Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiam 9 hónapos, eddig szépen evett kanállal de most elutasítja így az ételt, a fogzás lehet a háttérben? Mivel próbálkozzak? fórum

Kisfiam 9 hónapos, eddig szépen evett kanállal de most elutasítja így az ételt, a fogzás lehet a háttérben? Mivel próbálkozzak? (tudásbázis kérdés)


2015. márc. 18. 00:23
Nálunk ugyanez volt. Mikor megláttam,hogy kibujt a fogacska megpróbáltam etetni kanállal és elfogadta. Ekkor jöttem rá,hogy a foga miatt volt.:)
7. Zoella96 (válaszként erre: 5. - Mufurcmano)
2015. márc. 17. 21:51

Lehet ez a fogacska most jobban fáj,mint a többi és nem akarja megütni kanállal (lehet,hogy már megütötte és elakarja kerülni,mivel alapból fáj?).

Egy darabig szerintem ne erőltesd. Várd meg,hogy a fogacskája kibújjon és ne fájjon szegénykének. :)

2015. márc. 17. 08:38
A fogzás okozhat ilyen problémát, de átmeneti. Kijön a foga, újra elfogadja az ételt. Nálunk is volt ilyen.
5. mufurcmano (válaszként erre: 4. - Lara20100617)
2015. márc. 10. 06:50
Már van hat fogunk, de ilyet még előtte sose csinált, ehelyett egy időben a cumisüvegből nem akart enni tápszert, most a kanál jön...
2015. márc. 10. 06:47

Szia! Nalunk ugyanez van

es tuti a fogzastol. 10hos koraig gyonyoruen evett. na azota ez megszunt. 13hos lesz es neha vert izzadok az etetesevel. nem mindennap ilyen de ha jon a foga akkor 1-2hetig ez megy.. alig eszik nem hajlando kanallal. most is pl a 4. szemfoga bujik . 2 napja lazas semmi egyeb tunet nincs es nem hajlando enni. csak csipeget. A nagyobbik fiamnal is ugyanigy volt. mikor kibujik a fogacska megint eszeget.

2015. márc. 10. 06:43
Nem hajlandó inkább üvölt, csapkod, hiába próbáltam, pedig a próbálkozás után két órával újra ugyan így reagált. Próbáltam az ő kezébe adni a kanalat, hogy hátha azt szeretné... de ez se nyert. Ha zsemlével kimártogattam neki az ételt úgy meg megette...
2015. márc. 10. 06:38
Tovább kanállal. Ha éhes lesz, enni fog.
2015. márc. 10. 06:36
Kisfiam 9 hónapos, eddig szépen evett kanállal de most elutasítja így az ételt, a fogzás lehet a háttérben? Mivel próbálkozzak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook