Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kislányunk születése fórum

Kislányunk születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kislányunk születése

8. Tevecca (válaszként erre: 7. - Aniella1987)
2011. jún. 14. 05:34
Rendben :) De majd a következőnél másik dokit fogadj!
2011. jún. 13. 22:20

Sziasztok!Köszönöm a sok hozzászolást!Jol vagyunk, Lea már 2,5éves,már rajta vagyunk a következőn.Nagyon féltem tőle, h újra megtőrténik mindez, de most valahogy megnyugodtam.Még nem tudok róla, h terhes lennék, de nagyon vágyunk még egy kisbabára!Remélem gyorsan összejön!:-)

Egyszerűen nem tud visszatartani semmi, h ne legyen még egy ilyen kis angyalunk!:-)

Nálunk ugy vannak a dokik, h van vagy 6-7 nőgyógyász és abból 5 főorvos néven fut!Érdekes volt mikor jöttek vizitelni és az én dokim leghátul állt lehajtott fejjel, soha nem felejtem el és mikor ugy volt h szerdán hazamehetek, mert a dokim ugy döntött, kedden ki is vette a varratokat, a másik doki bejött és azt mondta h még ,maradok csütörtökig ugy zokogtam mint egy ovodás!A szobatársam mikor már a kezében voltak a papirok, a táskái a kocsiban....ugy köszönt el, h ha lesz egy kis ideje feljelenti a korházat, mert olyan bánás modban részesült!

Meg fogom írni nektek, h hol szültem,de majd csak egy kicsit később!.......remélem nem baj......:-)

2011. jún. 13. 11:40
Nem csodálom,hogy fehér köpeny szindrómád volt,mikor a kórházban mérték a vérnyomásod.Én is elhatároztam,hogy laza leszek a nőgyogyinál,gyakoroltam is rá,de a doki nem igazán vette észre,megint lefikázott...
2011. jún. 13. 06:23
Remélem nagyon jól vagytok és kiheverted a kórházat már. Felelőtlen orvosok *fintorgás*. 13-szor és még így se sikerült. Terveztek második babát? Erőt, egészséget nektek!
2011. jún. 12. 20:47
Az egész cikkben érződik, hogy az ajándéknak tekintett, gyönyörű, egészséges kislányod megszületésének öröme elhalványítja a dokik és más egészségügyi dolgozók ridegségét.Kívánok nektek sok örömet és egészséget! Gratulálok nektek!
2011. jún. 12. 12:36

Nagyon érdekes a történeted. Nem értem az orvosod miért nem figyelt jobban rátok. A lényeg hogy jól vagytok. Jó egészséget nektek.


Én is császárral szültem de nekem csak jó emlékem van róla. A műtét jól ment és a dokim is rendes volt. A csecsemős nővérek katasztrófák,de a többi szép emlék. Remélem neked is megszépül.

2011. jún. 12. 11:27

Szia!

Nagyon sajnálom a kellemetlenségeket, remélem már jól vagytok!

Megkérdezhetem, ez melyik kórházban volt?

2011. jún. 12. 10:08
Nagyon sok születéstörténetet olvastam itt, most én is leírnám, nekünk hogyan született a kislányunk! Volt benne jó is, rossz is! De a végeredmény egy igazi csoda lett. Sokat készültem a szülésre, könyveket olvastam, minden vizsgálaton ott voltam. Sajnos a szülés nem úgy sikerült, ahogy terveztük, de az idő múlásával felejtődik a dolog.

Ugrás a teljes írásra: Kislányunk születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook