Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kisfiammal szeretnék ajándékot készíteni a nagyszülőknek! Tudtok nekem tippet/tanácsot adni? fórum

Kisfiammal szeretnék ajándékot készíteni a nagyszülőknek! Tudtok nekem tippet/tanácsot adni? (beszélgetős fórum)


13. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 12. - Artrium)
2011. nov. 25. 20:05
Tényleg az:) és még sok ügyes ötletet láttam nálad
2011. nov. 25. 17:02
Nézd meg az ünnepi naplómat, hátha találsz valamit. A csokis kiskanál szerintem szupi.
2011. nov. 21. 17:47

Befőttes üveget üvegfestékkel festettünk!

Fóliára és aztán ráragasztottuk!

Szép váza lett,most is használják.

2011. nov. 21. 14:19

mézeskalácsot..mondjuk szivet, és a gyerkőc díszítheti magokkal,cukorkával.Ha kisült,és hűlt,tojáshabbal ragaszthattok a közepébe fotót.

de a mézes karácsonyfadísz is jó,azt szaggathatja,és diszítheti is

2011. nov. 21. 13:04
karácsonyfa díszt készítsünk a nagyszülőknek is? ez meggondolandó!!!
2011. nov. 21. 13:03
tavaly mi is hűtő mágnest készítettünk, nagyon imádta csinálni:)
2011. nov. 21. 12:59
mi 2éve só liszt gyurmából csináltunk táblát belenyomtunk kéznyomot megsütöttűk mellé fényképet ragasztotttök.tavaly kartondobozt dekupázsoltunk fényképpel. Idén naptár készül. De a lenti ötlet is jó pl vázába rétegeztek magvakat száraz bab kávé stb ez nagymama konyhájában jól mutat.
2011. nov. 21. 12:58
Szia.Én most a gyerekekkel hűtőmágnest fogok készíteni,vettem konyhai gipszkiöntőformát,és mégneses csíkot...a fára is gipszkiöntőzünk majd sokat abból megy szrintem a közeli rokonságnak is pár darab.
2011. nov. 21. 12:57
Karácsonyfára díszt! Legszebb ajándék egy nagyszülőnek!
2011. nov. 21. 12:53

Készíthettek például mézes csemegét. :)

Egy üveg, amibe a gyerkőc tudja belerakosgatni a diót, mogyorót, mandulát, majd megtöltitek mézzel. Szerintem jó ajándék lehet. :)

2011. nov. 21. 12:52
köszi:)
2. rohiani (válaszként erre: 1. - Evici85)
2011. nov. 21. 12:51
Mi a nagyszülőknek naptárt készítettünk (múlt évben), a kisfiam (akkor 6 éves volt) rajzolt minden hónaphoz valami odaillő dolgot. Lehet kapni ilyen félkész naptárakat amibe vagy képet vagy rajzol lehet tenni. A nagyszülőknek nagyon tetszett.
2011. nov. 21. 12:48

Arra gondoltam hogy a 4 éves kisfiammal fogok közösen készíteni ajándékot a nagyszülőknek, és apucinak. De fogalmam sincs hogy fogjak hozzá, mit készítsünk....

a fára már eldöntöttük só-liszt gyurmából fogunk díszeket készíteni. de a többieknek...??????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook