Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisgyerekkel kórházban fórum

Kisgyerekkel kórházban (beszélgetős fórum)


1 2 3
54. Muraja (válaszként erre: 53. - Cippora)
2015. ápr. 7. 22:30

Mar regen volt amikor az enyemet vittem ilyen rohamban de meg be sem kellet menni hogy maghalottak a köhögeset csak is nyugalmat es ulbe alvast javasoltak. Be is valt de itten nagyon ritka hogy a korhazba veszik be. Minnel kevesebbet zaklatni a jelszo es eddig amit latok muködik.

Lehet az is hogy az imunitasuk erösebb mivelt itt minimalis a antibiotikum fogyasztas hala egnek. Lazcsilapitast is nagyon sporolosan ajanlanak es azt is csak magas laznal harmadik nap utan.

Nekem ez termeszetes itt anyam orvos volt es nem tudta elfogadni ezt no de ez az ö baja volt. En magam annak dacara hogy mar nagyi vagyok emlekszem arra a örulatre amikor kicsi voltam es forro undorito harsfa teat kenyszeritettek belem nem beszelve vastak pehely papplan ala szigoruan , no az volt a kinzas ! Itt a laznal nyitott ablak egy kis trikoba es fagyi, igen ez segitt mitt adtam volna erte en amikor engem kinisztak az ugynevezett dokik sajat anyam szemlyeben .

53. Cippora (válaszként erre: 52. - Muraja)
2015. ápr. 7. 22:19

Van akinek elég a hideg levegő,de ez a kevesebb.Tele van a kórház folyamatosan kruppos gyerekekkel.Vénás szteroidot adnak,és inhalálnak gyógyszeresen,tehát elég sokat tudnak tenni.Mit gondolsz talán örömömben dekkoltunk 5 alkalommal a kórházban mert olyan jó volt?

Nem zaklatásként éltem meg,hanem örültem,hogy biztos kezekben vagyok,és van segítség mikor fulladt a gyerekem,és nem kapott levegőt...hányszor ültem nyitott ablaknál őrködve a gyerekem felett,de sajnos sokszor kevés volt...

52. Muraja (válaszként erre: 47. - Cippora)
2015. ápr. 7. 21:15
De mitt adnak a korhazban ? fiamnak volt es at is ment gyorsan . Egy bisztos nagyon nagy nyugalmat kell a gyerek körul krealni hogy minel kevesebbet legyen felzaklatva . En vele at ultem az ejszakat ( igy aludt ulve ) ugy a leggjobb mivel a legzöcsöve nincs megeröltetve . Maximum szoknak adni adrenalin hormont belelegezni - inhalalalni .Vagy kortizont ugyanugy inhalatoron keresztul mast nem szoktak es mivel a folyadek fontos akkor sokat itattni kell ha nem megy akkor vagyival mert azt minden gyerek megeszi. Egyszoval minnel kevesebbet haborittani a gyereket a nyugalom fö ! semi zaklatas mind pl. vizsgalat etc.
51. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - E369fc680d)
2015. ápr. 7. 19:24

Még egyszer végigolvastam, és magam se értettem, miért zavar engem ez a téma, pedig ismerhettek, hogy csak ritkán szoktam kötekedni, és csak nagy m.hákkal..


Te meg nem vagy az..


Aztán most rájöttem. Nem is az zavart annyira, hogy panaszkodtál a lilaságra, mert az biztos kellemetlen, a nővérkék meg lehettek bénák is..


Ami jobban zavart, csak magam se jöttem rá az az, hogy az alapbetegségnél ott volt, hogy tüdőgyulladás.. És azért 10 napig bent voltatok..


Szóval szerintem, ha aggódni akarsz, emiatt aggódjál inkább. A tüdőgyulladás biza halálos is lehet, és akinek volt, az egy plusz hajlamosító tényező. De járhat, okozhat kruppot, aszthmát, meg akármit is.. Aki 9 hónaposan - gondolom még nem bölcsis - is elkap ilyet, ott inkább az ok megkeresése, és a lehetséges megelőzés, kezelések lennének fontosak. De minimum az, hogy figylj rá, ha köhög, hamarabb menj orvoshoz, mint az átlag, hétvégén is, hogy hallgassanak rá..

Ha megy közösségbe fokozottan figyelj az immunerősítésre, a Broncho-vaxom adására. Mi egy darabig ingyen kaptuk az influenza védőoltást is, és fokozottan ajánlották is, mert annak meg különösen lehet a tüdőgyulladás a mellékhatása.. Mint ahogy idén is volt, lehet, a tiéd is ebbe esett bele..

Később sokat segíthet a sókamra, a hidegpárásító meg alapfelszerelés legyen..


Inkább ezek lennének a fontos dolgok, és nem a szúrásnyom, ha a további szúrásnyomokat el akarjátok kerülni..


De ha már a szúrásnál tartunk, - csak hogy komolyan vegyem a kérdést - a háziorvosnak azért mutasd meg, mert nagyon ritka esetben a nagyon nem gyógyuló véraláfutás nyomok utalhatnak akár véralvadási problémákra. Erre nem mondtak semmit esetleg?

50. 4c1a787e8f (válaszként erre: 49. - 9b10f3d7ff)
2015. ápr. 7. 19:12
Ja, azt csak nem írtam, csak gondoltam, hogy ő is vakon kövesse, amit én mondok...:-))
49. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 45. - 4c1a787e8f)
2015. ápr. 7. 17:37

Teljesen egyet értek gyerekorvos, vagy háziorvos terén. Csak egy jó orvost választok evidens, aki a legjobbat tudja ajánlani, vagy a kedvemért odaírja a beutalót, ahova kérem.


Tudom vannak települések, ahol kevésbé kivitelezhető, mert olyan pici, hogy nincs kiből választani, vagy nincs is a településen orvos, akkor ha megteheti valaki a közeli városban kell keresni jó orvost. ( ezt nem Neked, csak úgy általánosságban írtam)

2015. ápr. 7. 17:34

Egyébként tényleg nem bántani akartalak, eszem ágában sincs, tudom milyen ideg az ember, amikor először van ez a kórházas sztori kisgyerekkel.. Én pusztán az idegtől ripityára törtem a telefonomat. Nem azért, mert személyesen valakivel bajom volt, hanem mert csak.


De majd meggyógyultok, megnyugszol, megerősödsz..

47. Cippora (válaszként erre: 40. - Muraja)
2015. ápr. 7. 17:33
Nem 3 órás nálunk hanem 3 napos,de inkább 6-7 nap a kórházban meg plusz egy hét otthon.Szerencsére úgy néz ki kinőttük...
46. 4c1a787e8f (válaszként erre: 43. - 9b10f3d7ff)
2015. ápr. 7. 17:28
Árnika krém is jó az ilyenekre.
45. 4c1a787e8f (válaszként erre: 42. - E369fc680d)
2015. ápr. 7. 17:27

Az én gyerekem 2 hetesen, koraszülötten is volt ilyen helyzetben, pont tüdőgyulladással.


Úgyhogy nem, én ezt a nyavajgást valóban nem tudom megérteni. Sajnálom, én így vagyok összerakva. Nem bántani akarlak.


Szándékosan nem értelmezed helyesen az írásomat, mert nem figyelmetlenek voltak, hanem daganatos, 5 órás műtétet végeztek, és nem tudtak vénát szúrni, mert szétmentek. Előtte is csinálták már, tudom, hogy ilyenek a vénáim. Szerinted ott egy kis csomóval kellett volna foglalkozni? Mert az valószínűleg abból adódott, hogy a többi branült, az az ötöt, amit előzőleg szúrtak, egy darabig nem vették ki, mert éppen a szívemmel voltak elfoglalva. Egyébként az se bizonyított, hogy attól van a csomó, csak gondolom.


Amiben viszont bizonytalan vagyok, és kisebb jelentősségű probléma a gyerekkel, azzal meg a körzeti dokinkhoz megyünk, őt viszont tényleg nagyon úgy választottam meg, hogy benne megbízzak, és azt jószerével vakon kövessem, amit mond..


Őt valóban szoktam zavarni néha ilyen jellegű gondokkal. Amiben bizonytalan vagy, azt mindenképpen kérdezd meg, akárki akármit mond. De a legjobb bemenni, személyesen.


Vidd el a kicsit olyanhoz, akiben bízol, és a bizonytalanságodat neki mondd el, mutasd neki a foltot. Ők általában tudnak a kórházak szakmai színvonaláról is nyilatkozni.


A szúrások egyébként meg sokáig tudnak fájni. Ennél az említett nagy műtétemnél már annyira felgyógyultam, hogy kint futottam edzésen. Nem a 42cm-es vágás fájt a hasamon, hanem a fenekemen a mindennapos szurik nyoma, ahogy rázkódott.:-))


Kórházat meg nyilván azt választod a lehetőségeken belül, amelyiket akarod, az meg fel sem merül, hogy ne azt válasszam, amit én valamilyen okból a legjobbnak érzek, és azt gondolom, hogy ott van a legjobb helyünk. Ez meg evidens. Ha neked az volt a szempont, és ott jobb, akkor nagyon jól tetted.

2015. ápr. 7. 17:27
*Amikor kihúzzák a tűt hosszabb ideig nyomni kell a helyét.* ...hogy ne legyen véraláfutás, a vérvételnél is így kellene eljárni.
43. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 42. - E369fc680d)
2015. ápr. 7. 17:25

El fog múlni, felszívódik a véraláfutás, fekete nadálytő krémmel kenegetheted, hogy gyorsabban szívódjon fel.


De a gyerekorvosotokat is felhívhatod ő mit ajánlana rá. Amikor kihúzzál a tűt hosszabb ideig nyomni kell a helyét.


Az meg, hogy melyik kórházba, rendelőbe, gyermekorvoshoz viszed a kicsidet, a Te felelősséged, természetesen, amit a legjobbnak vélsz, nem kel senki véleménye hozzá.

2015. ápr. 7. 16:36
Igen,már vártam,hogy jöjjenek a hasonló hozzászólások...Pedig írtam is,hogy tudom,van rosszabb az életben...például örülök,hogy nem leukémiás vagy gyógyíthatatlan beteg a gyerekem,de a fórumot nem ennek fényében írtam ki,mert ennyiből ide jöhetne az összes hasonló halálos beteg kisgyereket ismerő/nevelő hozzászóló...Csupán azt szerettem volna megtudni,túlzás-e,ha emiatt másik kórházat választok a városi helyett.Mellesleg lehet,neked normális,hogy ott a figyelmetlenségből vagy egyéb okból visszamaradt csomó,de azért mindezt egy 9 hónapos babán látni egész más érzés...egyébként mára hatalmas lila folt lett az egyik szúrás körül.Az elmúlik,vagy lehet valami más?Nem tudok sjanos fényképet mutatni.
41. 4c1a787e8f (válaszként erre: 40. - Muraja)
2015. ápr. 7. 15:09

Igen, azért az nagyon nem mindegy, hogy nem jártak közösségbe..

Akkor valóban esélyes az, hogy kevesebbet legyenek betegek, és akkor is könnyebben gyógyuljanak antibiotikum nélkül.


De egyébként már itt is eléggé figyelnek, hogy csak akkor adjanak, amikor muszáj. Azért sokat változott ez a mi gyerekkorunk óta.


A krupp meg olyan, hogy nagyobb gyereknél már általában elég az, de picinél nagyon durva tud lenni. A kicsinél akkor 4 hete 3 perc alatt volt kint a rohammentő, négyen rohantak fel lélegeztetővel.. Ő ugyanis gyakorlatilag semmi levegőt nem kapott..

Amikor meghallottam azt a furcsak göhögést, aztán a hörgést, 5mp alatt voltam a telefonnál, hívtam a mentőket. Ott kérte a nő, hogy tartsam oda a telfont a gyerekhez. Mondom, 3 perc alatt ért ki a mentő...


Az óvónőm lányának gégemetszésig fajult a dolog..


Régen azért haltak ebben meg, ha nem is mindenki..


Szóval nem tréfa, bár a legtöbbször tényleg kezelhető. De az elsődleges a hideg levegőre vivés, az oldja a görcsöt a legjobban, utána jön a párásító, amikor már jobb, és bent van a szobában.

40. Muraja (válaszként erre: 39. - 4c1a787e8f)
2015. ápr. 7. 11:48

Minnel dew igazaban minnek kevesebb antibiotikumot kellene fogyasztani .

Ja meg azt szerettem volna hozza tenni hogy az enyemeim nem jartak se bölcsibe se oviba , egy reszt nem voltak " kolchoz " typusok es szerettek lenni nyugiba othon . Fiam 5 vesen maga tanult meg olvasni , kerdezett rengeteget en meg valaszoltam közben ö megtanulta.Szerintem az is letette azt a grundott hogy majdnem soha nem voltak betegek meglehet hogy ez csak az en hypotezam de ki tudja....

Iskola jarasuk igazan laza volt de nagyon kevesett voltak betegek akkor is. Volt egy arany szabalyom az pedig hogy soha nem keltettem fel egyett sem . Akkor kesztek orara kelni amikor mar gymnaziumba jartak de azt is lazan. Menyem szinten filmes es amikor a kicsi csak 3 hos volt a fiam volt gyessen mivel ö sokat utazik.

Kruppsznal eleg ha egy nedves satort vagy parazo gepet feltöltesz eukalpitusz olajal vagy jol bekened a kis melet Vixel . Azt hiszem 3 oras neki a " tombolasa "

39. 4c1a787e8f (válaszként erre: 38. - 4c1a787e8f)
2015. ápr. 7. 11:22

No jó, nem akarok offolni, maradjunk a kórházban..


Illetve jöjjünk haza..


Tegnapelőtt is szaladtunk este az ügyeletre. Reggel volt egy kisebb kruppos roham.. Az egy kis erkélyen üléssel elmúlt.. Este meg többször is elernyedt, nem vett levegőt.. Nagyo kiakadtam.. Az ügyeleten azt mondta a doktornő, hogy ő nem lát rajta semmit, most nincs a tüdejével semmi, csak náthás, de nem tetszik neki a sztori, menjünk be a kórházba.. Mivel másnap húsvét jött, most én - tőlem szokatlanul - döntöttem úgy, hogy nem megyünk be. Közel lakunk a kórházhoz, kocsit a ház előtt hagytuk, telefon a fejnél.. Nem akartam a földön aludni, és tudtam, hogy ünnepek alatt úgyse csinálnak semmit, hacsak tényleg le nem áll komolyan a légzése.. De azért annak reális veszélyét nem láttam.. Nem is volt nagy baj azóta.. Csak azért meg nem mentünk be, hogy még elkapjunk valamit.. Bár nem értettem magammal teljesen egyet, mert mivan, ha mégis.. De azért most én is meggyőztem magam, mert tényleg nem hiányzott a felesleges stressz..


Megyünk ma a saját dokinkhoz, és ő el fog küldeni, mert természetesen szerintem is kell a komolyabb kivizsgálás..

38. 4c1a787e8f (válaszként erre: 37. - Muraja)
2015. ápr. 7. 11:18

Hát igen, más világ..

Csak az a helyzet, hogy nekünk itt ebben a nagymagyar viágban kell helytállni..

Ennek is megvan a varázsa, én bírom..


De persze lehet menni is..

De igazából ott is vannak különféle emberek, akik az életet különféleképpen fogják fel.


A férjem filmes, a filmesek ugyanúgy minimum 12 órát dolgoznak egy nap Budapesten, mint ahogy Dublinban, vagy Londonban is.. Másként nem lenne gazdaságos az iparág.. Aki azt csinálja, az ugyanolyan hüle itt is, ott is, nagy barjátja is lett az ottani főnök a férjemnek..


De itt is vanak olyan családok, akik igyekeznek lazán, stresszmentesen élni, alternatív iskolákba járatják a gyerekeket, stb.. A végeredmény vegyes, volt akinek jó volt, volt akit egy életre megnyomorított.. Hát ki tudja. Valahogy meg csak kell élni..

37. Muraja (válaszként erre: 36. - 4c1a787e8f)
2015. ápr. 7. 10:58

KIs unokam egy komoly sziv es tudö komplikacioval szuletett .Amit erte itt megtettek örökre csak halat erezhetek , fiam es a menyem kiserte heikopteral a mutetre oda vissza ugy nezett ki hogy minden jo lesz de sajnos nem .

Minden napot amit vele adott szamukra a sors egy ajandek egy ajandek mi nem fogg soha sem elveszni . Valami modon vissza ter es tovab el.

Most volt pont egy eve annak ahogy a fiam sajat maga temette a kicsit , mert ebben is hala egnek szabad a valasztas es mar csak azt tudtak megtenni erte .

En sokaig 19 eveig egyedul eltem es neveltem az egesz csordat de nem banom inkab ök neveltek engem talan .

Mivel itt az iskola is mas en eltem aval hogy teljesen szabadon latogassak . Inkab othon tanulok voltak igy minimalis volt a sztresz szamukra.

36. 4c1a787e8f (válaszként erre: 33. - Muraja)
2015. ápr. 7. 10:21

Egyébként a kisunokáidat, meg a fiadat nagyon sajálom, nem is tudom, hogy hogy tudtál tovább élni, le a kalappal..

Gondolom, az élők sok erőt adnak, mert azért olyan is van, nem is egy, ugye??

35. 4c1a787e8f (válaszként erre: 33. - Muraja)
2015. ápr. 7. 10:20

Dugi pénzt én sem adtam soha, nem igen volt rá alkalom. Jó, a szülést leszámítva..

Amikor gyerekekkel voltam bent, nem adtam. És soha nem éreztem, hogy nem kaptam volna meg bármit, amit mások igen.

Ez inkább legenda, és a hálapénzről is az tehet, aki adja.


Az tény, hogy a dokik sokkal leterheltebbek, az igaz, és ez nincs jól..


Ágyat is lehet kapni, már ahol, külön pénzért.. A baj az az, hogy 15 évvel ezelőttig az volt, hogyha bevitték a gyereket a kórházba, nem lehettél vele, be se mehettél, csak látogatáskor. Ez volt az egyik véglet.

De ma meg a másik van. Beviszik a gyereket, és ha éppen nem tudod megoldani a felügyeletét, akkor se tudod egy órára se otthagyni, mert ők csak ellátást nyújtanak, felügyeletet nem..


Nagyon szép, hogy legyünk ott a gyerekkel, csak éppen amikor otthon van még 3 másik? És én mondjuk van, hogy heteket vagyok egyedül velük..

4 hete a négyből két gyerekemet vitte el éjjel a mentő. Most pont itt volt a férjem. De ha ez két héttel előbb történik, márpedig nem tudtam volna menni velük. Vagy a két nagyobbat hagyom magára éjszaka itthon.. No most akkor?? Ilyenkor mi van?


Egyszer, még a megboldogult Budai gyerekkórházba egy jókis hányós járványkor láttam olyat, hogy a szülő ott lett rosszul, át kellett egy felnőtt kórházba szállítani.. Hát az ottmaradt gyereket jószerivel mi, többi szülő "tartottuk fent"..


Tehát a gond a ló túlsó oldalával van mindig..

34. 4c1a787e8f (válaszként erre: 32. - Muraja)
2015. ápr. 7. 10:12

A gáz csak akkor van, amikor mégis..

Arrafelé sokkal több gyerek hal meg - akár a be nem adott oltások miatt, akár egyéb okból.. Nézz csak utána..


Biztos, hogy a nyugalom sokat számít. A négy gyerekemből háronak volt eddig egyszer tüdőgyulladása, néha egy-egy bronchitis..

Nem hiszem, hogy egy "nyugaton" élő gyereknek ennél sokkal kevesebb lenne..


Sőt, tudom, hogy nincs.

Viszont olyan családot nem egyet ismerek, akik Angliából hazahordják a gyereket orvoshoz..


Közvetlen ismerősünk újszülött babájának a fenekén egy elég érdekes dolgot vettek észre, olyan volt, mintha két végbéllyuka lett volna... Kértek időpontot ott az orvoshoz.. 3 hónapra előre kaptak..


El tudjátok azt képzelni, hogy itthon, ha egy ilyennel betelefonálok nem jönnének azonnal, mind az orvos, mint a védőnő.. Sőt, mivel eleve kijön az orvos, amikor hazajövünk a kórházból, valószínűtlen, hogy ne vette volna észre..


Biztos jobb ott sokminden, de én sajnos azt érzem, hogy a nyugati emberek már eléggé le vannak butítva, pont a jólét miatt..


Nekem az nem szimpi.


Néha kimegyünk egy kis pénzért, vagy épp a férjem, - ezáltal néha vagyok én is kint - de soha nem élnék ott. Engem az érzéstelenítő kenőccsel nem lehet meggyőzni..


Egyébként ne vedd bántásnak, de Te, akinek sajnos nem egy unokája halt meg, Neked tényleg az a fránya érzéstelenítő kenőcs, meg a szép ágy, meg a szúrás általi lelki sérülés a legfontosabb..

33. Muraja (válaszként erre: 31. - 4c1a787e8f)
2015. ápr. 7. 10:00

KOrhazban ? na erre itt mindehol vannak kulön szobacskak , kis unokam egesz betegsege alatt bent voltak a szullei es az utolso percig megrenditöen törödtek veluk .

Egy kep a sok közul ami bennem maradd örökre nem sokkal mielött elköszönt a kicsi , ahogy a szulei köszt fekszik es ahogy az orvosnö az agynak az oldalat felemelte a fiam mögött . Abban a gesztusban egy olyan erös mondanivalo volt ; mar csak ezt tudom tenni , nem tudok segitteni többet , neharagudjatok ram ...

Tudod ez a orvos nö megerdemli azt hogy annk nevezzek! Kulömben itt a kereszt neven szolitjuk a dokikat es nincs semifele hirarchia meg dugi penz....

32. Muraja (válaszként erre: 30. - 4c1a787e8f)
2015. ápr. 7. 09:53

Igen erzestelenitö kenöcsöt adnak soha nem tennek ki hasonlo stressnek mind masfele.

A gyerekeim ( volt egy kisseb csorda ma mar nagyok ) alig voltak betegek )antibiotikumot egyszer kapott az egyik unokaim meg nem kaptak soha . Es igen igazad van itt nincs futkosas orvoshoz , itt tegezuk nincs az amitt az orvos mond szent mert honnan tudod hogy igazan kell e a antibiotikum ?Kiszaradni nem szar ki mivelt mar emlitettem ele raktam egy doboz fagyit - szorbet es mar meg is volt oldva de ez nagyon ritkan törtent hogy lazasok voltak .

Sok attol is fugg talan hogy a iskola sem stresseli es mindent nyugodt tempoban lehet csinalni . Respektalva vagy mint szulö es ha van valami mondjuk orginel kivansagod azt is elnezik .

2015. ápr. 7. 09:45
Engem ami inkább kiborít, az az anyák/kísérők áldatlan helyzete, napokig földön/széken alvás... Az gáz. Nem önmagáért, hanem azért, mert úgy legyengülünk, hogy sokszor azért kapunk még el mi is mindent.. Márpedig a beteg gyerek mellé, meg az otthon várakozó többi testvér mellé igencsak épp ember kéne..
30. 4c1a787e8f (válaszként erre: 23. - Muraja)
2015. ápr. 7. 09:43

Én mindig azt láttam, hogy igyekeznek a lehető legjobban csinálni a dolgukat..

Érzéstelenítő kenőcs??

Itt még az algopyrint is te viszed..


De egyébként én a nyugati - átlagembernek szánt - színvonaltól nagyon nem vagyok elájulva.. Lehet, hogy ott szebben néznek, vagy kenőcsözgetnek, de sokkal lazábban vesznek olyan tüneteket amivel én már itthon régen az orvosnál vagyok..


Lehet, hogy meglep, én pont az egészségügy miatt nem megyek külföldre lakni, egészen addig, amíg itt ha akarok, bármikor lemegyek az orvosunkhoz, és hétvégén meg két utcával tovább az ügyeletre..


Kint közölték, hogy nem képzelem, hogy egy kis láz miatt majd azonnali orvosi ellátást kapok.. Itthon ugyanezzel megnézik, és már nem egyszer jártunk úgy, hogy jól tettem, hogy elvittem, mert bizony tüdőgyuszi volt, és azonnali kezelés kellett..

29. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - E369fc680d)
2015. ápr. 7. 09:38

Ugyanmár, a gyerekeim is, én is néztem így ki, mert szükség volt rá..


Én mindig ott voltam a gyerekkel, amikor szúrták.. Ha kellett, sokszor.. És ha szétment a véna, szétment.


Az én kezemben még 15 évvel ezelőtti műtét branülje után is ott a csomó.. Mert nem volt idő vele vacakolni, mert minden erem szétment a kezemen, és centrális vénát szúrtak le a szívhez, mert éppen az életemet mentették meg..


A gyerekemmel szintén ezt próbálták tenni.


Teszek én olyankor a fájó szúrásra, amikor tök beteg a gyerek..


Mit szóljanak, akik évekig szkafanterben mászkálnak, meg fekszenek egy életen át.. Ugyanmár!!

2015. ápr. 6. 19:11
ezt nem olvastam,csak azért kérdeztem,mert nem küldhetnek ki,a betegjogi törvény biztosítja,hogy mindíg vele lehess. Velem is megpróbálták,hogy menjek ki a vérvételkor de nem mentem,csak próbálkoznak,de ha látják,hogy tisztában vagy a jogaiddal akkor meghátrálnak.Kicsit hisztizett a doktornő,de beletörődött.Nem is tehet mást.
27. e369fc680d (válaszként erre: 26. - Libalány)
2015. ápr. 6. 15:41
Olvass vissza,kedves Libalány...Minden egyes alkalommal vele voltam,csak utoljára nem,mikor el kellett mennem,és a nagyi volt vele addig,és pont akkor vitték ki.Mellesleg itt simán kiküldenek,úgy kell hadakozni,hogy márpedig én innen nem megyek ki a gyerekem nélkül/mellől...De nem vért vettek,csak a branült pakolták bele a gyerekbe 100adszorra....De már meggyógyultunk,mindössze a még ott összeszedett hasmenéssel küzdünk,de már abból is kilábalóban vagyunk...Mindenesetre többet nem szívesen vinném a kezeik közé a kisfiamat...
26. libalány (válaszként erre: 1. - E369fc680d)
2015. ápr. 6. 15:32

mi az,hogy úgy kaptad vissza?

Miért nem voltál vele a vérvételkor????

25. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 24. - E369fc680d)
2015. ápr. 6. 12:23
Remélem már jól van a betegség szempontjából a babátok, lelkileg meg a szeretetekkel rendbe jön.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook