Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kisebb súlyból(67kg) milyen módszerrel lehet a legkönnyebben fogyni? fórum

Kisebb súlyból(67kg) milyen módszerrel lehet a legkönnyebben fogyni? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 27. 14:27

Nekem a Weight Watchers jött be, a kalóriaszámlálás egyszerűsített módja. Eddig 69 alá sehogyse sikerült leküzdenem magam, most meg lementem 68-ra, azt tartom, sőt elindult még lejjebb. Mivel a kis súlyfelesleg nehezebben megy le, ezért még fontosabb, hogy tudjam kontrollálni, mennyit eszem. Ha érdekel, itt a hoxán is találsz sok infót a Weight Watchersről.

Azonkívül többet iszom, mint régebben - 2,5 litert vagy 3 litert -, és este 6 után nem eszem. Délután is már csak keveset, vagy pedig kis pontszámú kajákat. Ha csokit vagy valami hasonlót ennék, délelőtt vagy délben eszem pár kockával. Mindent lehet enni, ami a pontszámba belefér, csak estefelé csökkenő formában kell. És működik.

2010. szept. 16. 08:33

Tornáztam,először heti 3x 40 perc,utána heti 5X 40 perc aerobik.Czanik Balázs,Rubint Réka.

Délután 2-ig minent lehet,csokit is utána már csak fehérje.Persze azért nem estem túlzásokba,de 1-2 szelet csoki vagy sütit nem vontam meg magamtól,nélkülük nem is élet az élet:-)

9. málnatorta (válaszként erre: 8. - 5e48d37001)
2010. szept. 16. 07:38
és mellette semmit nem csináltál? úgy értem, mozgásfélét? És kettőig tényleg bármit amit megkívántál?
8. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Xyzé87)
2010. szept. 15. 20:14

Inzulin diéta?

Délután 2 ór után már csak fehérje.Előtte lehet minden.Nekem ezzel sikrült 24 kg.72kg-ról 48 lettem,persze testmozgás is ezerrel:-)

7. Binky (válaszként erre: 6. - Binky)
2010. szept. 15. 20:04
Meg persze a husit nem lehet kenyérrel, rizzsel, krumplival, tésztával enni.
6. Binky (válaszként erre: 5. - Xyzé87)
2010. szept. 15. 20:03

Pedig egyátalán nem nehéz. Összvissz van kb 3 főszabály, meg pár berögzült rossz szokás elhagyása.



Én ilyeneket vezettem be: napi kompenzálás(ha ebédre sokat ettem, kevesebb legyen a vacsora), 1 pohár víz étkezések előtt(kevesebb fér beléd), tejtermékek nagyjábóli elhagyása, gyümölcs& zöldség bevezetése, lightosabb husik; szuperkaják(pl. zabkása), szójabab bevezetése, szénsavas üdítők teljes elhagyása, kenyér elhagyása főétel mellől, napi öt étkezés, cukor és finomliszt ritkítása, méz bevezetése


Teskontrollos alapon pedig: energialétra követése, gyümölcsöt csak önmagában éhgyomorra, tejtermékek elhagyása, reggelire szénhidrát vagy gyümölcs



Nem mondom, hogy egyszerre mind megy, de nem is értem miért voltam egyes dolgokért annyira oda, mert ha elhagyja őket az ember, nem is érzi szükségesnek.

5. xyzé87 (válaszként erre: 3. - Binky)
2010. szept. 15. 18:18
Az szétválasztós diéta ugye?Nem igazán tudnám elhagyni a husit a light krumplipüré mellől:).
2010. szept. 15. 18:16
Én 75-ről fogytam 70-re 1200 kcal fölé nem mentem. Okosan válogattam, írtam az étrendet, és sportolok. Naplót vezetek, nézd meg. :-)
2010. szept. 15. 18:14
Hát én 65 voltam, most vagyok 57, jelenleg testkontrollozok.
2010. szept. 15. 18:09
update és 18.00 után semmi kaja. csak víz
2010. szept. 15. 18:07
Kisebb súlyból(67kg) milyen módszerrel lehet a legkönnyebben fogyni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook