Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kismama klub, nemcsak kismamáknak fórum

Kismama klub, nemcsak kismamáknak (beszélgetős fórum)


2007. nov. 15. 13:49

Szia Hajni1981! Persze,hogy csatlakozhatsz!

Gratulálok a manókhoz. Zsandrea is a 26hétben van.

Kérnék egy privát üzenetet,amiben megírod neved,címed,születésnapod(nap,hó elég),valmint gyermekid (várható) szülétés napját és e-mail címed. Ezekre,azért van szükség,hogy az ajándékot eltudjam küldeni,valamint születésnapodon fel tudjalak köszönteni.

2007. nov. 15. 13:37

Sziasztok!


Én is szívesen csatlakoznék.. Van egy 5 éves nagylányom és egy 26 hetes pocaklakóm, aki februában fog megszületni :)


ALLICS: gyönyörű édi a kisfiad, főleg az a kép, amin 3 hetes :DD Irtó cuki kiskrapek!!!!

2007. nov. 15. 13:34
Hát,nagy szerencsétek volt! Örülök,hogy nem lett gond. Ez miatt kellett a második babót,Ádámot is csáazárral szülnöd?
24. a5e77950a3 (válaszként erre: 21. - 3a903e18a5)
2007. nov. 15. 13:29
Először a 40. héten elkezdett folyni a vizem bementem az ügyeletes hazaküldött hogy nem folyik a víz de ránézésre megállapította hogy méhen belül sorvadt a baba(ezt előtte soha nem mondták még aznap megszületett 3260 gr 56 cm)Vittem a cuccomat,anyuékhoz mentem haza busszal.Ez reggel 8-kor volt este 8-ig náluk voltam néha éreztem csak egy kis szivárgást.Úgy volt hogy busszal megyek haza de végül a férjem értem jött.Még jó,mert különben a buszon folyott volna el a vizem.Előtte anyuéknál jól bekajáltam mivel azt mondták hogy nem szülök.Estére már nagyon folyt a vizem és hőemelkedésem volt.Anyu rábeszélt hogy menjek be mert én úgy voltam minek egyszer már hazaküldtek fájás meg sehol.Bennt kiderült hogy elfertőződött a magzatvíz a baba szívverése 80 alatt volt.Azonnali altatásos császár.A doki természetesen letagadta hogy hazaküldött azt mondta én akartam hazamenni.De az a szerencse hogy az Aliz egészségesen született.Műtét előtt azt mondták valószínüleg betegen születik és nem abba a kórházba lesz ahol én.
2007. nov. 15. 13:09
Továbbra is várjuk a klubba a jelentkezőket!
2007. nov. 15. 13:08
ALLICS? Neked miért kellett császárral szülnöd?
2007. nov. 15. 13:08
Mayka! Egyébként miért császároztak?
20. 3a903e18a5 (válaszként erre: 19. - A5e77950a3)
2007. nov. 15. 13:07

Amint írtam,ehhez nem nagyon tudok hozzá szólni.

DE ígérem ,hogy az első klub újsában lesz erről szó. Addig is várjuk a hozzá szólásokat,ehhez a témához.

Amúgy biztos nem találsz olyat,akinél simán szülhetnél,mert nagy a veszély annak,hogy felszakad a heg. Találkoztam már olyannal,aki az elsőt császárral szülte,a másodikat simán,de neki is sokatt számított,hogy hol van a heg.

19. a5e77950a3 (válaszként erre: 17. - 3a903e18a5)
2007. nov. 15. 10:45
Mikor a nővérem terhes volt megkérdeztem a dokit hogy 2 császár után mennyi esély van sima szülésre azt mondta semmi és nincs is olyan orvos aki ezt elvállalhatná.Max. otthon próbálhatnám meg de ahhoz meg gyáva vagyok.Úgyhogy marad a műtét.Talán még egyszer be merem vállalni bár nem szívesen.
18. ALLICS
2007. nov. 15. 10:37
én is császárral szültem.
17. 3a903e18a5 (válaszként erre: 16. - A5e77950a3)
2007. nov. 15. 10:36

Van itt a hoxán egy fórum 2császár útán szülni címmel.

Babás témák-Vajúdás-Szülés

16. a5e77950a3 (válaszként erre: 15. - 3a903e18a5)
2007. nov. 15. 10:03
Szerintem is így van és ehez hozzá jön a 2 császár hege a méhemen gondolom ugyanott nem tudják vágni.A hasamon csak 1 van mert az 1.hegét kivágták vagy ugyanott varrták.
15. 3a903e18a5 (válaszként erre: 12. - A5e77950a3)
2007. nov. 15. 09:43
Hát,a császátmetszéshez ne igen tudok hozzászólni. Nekem is volt egy vetélésem rá 15hóra lettem Ádámmal terhes. Az abortusz során,mindegy hogy spontán vagy művi,a nyálkahártyát kaparják le és idő kell még újra képződik. Esetleg kelettkezhetnek hegek a méhen ahová,már nem tud beágyazódni az embrió. Legalábbis én ,így tudom. Javítsatok ki,ha tévednék.
2007. nov. 15. 09:39

Szia ALLICS4 Igen,természetesen csatlakozhatsz! Kérlek küld el privát üzenetben neved,címed,születésnapod. Gyermekeid(várható) születésnapját.Ja,és az e-mailcímed.

Neked is postázom az ajándékot!

13. ALLICS
2007. nov. 15. 09:14
Sziasztok!!Én is csatlakozhatok??
12. a5e77950a3 (válaszként erre: 11. - 3a903e18a5)
2007. nov. 15. 09:12
Szia!Majd küldöm az adatokat.PG53-mam van de nekem soha nem mutatott semmit sőt a nővéremnek se úgyhogy nekünk nem vált be.Azt olvastam hogy az abortusz és a császármetszés is csökkenti a terhesség esélyét.
2007. nov. 15. 09:00

Szia! Persze,hogy csatlakozhatsz! Gratulálok a manókhoz. Ha nem volt semmi probléma,a terhességei és a szüléseid alatt,akkor szerintem sikerül a harmadik. Tudom ajánlani a pg53-at,ami örökös készülék 2-3ezer ft körül van és ezzel akár mindennap tudod nézni,hogy van-e peteérésed,vagy esetleg a drogériákban,gyógyszer tárakban kapható tesztcsík is ezt a célt szolgálja. Így talán könnyebb neki állni. De nem szabad túl görcsösen próbálkozni.

Téged is megkérlek ,hogy küld el címed,e-mail címed privát üzenetbe,születésed napját(nap,hó elég),valamint gyermekeid születés napját. Neked is postázom az ajándékot.

2007. nov. 15. 08:47
Sziasztok!Én is csatalkozok ha lehet.Nekem eddig 2 gyerekem van de nemsokára próbálkozni szeretnénk a harmadikkal.A lányom 7 éves másodikas a fiam 2 éves eleven rosszcsont.Jó lenne ha sikerülne a harmadik baba de nekem nem egyszerű a dolog mert mindegyik terhességem közel 1 év alatt jött össze és volt 1 vetélésem is sajnos.Ráadásul mindkettőt császárral szültem.Ha tudnám hogy 1 hónap vagy 1 év alatt sikerül akkor úgy kezdenénk próbálkozni.Az is lehet hogy soha.
2007. nov. 15. 08:38

SziaI Először is enged meg,hogy gratuláljak a kis pocaklakóhoz! Talán ez a tehesség legjobb szakasza. Ekkor már nincsenek rosszul létek( már ha voltak),de még nem olyan nagy a pocakod sem,hogy esetleg kényelmetlen lenne.

Ha megkérhetlek,küld el címed nekem privát üzenetben,e-mail címeddel születésed napjával.(hó,nap elég). Így feltudom írni adataidat és postázni tudom a csatlakozásért járó ajándékodat.

Köszönöm,hogy csatlakoztál!

8. Zsandrea (válaszként erre: 7. - Zsandrea)
2007. nov. 15. 07:11
Sőt anyukákkal is. Egy kis tapasztalat cserére.
2007. nov. 15. 07:10

Szió!


Én szívesen csatlakozom, mivel a vélemények megosztása, és egy kis trécselés még csak jót hozott. Én a 26. hétben vagyok. A tegnapi ultrahangon a doki azt mondta, hogy 90%, hogy kislány. Én nagyon örülök neki, mert kislányt szerettem volna, bár azt hiszem, hogy ha kisfiú lenne, én annak is így örültem volna. A pocakosok és pocaklakók fórumán már tartunk egy kismama talákozót. Nagyon jól sikerült. Sokat beszélgettünk és nevettünk. Szívesen találkozom hasonszőrű kismamikkal.

2007. nov. 15. 06:56
Nos,valaki?
2007. nov. 14. 18:48
Igen. Ne gondolj nagy ajándékra csak kis apróság. Hol a titok?? Hm..? Talán ott,hogy nekem is pici fiam van. 5hónapos,és kicsit bezárva érzem magam,ezért gondoltam,hogy belefogok valami ilyesmibe.
2007. nov. 14. 18:45
Ne haragduj, az ember mindig gyanakszik, ha valamit ingyen kap. :))))) Ajándék és újság, teljesen ingyenesen? Hol van a titok? :)))))))
2007. nov. 14. 18:41
Szia! Teljesen ingyenes!
2007. nov. 14. 18:40
Mennyibe kerül a csatlakozás?
2007. nov. 14. 18:34
Megalapítottam kismama klubomat. Ha szeretnél negyedévente klub újságot kapni,havonta hírlevelt és egy kis ajándékot a csatlakozásért jelezd itt.Ezenkivül térségenként találkozót szervezek kismamáknak,babás mamáknak. Most minden 25dik új tag extra ajándékot kap.Szóval,ha várandós vagy,pici babád van vagy nagy vagy még nagyobb a csemetéd,akkor itt a helyed.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook