. 19:29

Halliho!

Itt minden ok.Nemtudok sokat irni,csak beköszöntem.

Szép napot mindenkienek!!!

2010. márc. 27. 11:56

haho lányok, találtam egy oldalt, beszúrom nektek a linket az anyakönyvezésről:

[link]

Cicu, ez szerintem általános info, neked is jó info lehet.

Majd még írok

2010. márc. 27. 08:27

Sziasztok! En is megvagyok,minden rendben, mar egesz jol felvettem a munka utemet igy a pihenom utan,bar most kapom is rendesen, most peldaul be vagyok osztva hetvegere is, pedig oraallitas is lesz meg vesztek is egy orat, vasarnap reggel (is) koran kezdek...

Orulok, hogy mindenkivel minden rendben van,en is jol erzem magam, 4het mulva 2.ultrahang ahol vegre mi is megtudjuk, hogy kisfiu vagy kislany lesz.Mi is dontottunk mar nevet illetoen ha kisfiu lesz, de nem tudjuk eldonteni ha kislany lesz, mert ami nekem tetszik nem tetszik a paromnak es vica verse... Pedig mar nagy csaladi kupktanacs is volt, de semmi... Szerintem amugy kisfiu lesz, igy erzem..

Tegnap eloszor ereztem enyhe ugyan, de konkret rugast, reggel 1x fel9kor majd delutan meg 2x feloras idokozzel:)!! Nekem elso baba ugyan es most vagyok 17hetes, de tudok, hogy az az volt, elotte ejszaka meg folyamatosan "mocorgott" a gyomrom, mint amikor sok hasizomgyakorlatot csinal az ember es mintha ott dobogna lenn a szive utana a megeroltetestol, valami ilyesmi erzesem volt...szerintem lehet az is az volt, de a reggeli az nyilvanvalo volt szamomra:)!! Jo tudni hogy fejlodik benn, a hasamrol mar nem is beszelve, tegnap lattam eloszor mintha kezdene kiemelkedni a koldokom...tudom ez termeszetes, de szamomra eleg ijezszto volt. Kilora meg mindig nem hiztam...el nem tudom kepzelni, hogy a "hordo" pocimnak meg nincs sulya!!

Nekem most mennem kell dolgozni, mindenkinek szep napsuteses hetveget kivanunk:)!

2010. márc. 27. 00:14

Sziasztok!


Én mostanában elég fáradékony vagyok.

Én vettem mellszívót, Avent-eset. Nekem többen is ezt javasolták - praktikus, mert a tetejét le lehet tekerni és az üvegre rá lehet tenni a cumisüveg tetejét a cumival, vannak hozzá tárolós poharak is, stb. Nekem tetszett, remélem majd hasznát veszem.

Anyapocak! Gratulálok az Ádám névhez! :) Pontosan nem tudom, hogy hogy kell intézni az útlevelet, stb, de azt tudom, hogy nem a kórház intézi, neked kell. Itt megkapjuk az angol anyakönyvet, azzal kell majd menni a Magyar Követségre. Az útlevél állítólag kb. 3 hónap, mire elkészül a babának. Majd ha már ott tartunk, leírom részletesen is.

Elhiszem, hogy nehezen megy a munka, jó lenne, ha tudnál pihenni. Egyébként Ti merre laktok?

A síráshoz annyit, hogy én is elég érzékeny vagyok (most talán már kezd múlni, de azért nem akarom elkiabálni). Olyan kis apróságokon is el tudtam sírni magam, hogy utólag én is csodálkoztam magamon. Aztán persze nálam is jött a lelkiismeretfurdalás, hogy a babának nem igazán teszek jót az ilyen sírós kirohanásaimmal. Mostanában már kezdek lenyugodni, úgy érzem. Egyre többet figyelek a gyerekemre és egyre kevesebb dolgon húzom fel magam.

Na, megyek, mert már nagyon fáradt vagyok, nekem küldhettek erőt, mostanában rámfér :)

231. Cicu 86
2010. márc. 26. 02:09

Szioka!

En is ugy latom ketten maradtunk.Pedig elég forgalmas kis forum volt!De nembaj,mi tartsunk ki.:D

Jo neked,hogy van egy hugod.Nekem egy öcsem van,de a szüleim válása miatt még soha nem lattam,pedig mar 5 eves.A büszke papa biztos nagyon örül a fiu unokanak.Na meg az apuka is.Nagyon edesek tudnak lenni a ferfiak ha a gyermekükröl van szó.Legalabbis az en parom az.A szavaidbol kivettem,hogy a tied is.:)

Pontosan meg nemtudom mi,hogy lesy itt. Jövöhéten megyünk aa dokihoy,és Ö mondja meg mien papirokat kell besyereznünk,mivel eddig ugyvolt ügye,hogy elmegyünk.Itt szeretnénk amugy élni ameddig csak lehet.Drága a sziget,de csodás,Ideális a gyermekneveleshez.Sajnos ide nehéz kijönno.400eyer is lehet egy jegy.Ugyhogy azthiszem nemtud senki kijönni hozzam.Ez nagyon rémisztö!!!De majd csak boldogulunk.

Huuuu menem kell,de meg irok holnap.Lemerült a gép.Ne haragudj.Pedig sokmindent akartam meg irni.

Vigyazzz magadra Anyapocak!!


KISMAMIK HOL VAGYTOK?????

230. Anyapocak (válaszként erre: 229. - Cicu 86)
2010. márc. 25. 23:01

Hahoo Cicu!! Ugy latszik csak mi levelezunk egymassal. A tobbi kismamanak is tessek irni, ne csak olvasni!!!

Huh az en picikem is elkezdett mozogni, most mar napkozben is erze, egyre jobban, nekem nem fajdalmas, inkabb olyan mintha valaki csikizne a pocakomat belulrol. Ngayon ritka amikor intenzivebben mozgolodik. A ferjem is beszelget hozza, kozli vele, hogy most elmegy dolgozni, jo legyen, vigyazzon az anyukajara, es most elmegy tejcsire valot keresni. Olyan husi....:-)

Most egyebkent is el van telve a buszkesegtol h kis kukisunk lesz. Nekem is van egy Hugom, szoval ugyomond jokor jott a tronorokos. Az apukam hobbija a horgaszat-boraszat, most legalabb lesz akinek "tovabb" adja. Mondjuk a Hugom annak ellenere h nagyon kis csajszisan nez ki, most thai-boxolni jar a maga 45 kg-javal, meg a hobbija az autok. Az apuval szoktak neha boraszkodni is, ugyhogy egy kicsit kielhette az apu a fius vonalat is a Hugommal, de persze az unoka azert mas lesz. Meg is "ijesztettem" a ferjem, hogy azert szamitson arra h olyan lesz mint O, es akkor elborzongott. Az Isten nem ver bottal, de remelem azert a mi fiunk egy kicsit jobb gyerkoc lesz mint amilyen az en ferjem volt...:-)

Cicu? Es mi hogy mukodik ez most kint? Meddig maradhattok? Megy valaki majd segiteni a szulesre? Esetleg a szuleid? Az enyemek jonnek de csak egy rovid idore, meg persze gondolom konnyebb ide repulni mint a Bahamakra.

En meg nem vettem mellszivot, de midenki int az elektromostol. Itt az Avent meg a Tommy Tippee van (lehet h rosszul betuztem). Majd meglatjuk. Tudom h nem kellene de szerintem utolso pillanatra hagyom ezeket vasarolni.

Most ugy eleg jol vagyok ma, mondjuk az ido eleg pocsek, felho szakadas volt. Inkabb lennek ott a melegbe, 3 eve elunk Angliaba es sajna azota nem volt rendes nyarunk. De persze mindenkinek mindig az kell ami nincs.

Cicu vigyazz magadra es uzenem a tobbi kismamanak h nem er csak olvasni ezt az oldalt, hanem irjanak is.

Mindenkinek szep estet kivanok, es sok energiat kuldok akinek kell, mert most kivetelesen van nekem is, nem tudom meddig...:-)


Puszka

229. Cicu 86
2010. márc. 25. 02:15

Hello hello!!

Anyapocak.Nem tartalak pszichopatanak.En is sokat szoktam pityeregni.Mindenen el tudom sirni magam.Szerintem ez termeszetes.Sokat gondolok arra,majd emiatt nyugos lesz a kislanyom,mert nem biztositom neki a nyugotsagot.De szerintem mindenki igy van ezzel.A szuleink is,es mi is normslisok voltunk,vagyunk,lettunk.

Ne aggodj!Ha jol esik neha sird ki magad.Roszabb ha bentartod.

Hat igenmi ittragadtunk.Hianyzik Anglia nagyon megszerettem,de nem panaszkodom.Csodas helyen vagyunk,es minden nap halat adok,hogya gyermekemet tengerparton nevelhetem.Jo lesz itt neki.Teljesen mas az elet.

Bar nehezen viselem a meleget.Ma is tuzott egesz nap a nap.Kicsit kivoltam.Le is tusoltam napkozbe es vizes kendovel torolgettem magam.Delutan voltunk kint a parton kicsit.Csak neztuk a vizet.Lattam sok turistat ekik lovagoltak a parton.:)

Hazafele meg vettunk megin par babadolgot.Picizoknit,meg furdolepedotEloket,vekony sapit.Talaltunk egy pici parnat ami direkt kisbabaknak van.Tartja a fejet.Az uramnak nagyon megtetszett,ugyhogy vettunk egy oroszlanosat.Nagyon puha es cuki.Talaltunk itt egy jo boltot.Annyi minden van.

Teljesen beindultam.De gondolom ezzel mindenki igy van.Megtalaltunk az eddigi legjobb kisagyat is,marmint amit itt lattunk.De meg korulnezunk.

Mi is kisfiut szerettunk volna.De nembaj,hogy igy alakult.Imadjuk es nagyon varjuk a kislanyunk.Es csak az egeszsege a lenyeg!Majd a masodik baba fiu lesz.:) De a parommal egyetertunk a vasarlasban igy is.Mivel mindketten egy sarga motoros furdolepedot szurtunk ki.Van mar par rozsaszin cucc,de inkabb mas szineket kedvelunk.

Jaa es Anyapocak szep nevet telaltatok!Szerintem szuper! Nallunk Zsolt lett volna mint a parom,de azt itt Georgenak mondjak.:)

Sajnos a papirok elintezeset illetoen nem tudok segiteni.:(

A pocakot meg soxor kend.A kakovaj nagyon jo en is azt hasznalom.Mondjuk szerencsemre nekem nem reped a borom.Semmi nincs rajta,es pedig mindig elfelejtem kenni.Sokat nezem magam en is,es aggodom mi lesz velem varandosag utan.Hogy megyak majd le mondjuk a partra furdoruhaba...De majd csak lesz valami.Csak mar lenne kint Regina.

Tegnap apukajanak beszelnie kelett hoza,hogy elaludjon.Nagyon nagyon apas mar most.

A pocakom atmeroje meg 96cm.Hatalmas.Nem is latok mar lefele semit.

Aszthiszem ossze visza irok.Mindig eszembe jut valami,hat gyorsan leirom.:)

Lanyok ki vett mar mellszivot?Es milyet.Itt kettot lattam eddig,de ismeretlen volt nekem a markajuk.Nmetudom melyiket vegyuk.

Most megyek.Rengeteg itt a szunyog.

SZEP NAPOKAT!!!!

:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook